Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ahsenaydgdu bu anne olunca anlarsının karşılığı 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir aynen öyle 😃

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 valla bana da çıkarsa aynı anda sizle ben ikna ederim eşini 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir valla güzel araç ama ha teyzem evlendiğinde fethiyeden adanaya kadar vito ile geldiydik yolda rahat rahat uyuduydum 😃

Vallahi ben de mersin de düğünde kiraladım hem de şoförle beraber süper rahat bişey. Hem kalabalık biniliyor hem eşya derdin olmuyor hem adama söylüyorsun klimaya basıyor. Müthiş rahat oluyor. Tavsiye ederim herkese.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 biz yanlış hatırlamıyorsam 7 8 kişiydik arabada rahat rahat geldik valla 😃

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu ah ben bu işlerin kendi başımıza yapılabildiğini bilsem 9 yıldır evliyim her sene başvururdum meğer ne kadar kolaymış.. benim de eşim başlarda istemiyodu. O hangi ülkeye gezmeye gitsek Canım ülkem! Taşı toprağı altın! Modunda geziyodu.. sonra çocuk doğdu... okul fiyatları, hobi edinmesi falan derken daha 3 yaşında eğitim hayatına başlamasıyla birlikte çıkan masrafları görünce geri vitese taktı.. bu sene baktım kendisi tırmalıyo 🙂 umarım çıkar 🙏🏼

@hascerob @semavi abi demişti ki bir zaman burada hobilerinize zaman ve para ayurabiliyorsunuz arkadaşlar. Ben o sözü tuttum kulağıma küpe ettim çok önemli benim için. Şuan hobim çocuk büyütmek ama biraz boya filan girdi işin içine param olsa zaman yok zaman olsa para yok 😁

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 kimi umamaz kimi bulamaz dedikleri bu olsa gerek🙄

@bidünya sorun unutmuyoruz unatana çıkıyor bu meret

• ⭐⭐⭐⭐

delirmek istiyorum

• ⭐⭐⭐

@efendikaptan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İlk defa bu sene başvurdum ve özellikle forum sayesinde cesaret edebildim. Uzun zamandır da yazılanları takip ediyorum ama pek yazma fırsatım olmadı okuldu sınavlardı derken. Son 20 gün kalana kadar zaman oldukça hızlı geçti ama artık geçmek bilmiyor. Ben de şikayet edip duruyordum ki sen misin şikayet eden 😅 1 haftadır böbreklerimdeki ağrı ile uğraşıyorum meğerse kum döküyormuşum. Bu da böyle denk geldi 😅 şeytanın bacağını 8 mayısta kıracağım inşallah . Umarım gerçekten isteyen herkese çıkar ve hayallerini gerçekleştirme fırsatına sahip olur.

@efendikaptan çok geçmiş olsun ağrısı da dayanılmazdır ama gelmiş geçmiş olsun inşallah 🙏

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob yeşo abd de öyle başvurup unutmuş 5 sene sonra çıktı acenta ile gitti işte 😃

@Rhonster onlar nerde ya hiç video yok

• ⭐⭐

Eskiden piyango sayısal talihlileri aldığımı unuttum tesadüfen baktım çıkmış derdi ben hiç öyle olamadım profesyonel şans oyunları bağımlısıydım at yarışı bile oynardım sırf o hayal etmesi için ama orda bile umudumuzu çaldılar

• 8 Mayıs 2021 19.00
    Dileyen herkes kazanır umarım , sonuçlar Kadir Gecesi gününe denk geliyor . Rabbim '' İnşallah kazanalım'' diye ettiğimiz dualarımızı kabul eylesin , herkese hayırlı cumalar. 🙂

• ⭐⭐⭐

Benim babam da almayanya da halamlar kalsın burda diye nişanlıyacakken kaçmış gelmiş annem için niye geldin sonra gitmedin diyom o zaman öyle icap etti diyor.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob yurtdışına gidipte dönenlere şu soruyu sorarım her zaman burdaki yaşayanlar insansa oradaki yaşayanlar nedir. Oradaki insansa burada ki nedir diye. Yurtdışında müşteriler anlatıyor uçaktan önce sıraya giriyorlar efendice kuralalra uyuyorlar daha sonra 4 saat sonra uçakla Türkiyeye geliyorlar sigaralar fırlatılıyor. Çekilin çekilin yara yara insanları koşuyorlar. Daha 4 saat önce ne idin şimdi ne oldu diye.

Oralarda kurallar herkes için var ve bu kurallara herkes uyuyor haliyle bizim insanımız da istemese de ortama ayak uydurmak zorunda kalıyor. Ancak burada ne kural var ne de kurallara uyan. Maalesef millet olarak kurallara uymayı enayilik, kuralları çiğnemeyi de pratik zeka ve gözü açıklık olarak görüyoruz.

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eskiden piyango sayısal talihlileri aldığımı unuttum tesadüfen baktım çıkmış derdi ben hiç öyle olamadım profesyonel şans oyunları bağımlısıydım at yarışı bile oynardım sırf o hayal etmesi için ama orda bile umudumuzu çaldılar

@Zelene sakız bile kazanmamışım bir çekilişten deli miyim ben diye çok kendime söylemiyorum.

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu ah ben bu işlerin kendi başımıza yapılabildiğini bilsem 9 yıldır evliyim her sene başvururdum meğer ne kadar kolaymış.. benim de eşim başlarda istemiyodu. O hangi ülkeye gezmeye gitsek Canım ülkem! Taşı toprağı altın! Modunda geziyodu.. sonra çocuk doğdu... okul fiyatları, hobi edinmesi falan derken daha 3 yaşında eğitim hayatına başlamasıyla birlikte çıkan masrafları görünce geri vitese taktı.. bu sene baktım kendisi tırmalıyo 🙂 umarım çıkar 🙏🏼

@hascerob @semavi abi demişti ki bir zaman burada hobilerinize zaman ve para ayurabiliyorsunuz arkadaşlar. Ben o sözü tuttum kulağıma küpe ettim çok önemli benim için. Şuan hobim çocuk büyütmek ama biraz boya filan girdi işin içine param olsa zaman yok zaman olsa para yok 😁

Ben hayatım boyunca hep bi hobi ile uğraştım ta ki küçük chucky hayatıma girene kadar. Çocukken de ailem çok destekledi böyle konularda. Şimdi ben de oğlum için uğraş vermeye çalışıyorum. Ama benim ailem zamanında sanki şartlar çok daha kolaydı. Hobi ya da yetenek isteyen işlerle uğraşmak gerçekten kişisel gelişime, sosyal gelişime inanılmaz faydalı... bir atalım kendimizi belki yeniden keman çalarım bende 🥺

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob yurtdışına gidipte dönenlere şu soruyu sorarım her zaman burdaki yaşayanlar insansa oradaki yaşayanlar nedir. Oradaki insansa burada ki nedir diye. Yurtdışında müşteriler anlatıyor uçaktan önce sıraya giriyorlar efendice kuralalra uyuyorlar daha sonra 4 saat sonra uçakla Türkiyeye geliyorlar sigaralar fırlatılıyor. Çekilin çekilin yara yara insanları koşuyorlar. Daha 4 saat önce ne idin şimdi ne oldu diye.

Oralarda kurallar herkes için var ve bu kurallara herkes uyuyor haliyle bizim insanımız da istemese de ortama ayak uydurmak zorunda kalıyor. Ancak burada ne kural var ne de kurallara uyan. Maalesef millet olarak kurallara uymayı enayilik, kuralları çiğnemeyi de pratik zeka ve gözü açıklık olarak görüyoruz.

ya ben hac dan gelen amcaların ülkeye indikten 10 dk sonra daha üstlerini değişmeden küfür kıyamet kavga ettiğini görüyodum hergün nerden geldiklerini unutup

• ⭐⭐⭐

@muhammed01, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

8 Mayıs 2021 19.00
    Dileyen herkes kazanır umarım , sonuçlar Kadir Gecesi gününe denk geliyor . Rabbim '' İnşallah kazanalım'' diye ettiğimiz dualarımızı kabul eylesin , herkese hayırlı cumalar. 🙂

Aminnn @muhammed01 hayırlısı ile

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller bilmem keyif yapıyorlardır 😃 youtuber takip etmiyorum ne zamandan beri 😃

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aynen öyle... bir de bununla övünmek! 😞 halbuki kurallara uyarak yaşamak ne kadar düzen ve onunla birlikte huzur getiriyor. Bir anlayabilseler...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |