Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• çekiliş öncesi işten bile giriyorlardı foruma 🙂

• Aynı düşüncedeyim bunu 2-3 gündür tartışıyoruz @gözde @tanti ve @yekta ile sizler ne düşünüyorsunuz 😁

@loser DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

sayın @FreeWoRLD ve sayın @Takip; bence yıl içerisinde ek bir çekiliş olacağını öngörmek kadar, olmayacağını öngörmek de şu an için anlamsız. resmi twitter hesabındaki açıklamaların genel ve rutin bir uyarı izlenimi vermesinin yanında; ayrıca bu tarz açıklamaların daha önce örneğine rastlanmamış olması ve bu yılki toplam seçilen kişi sayısının henüz açıklanmamış olması ve ayrıca da foruma seçildiğini deklare edenler içerisinde henüz case number'ı otuz binin üzerinde bir sayı olmaması bizlere "acaba?" dedirtiyor. toplam seçilen kişi sayısı açıklandığında daha rahat ve daha gerçekçi konuşmak doğru olur kanısındayım. o yüzden biraz daha sabır ve "wait and see" diyorum 🙂

• @likable şuan beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok bekleyip göreceğiz

• @likable kazanıp gidememe ihtimalim var ben daha o şoktan çıkamadım :(((( ama ek çekiliş olsun inş ki bence olur sanki :))

• henüz çekiliş yapılalı 7 gün oldu.ilerleyen günlerde daha da netleşir diye düşünüyorum.Ama önceki yıllarda böyle açıklamaların yapılmamış olması yeni bir çekiliş yapılması konusunda bizleri bir "acaba" ya sürüklüyor ve umutlandırıyor.Dileğimiz ek bir çekilişin olması yönünde tabiki. bekleyip göreceğiz.

• Twitter’da TravelGov ile gayet seviyeli bir sohbetimiz var. Seni alırız ama duyarlarsa tepki toplarız diyorlar 😁😂😁

• @likable benim olaya el atmadılar mı daha :😁

• @yekta yok kardeşim cevap vermekten kaçınıyorlar anlamadım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

Arkadaşlar 3 saat önce Ek Çekilişle alakalı resmi Twitter hesabında yapılan sohbeti okumak isterseniz
    Link:

Sayin @likable , sadece bahsedilen tarihin 30 Eylul 2018 degil, DV2019'un bitecegi tarih olan 30 Eylul 2019 oldugunu hatirlatmak isterim, o nedenle cok buyuk anlamlar yuklemenizi tavsiye etmem.

• Bizim jetlag olma hayali seneye ötelendi desenize

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tanti DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

Bizim jetlag olma hayali seneye ötelendi desenize

yok sayin @tanti ben hayal yikmak icin soylemedim ama sanki 2-3 ay icinde bir aciklama yapilacakmis gibi konusuluyor forumda 🙂 boyle bir algi olusmasin istedim. Bahsettikleri tarih 1 yil 5 ay sonraki DV2019'un bitecegi tarih.

• Madem yurtdışına çıkamıyoruz. Bu saatten sonra tek bir isteğim var, erasmusla Hacca gitmek.

• Sayın @crazycells Farz edelim ki çekiliş yapıldı tahminen kaç kişi daha seçilir? Yada hali hazırda 30xxx üstü olan case numberlara sıra gelir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ehehehe DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

Sayın @crazycells Farz edelim ki çekiliş yapıldı tahminen kaç kişi daha seçilir? Yada hali hazırda 30xxx üstü olan case numberlara sıra gelir mi?

Evet, halihazirda 30.000'li arkadaslar mevcut: http://bit.ly/2L0H2pM

O nedenle oyle bir secim olsa bile DS260 formunu Agustos-Eylul'e kadar doldurmayanlarin sayisi cok fazlaysa olabilir, ama yine de cok kisi secilmez. DV2017'de sanirim sadece ~10.000 kusur kisi eklenmisti tum dunyadan. Ama orada ilk turda 30.000'li sayilar yoktu.

• sansli arkadaslar ds260 formunu nasil dolduracaklarini sorusturuyor. Bizde ek cekilisten medet umuyoruz☹

• ‪Zamanla anladık ki en sadık para birimi TL. Geçen senede 1 Liraydı, bugünde 1 Lira. ‬

‪Ama Dolar öylemi sadakati 4.80 TL çıkmasından belli..‬

• Bugün nasılsınız 😁☺

• @likable akşam ünlü bir ekonomistin yazısını okudum.Türkiye büyük bir krızde ve ülke iflas edecek yazmış.Çok kötü durumlara gelicez,inanın çok korkuyorum ve çok kaygılıyım.Allah sonumuzu hayır etsin ama bu gidişat hiç iyi degil.

• @likable Aynıyız:)

• @heleniki Maalesef durum pek iyi değil ama, buna da kimse aldırış etmiyor sanki.

Benzer Başlıklar

• 152
  • 211
  • 86
  • 492
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |