Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @semavi teşekkür ederim. Az önce konuştum prosesin başladığını iptal edemeyeceklerini söylediler. Aracın şanzımanı sökük durumda duruyor. Tüm vitesi değiştireceklermiş. Sipariş verdikleri kullanılmış parça cuma gelecekmiş. Return yapın 4.000ödeyemem dedim baya tartıştık. Return işlemleri için kargo fiyatını falan da ödememi istediler. Yine de kesin değil ama akşama doğru arayıp ne yapabileceklerini söyleyecekler. Belki yapamıyoruz deyip mecbur bırakacaklar, belki de 1.000dolar isteyip arabayı geri verecekler. Bu işlerden anlamadığımız için çok kolay kandırılıyoruz. Gelişmeleri yazarım

• Yaptırın geçin o zaman... Gün içinde yazacağım size

• ⭐⭐

Sifir araba icin ne kadar downpayment vermeliyim ? Suan arana almak icin dogru zaman mi ? 2 ,5 aydir kredi karti kullaniyorum ,score yeterli olur mu sizce ?

• @HockeyUmpire2 bazı markaların 0 down payment 60 ay taksıt kampanyaları oluyo. bakmanı öneririm. ama 2,5 ay skor çok az bence. yüksek faiz verirler. ben 6 aylık skorla zar zor %5,45 alabildim.

• @HockeyUmpire2 kuzenime sadece toyotadan cikarmislar 5 yillik.Onun da bir kac ay olmustu.Faiz oranida baya yuksekti.

• ⭐⭐

@aliarmgn bende toyota dusunuyorum. Ne kadar faiz ile kredi vermisler ? Firmami vermis ,banka mi ? Aylik ne kadar oduyor ?

• ⭐⭐

@kundekari cok yuksek degilmi bu faiz orani ? Aylik ne kadar oduyorsunuz?

• aylık 360 dolar ödüyorum. yüksek tabi ama kredi skoru oluşmadan zor oluyo biraz.

• aylik 485 gibi birseydi hatirladigim kadariyla.Sigorta dahil boyle bisey oduyordu sanirim.Tam bilmiyorum ama diger markalardan alamamis toyota baya ugrasti demisti.toplamda 8-9 bin faiz oduyor 5 yilda sanirim @HockeyUmpire2

• @HockeyUmpire2 Once alacaginiz araca ve modeline karar verin ve sonra hesabiniz olan bankadan car loan preapproval letter alin. Bu letter 90 gun gecerlidir ve size ne kadar krediyi verebileceklerini, ne kadar faiz odeyeceginizi falan yazar. Bunu cebinizde bir guvence gibi dusunun. Sonra dealer ile pazarlik yapin ve onlarin finance secenegini de ogrenin. Hangisinin uygun olduguna siz karar vereceksiniz. Sakin dealera bankadan aldiginiz preapproval letteri bastan gostermeyin. Yoksa kendi faiz oranlarini ona gore ayarlarlar. Mutlaka pazarlik yapin. Su siralarda, Arac satislari dusmus durumda ve asla musteri kacirmak istemezler.

• ⭐⭐

@MySea @aliarmgn @kundekari Tesekkur ederim.toyota RV4 ile Honda Cv-r arasinda kararsizim. Hangisini onerirsiniz ?

• ⭐⭐

@kundekari, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@HockeyUmpire2 bazı markaların 0 down payment 60 ay taksıt kampanyaları oluyo. bakmanı öneririm. ama 2,5 ay skor çok az bence. yüksek faiz verirler. ben 6 aylık skorla zar zor %5,45 alabildim.

Ne kadar down payment yaptiniz bilmiyorum ama 6 ay kredj skoru ile 5,45 cok iyi bir oran.galeriler Normalde yeni gelenler icin 10 uzeri faizlerden bahsederler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@MySea @aliarmgn @kundekari Tesekkur ederim.toyota RV4 ile Honda Cv-r arasinda kararsizim. Hangisini onerirsiniz ?

Bende 2018 RAV4 var ve memnunum. Yeni modelin daha da güzel olduğunu duydum. XLE modeli fiyat/donanım açısından avantajlı oluyor genelde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goodluck, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

Ne kadar down payment yaptiniz bilmiyorum ama 6 ay kredj skoru ile 5,45 cok iyi bir oran.galeriler Normalde yeni gelenler icin 10 uzeri faizlerden bahsederler.

Bence de 5,45 çok iyi bir faiz oranı.

• @goodluck, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@HockeyUmpire2 bazı markaların 0 down payment 60 ay taksıt kampanyaları oluyo. bakmanı öneririm. ama 2,5 ay skor çok az bence. yüksek faiz verirler. ben 6 aylık skorla zar zor %5,45 alabildim.

2 k down ödedim 36 ay için 12 k kredi çektim. yani bana biraz fazla geldi ama giriş için fena değil tabi. %8,75 verenler filan oldu. araştırmak lazım ilk aldığın rakamdan okeylememek lazım aslında. biraz da söylemeye çalıştığım şey o.

• @kundekari, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@goodluck, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

2 k down ödedim 36 ay için 12 k kredi çektim. yani bana biraz fazla geldi ama giriş için fena değil tabi. %8,75 verenler filan oldu. araştırmak lazım ilk aldığın rakamdan okeylememek lazım aslında. biraz da söylemeye çalıştığım şey o.

bence de gayet iyi bir oran

• ⭐⭐

Merhabalar,
    Geçen sene Ağustosta 2017 model bir Ford aldım. Camda 2020/08 gibi bir etiket vardı. Galiba bu muayene süresi. Gelecek hafta gittiğimde bunu yenilemek istiyorum zaten galiba mecburumda. Tabi araba çalışıyorsa. 5 aydır yerinde duruyor. 🙂 Bu işlem bizim muayene işlemimiz gibimi oluyor? Arabayı aldığım yerde yapıyorlar diye hatırlıyorum.
    Bir de bizim arabada teker hava uyarısı veriyor. Bu muayene işlemine engel midir? .
    Birde DMV den bir renew vehicle decal diye mail geldi .Bu farklı bir işlem midir ?

Teşekkürler,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

Merhabalar,
    Geçen sene Ağustosta 2017 model bir Ford aldım. Camda 2020/08 gibi bir etiket vardı. Galiba bu muayene süresi. Gelecek hafta gittiğimde bunu yenilemek istiyorum zaten galiba mecburumda. Tabi araba çalışıyorsa. 5 aydır yerinde duruyor. 🙂 Bu işlem bizim muayene işlemimiz gibimi oluyor? Arabayı aldığım yerde yapıyorlar diye hatırlıyorum.
    Bir de bizim arabada teker hava uyarısı veriyor. Bu muayene işlemine engel midir? .
    Birde DMV den bir renew vehicle decal diye mail geldi .Bu farklı bir işlem midir ?

Teşekkürler,

Şurada Virginia için adım adım açıklanmış: https://www.dmv.virginia.gov/vehicles/#vehiclereg.asp

Evet, yenileme mecburi, aksi halde cezası var. Muayene genelde ucuzdur, Texas'ta 25 dolar. Çok ayrıntılı bakmazlar, emisyona, frenlere, farlara falan bakılır.

• @knnrn Pandemiden dolayı yenileme yapma kuralını esnettiler diye biliyorum (Texas için).kaynak
    Bundan dolayı yenileme yaptırmayan bir sürü araç görüyorum. 🙄

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MegaShintai, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@knnrn Pandemiden dolayı yenileme yapma kuralını esnettiler diye biliyorum (Texas için).kaynak
    Bundan dolayı yenileme yaptırmayan bir sürü araç görüyorum. 🙄

Evet, şu anda öyle. Ben genel durum için konuştum.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 5
  • 19
  • 22
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

34

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |