Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG yokya sen kesin bizi unutursun ozaman 🤣

Benim kuzenim ingilizcesi yok ve maalesef adamda da Türkçe yok. Adamın cümleyi kuruş şekli çok yardımseverdi bizim zaten aramız iyi diyor. Acaba destek olurum derken benim için gelip burada açıklayamayacağım bişeyler den bahseder mi bilmiyorum. Anlatabileceğim her şeyi gelir anlatırım. 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Batuhan-X sorsaydın bana doktorumu söylerdim benimde kis vardı 2 tane temizledi kurtuldum 😃

• çok güzel bir gün değil mi? güneşte çok güzel ısıtıyor içimizi tamam bi houston güneşi değil ama olsun 😅

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG amerika da dalarız sorun değil şu anda pandemi dolayısıyla dalışlar sıkıntılı

• Yasaklı

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG amerika da dalarız sorun değil şu anda pandemi dolayısıyla dalışlar sıkıntılı

Sadece serbest dalış eğitimi alıyor olmamın sebebi o zaten abi 🤣 onu da eğitim adı altında yapamıyoruz zaten çaktırma 🤣

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG amerikaya gidince bayanlarda dünya rekorları kıran serbest dalıcı ile irtibata geçersin. Eskiden çalıştıran koçu şimdi eşi oldu evlendiler. Ciğerlerinden dolayı artık yarışmıyor. Yasemin dalkılıç

• Yasaklı

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG amerikaya gidince bayanlarda dünya rekorları kıran serbest dalıcı ile irtibata geçersin. Eskiden çalıştıran koçu şimdi eşi oldu evlendiler. Ciğerlerinden dolayı artık yarışmıyor. Yasemin dalkılıç

Hahahha abi ne yaptın ya. Köpek balığı sevicilerle ne işim olur benim. Havhavcı. Moda tayfasından bir abimizin eşinin arkadaşı. O da köpek balığı korkum olduğunu bildiği için Yasemin e verelim bunu diye espri yapmıştı.

Benden uzak Allah’ a yakın olsun 🤣🤣🤣

• Benim bir arkadas dalis sertifikasi aldi daha birkac ay once. Hatta gecen ay grup olarak Miami Key West'e batik bir gemi icin egitim amacli dalisa gittiler. 3-4 gun dalis yaptilar orada, hemde otelde kalip kisa tatil yapmis oldular.

• Yasaklı

@MySea

Abi, ayıp olmuyor mu? 😭

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG sen dalma kanka köpecikler peşinde.

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG sen dalma kanka köpecikler peşinde.

Çözücem, onu bir yolu mutlaka vardır bulacam onu.

@bidünya
    Abla bayramda yasak😭 sonraki hafta 4 arkadaş kelebekler vadisi yakınlarında bir yere kamp kurucaz.
    Bir smoothie ısmarlarsın artık. 🤣🤣🤣 ellerinle yaparsan ama yoksa biz sana ısmarlarız 🤪

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG kanka kelebekler vadisinin yakınlarında kamp kuramazsın kelebekler vadisinde kurabilirsin 😃 bu arada mayısın 15 20 si gibi gidin kelebekleri anca o zaman görebilirsiniz aşağı yukarı o dönemde uçuşuyorlar 😃

• Yasaklı

@Ping-PONG kanka kelebekler vadisinin yakınlarında kamp kuramazsın kelebekler vadisinde kurabilirsin 😃 bu arada mayısın 15 20 si gibi gidin kelebekleri anca o zaman görebilirsiniz aşağı yukarı o dönemde uçuşuyorlar 😃

Yavrum benim son 10 yılım göcek koylarında geçti. İşim yok kelebekle felanda 🤣 altında araba oldun mu kampı her yere kurarsın sorun yok. Hatta bir günde saklı kanyonun sonunda yatmayı planlıyorum bu sene 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG vadinin tepesine kamp kuracan galiba. koya da tekne ile geçiliyor.

• Yasaklı

@Ping-PONG vadinin tepesine kamp kuracan galiba. koya da tekne ile geçiliyor.

Benim canımı sıkma, aşıklar tepesinin ortasına kurar çadırı yatarım. 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG şaka yapmıyorum ki kapalı koy kelebekler vadisi 😃 ya vadiye inecen ya da tepenin öbür tarafına 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG bence sen yanlış hatırlıyon eşi kübalı yıllardır amerika da yaşıyorlar.

22.jpg

• Yasaklı

@Ping-PONG şaka yapmıyorum ki kapalı koy kelebekler vadisi 😃 ya vadiye inecen ya da tepenin öbür tarafına 😃

Yavrum biliyorum. Ben insanlardan olabildiğince uzak durmak istiyorum. Vadinin içinde de kamp alanı var zaten ama kalabalık olur oralar.

Bir de sabit bir yere kurmak istemiyorum ben çadırı. Her gün aynı yere uyu uyan 🤨

Mesela uyku tulumunu su geçirmez çantaya sokup, bir tane mat, sıvı ve gıda alıp yanıma Saklı kanyonun 15. Km sinde felan biryerlerde uyumak istiyorum ama bununla ilgili bir kontrol yasak felan var mı bilmiyorum. Onu araştırıyorum şu an 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea disvovery dive denilen günlük dalışlar vardır. Hiç bilmeyenler için yapılan bir programdır. Günde 2 dalış 1 öğle yemeği şeklinde gelince senle dalarız. Antalya kemer de bu tekne de çalışıyordum

kk.jpg

• @Ping-PONG Maryland'de bir is ilani:

Full Job Description
    SALARY: $14.75 - $32.00 per hour

DESCRIPTION:

Camp directors perform instruction, coordination and supervision of duties in highly specialized skill areas for adventure and outdoor camps. Camp directors are selected for their talent, skills, and experience working with children in adventure/outdoors activities. Highly preferred experience in archery, canoeing, kayaking, hiking, boating, camping, fishing, biking, rock climbing (indoors and outdoors) and nature. Applicants must be at least age 21+ years of age. Salaries vary based on position and qualifications.

MINIMUM REQUIRED EDUCATION/EXPERIENCE
    EXPERIENCE/EDUCATION:

1. Level I: Includes experience and specialized education and training or certification in skill area. CPR & First aid certification preferred (courses are available are available upon employment with HCRP)

2. Level II: Includes two years of professional experience and specialized education and training in specialized field or college graduate with two years of experience. CPR & First aid certification required

3. Level III: Includes five years of professional experience and specialized education and training in specialized field or college graduate with three years of experience. CPR & First aid certification required

4. Level IV: Includes ten years of professional experience, specialized education and training in specialized field or college graduate with six years of experience and holds certifications in specialized adventure sports. CPR & First aid certification required

5. Applicant must possess appropriate certifications when applicable to position vacancy.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |