Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

masterı kanadaada yap

• ⭐⭐⭐⭐

@Vac-Reporter, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@denizci10 Benim de niyetim var ortak ararsanız buradayım 🙂

Benden size tavsiye ortak ararsanız çok zaman kaybedersiniz... kararlı ve dürüst bir şekilde yola çıkın mutlaka ortak olacaklardır size... fazla geç kalmayın derim...

• ⭐⭐ Yasaklı

community college sonrası abd de calisma ıznı sadece bir sene sonrasında deport degılmı ??

• ⭐⭐⭐

@bidünya herkese kendince tepki koyuyo galiba, herkese engel atmış ee kimin yazdıklarını okuyacak.. 🤔😂😂

kalan sağlar bizimdirr👍🏼

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

community college sonrası abd de calisma ıznı sadece bir sene sonrasında deport degılmı ??

Ben de öyle biliyorum.

• ⭐⭐⭐

@agb_48 biz çocuğa pasaport bilgisi girmemiştik. 1.5 yaşında

• ⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Evet 1 yıl çalışma izni veriyor ama çalışırken şirket siz sponsor olursa eğer bu süre uzuyor

• Yasaklı

O lanet Amerika' da sponsor bulabileceğimi bilsem ben kesin giderim okul yolu ile ama efsane zor sponsor olayı öğrendiğim kadarıile. 😢

• ⭐⭐ Yasaklı

kanada intl ogrencılere korana ayagına giriş yasagı koymak uzereymıs. vize cıktı ya bana

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

O lanet Amerika' da sponsor bulabileceğimi bilsem ben kesin giderim okul yolu ile ama efsane zor sponsor olayı öğrendiğim kadarıile. 😢

Hem zor hem şans 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@Ramazan ne kadar daha uzatılır? arızonada community college buldum cok ucuza. gercekten hiç bilgim yok...Babama gc basvurdum cıktı gitmedı dıye ıltıca etsek olurmu

• ⭐⭐⭐

@letsdothis evet benim seçtiğim college öyle istiyor ama daha düşük puan isteyen hatta duolingo isteyen daha kolay olur biraz bakıp bulabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@bidünya ssn olmadan vergi numarası ein alınıyor. Yani şirket kuracakken bildiğim kdarıyla statüye pek bakmıyorlar.
    Türkiyeden bile ücretini yatırınca amerikada şirket kurulumu yapıyorlar tam konuya hakim olamasamda bunu biliyorum.
    O şekilde hallettiler heralde işleri.

Aklım almıyo yani, senelerce diken üstünde yaşayıp panik atak olmak istemem, eyvah bişey olura ditw diye..

ondan şimdi usulune uydurmaya çalışıyoruz saçım streesten kepek yaptı valla 1 haftada 😭

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz dil puanını burda al direk orda okumaya git, part çalışmaya başlarsın, okul tatildeyken full çalışıyosun (oraların resmi tatilleri, yaz tatili gibi gibi) 2 sene okul bitiyor ve sonra full çalışıyorsun.

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz geri dönsen bile kendine ytırım yapıcaksın. Kanadayı görceksin ingilizceye maruz kaldığın için güzel bir ingilizcen olcak. Ordan diplomalı, dili iyi birisini türkiyede herkes işe almak ister. Enseyi karartmayın yahuuuu. Uffacık bebeyle yollara dökülmeye çalışıyorum valla böyle şeyler deme 😂

• Yasaklı

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

kanada intl ogrencılere korana ayagına giriş yasagı koymak uzereymıs. vize cıktı ya bana

Bizim abi 29 gün önce giriş yapmış 16 gün korona için karantinada tutulmuş 13-14 gündür yurtta odasında okuluyla ilgileniyor. Bugün de okul ilk aşısını yaptırtmış. (Toronto' da)

1-2 hafta önce bende hatırlıyorum kapanma muhabbetini. Danışman sadece Toronto için demişti. Vancouver için gerçerli değidli o durum.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG 😭 1 nerden öğrendin?
    2 neden zor? Maddi olarak mı karşılamak istemiyorlar kağıt ıvır zıvır işi mi uzun sürdüğündennn needeen allahımm nedennn 😭😭

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz geri dönsen bile kendine ytırım yapıcaksın. Kanadayı görceksin ingilizceye maruz kaldığın için güzel bir ingilizcen olcak. Ordan diplomalı, dili iyi birisini türkiyede herkes işe almak ister. Enseyi karartmayın yahuuuu. Uffacık bebeyle yollara dökülmeye çalışıyorum valla böyle şeyler deme 😂

Abla benim Avustralya seçeneğim olduğu için şu anda değerlendirmiyorum bunları, yoksa ben gemileri yakalı çok oldu. Avsutralya'da 1.5 sene kaldıktan sonra eğer oturum alamazsam kesinlikle dil okulu ya da master yoluna gireceğim o zaman maddi imkanlarım da daha iyi olur muhtemelen.

• ⭐⭐⭐

@Calibraturbo nasıl yani yaa kapılarımı kapatcakmışş naayır nolamaz kanada son kalesin yapmaa bunu

• ⭐⭐ Yasaklı

nevzat cim avustralya tafe programları canadaya gore cok pahalımı benmı mallıgımdan ucuzunu bulamadım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |