Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@asilelif, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Birkaç tane saygısız tip var onlar kendini biliyor isim vermeye gerek yok. Onlara inat hem seçim konuşmaya, hem kart sırası hakkında yorum yapmaya hem de konsoloslukların ne zaman açılacağı gibi konular hakkında yorum yapmaya devam edeceğim. Kendi kendine sinir olmaya devam edebilirler 😃 Her türlü konuda yorum yapacağım burası bekleme ve zaman öldürme odası. Kimseye soracak değiliz ne hakkında konuşacağımızı.

Evet bu yazanlardan bir taneside benim ama yazdığım metinde kimseye hakaret etmedim öncelikle siz saygısız yazarken ne kadar saygısız olduğunuzu zaten belli etmişsiniz. Asıl ben bana yaptığınız bu saygısızca ifadeden dolayı @crazycells bana değil size müdahale etmesini istiyorum. Evet gene söylüyorum rahatsız oluyorum özellikle kimin seçimi kazanacağı konusuna girip 2020 kazananlar için herseyin bittiğini iddia etmenizden

2020 kazananları için şu an her şey bitmiş durumda. Eğer mahkeme kararı bozarsa bir şansları olabilir fakat şu anda hayatın olağan akışında bitmiş durumda, devam etmesi için fazladan bir şey olması lazım.

Siz hoşlanmıyorsunuz diye olan şey yazılmasın mı, anlamadım?

Anlaşılan sizinle biz anlaşamayacağız ben benim hoşlandığım konulardan bahsedin demedim emin olun süreci bende sizin kadar takip ediyorum ama hiçbir yerde bitti geçti diye ne umudumu kaybediyorum nede kazanan arkadaşların moralini bozuyorum. Ama anlaşılan sizinle bu konuda anlaşamayacağız hem ne dediğimi anlamıyorsunuz hemde hakaret etmeden tartışamıyorsunuz

• @asilelif, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Birkaç tane saygısız tip var onlar kendini biliyor isim vermeye gerek yok. Onlara inat hem seçim konuşmaya, hem kart sırası hakkında yorum yapmaya hem de konsoloslukların ne zaman açılacağı gibi konular hakkında yorum yapmaya devam edeceğim. Kendi kendine sinir olmaya devam edebilirler 😃 Her türlü konuda yorum yapacağım burası bekleme ve zaman öldürme odası. Kimseye soracak değiliz ne hakkında konuşacağımızı.

Evet bu yazanlardan bir taneside benim ama yazdığım metinde kimseye hakaret etmedim öncelikle siz saygısız yazarken ne kadar saygısız olduğunuzu zaten belli etmişsiniz. Asıl ben bana yaptığınız bu saygısızca ifadeden dolayı @crazycells bana değil size müdahale etmesini istiyorum. Evet gene söylüyorum rahatsız oluyorum özellikle kimin seçimi kazanacağı konusuna girip 2020 kazananlar için herseyin bittiğini iddia etmenizden

2020 kazananları için şu an her şey bitmiş durumda. Eğer mahkeme kararı bozarsa bir şansları olabilir fakat şu anda hayatın olağan akışında bitmiş durumda, devam etmesi için fazladan bir şey olması lazım.

Anlaşılan sizinle biz anlaşamayacağız ben benim hoşlandığım konulardan bahsedin demedim emin olun süreci bende sizin kadar takip ediyorum ama hiçbir yerde bitti geçti diye ne umudumu kaybediyorum nede kazanan arkadaşların moralini bozuyorum. Ama anlaşılan sizinle bu konuda anlaşamayacağız hem ne dediğimi anlamıyorsunuz hemde hakaret etmeden tartışamıyorsunuz

Ben ne hakaret ettim ki?

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

Şaka bir yana, "DS260 nasıl dolduruluyor xd" tarzı yorumlar hariç her türlü şey yazılabilir elbette, çünkü burası bekleme odası ve konu olarak da net bir içeriği yok. Seçimden, konsolosluktan falan bahsedeceğiz elbette, şu anda bahsedilecek başka bir şey mi var ? Önceki sayfada "Şunu konuşmayın, bunu duymak istemiyorum" tarzı yorumlara anlam veremedim.

Sanırım yazarken okumuyorsunuz bana saygısız diyemezsiniz

Size saygısız diyen kişi ben değilim, alıntı yaptığım kişi saygısız demiş.

• ⭐⭐

Ben ne hakaret ettim ki?

Sinirden kafam karıştı kusura bakmayın hakaret etme kelimesini size yazmayacaktım

• @asilelif Bence sinirlenmeyi gerektirecek bir şey yok. Son 3 yılın talihsizi olarak ben bile sakin kalabiliyorsam herkes kalabilir 🙂

• ⭐⭐

Bu arada bana eksi veren arkadaşlardan bir ricam var yazdıklarımı anlayarak okunduktan sonra eksi verirseniz eksileri gerçekten bir anlamı olur. Hoş eksi verip vermemeniz çok umrumda değil sadece sizler için söyledim

• Bu ileti silindi!

• sayın @asilelif eğer yazdığım hakaret olarak algılandıysa özür dilerim. Emin olun insan kırmayı online bir ortam da olsa sevmiyorum bundan emin olabilirisiniz. Sadece ne yazıp ne yazmamamız gerektiğinin söylenmesi biraz beni kızdırdı bu kadar. Zaten yazdığımı da gereksiz bulup sildim. Her şey gönlünüzce olsun iyi günler.

• Neyse olaylari tatliya baglayalim ve hemen sorumu sorayim: Ne olacak bu DV2022 bekleyenlerin hali??? 😃

• @MySea Umarım herkesin istediği olur. Çok ayrıntılı yorum yapmayacağım artık. Olabildiğince bir şey yazmayacağım. Herkes sinir küpü olmuş durumda COVİD ve Trump'ın engellemelerinden dolayı. Kart çıkarsa tekrar uğrarım herhalde artık buraya bir daha 🙂

• Ortaya karışık sohbet odası yok mu ? 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

ben çoktan engellemiştim arkadaşı forumun bu özelliği çok güzel birşey denemeni tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Neyse olaylari tatliya baglayalim ve hemen sorumu sorayim: Ne olacak bu DV2022 bekleyenlerin hali??? 😃

duman olduk abeee

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea Umarım herkesin istediği olur. Çok ayrıntılı yorum yapmayacağım artık. Olabildiğince bir şey yazmayacağım. Herkes sinir küpü olmuş durumda COVİD ve Trump'ın engellemelerinden dolayı. Kart çıkarsa tekrar uğrarım herhalde artık buraya bir daha 🙂

Trump a sinir oluyor herkes ama Biden ondan da beter farkında değiller 😃 Trump ülkesi için en doğru olanı yapıyor ama Biden'in direk Türkiye düşmanlığı var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bedirhan2160, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu posta koyma olayi neden onu anlamiyorum. Adi ustunde burasi bekleme odasi. Birakin insanlar istedigini konussun. Adamlar gidip 2020 talihlileri odasinda falan konusmuyor ki. Bir de fircaliyor resmen. Lutfen sayigili olun insanlara. Burasi bekleme odasi ve insanlar tabiki goygoy yapacaklar, adi ustunde bekliyorlar. Adminlerin bu olaya mudahale etmesi gerek. Onune gelen burdaki insanlara posta koymasin. Kimse kendinde bu hakki bulamaz. Benzer bir olay daha once de olmustu yanilmiyorsam.

Sayin @ayvalik10 'un yazdiklarinda haklilik payi var maalesef 🙂 forumda ayrica basligi acilmis bir konuyu o baslikta konusmak kesinlikle daha uygundur. Bu sekilde tum bilgiler cok daha rahat ulasilabilir olur...

Bu basligin geyik yapilabilecek bir baslik olduguna katiliyorum, fakat soyle dusunmeniz lazim... secim zamani yaklastikca insanlar o basligi kullanacaklar ve yorumlari okumak icin ayrica bu baslik icinde arama yapmayacaklar (burada secim sadece bir ornek). Bu konulari bilenler var bilmeyenler var, bu forumun bir amaci da bilgi alisverisi oldugu icin bu tur konularin bu baslik altinda cok derine inmeden konusulmasi lazim. Eger istiyorsaniz zaten ilgili baslikta saatlerce konusabilirsiniz.

Biliyorsunuz bizim "bilgi bankasi" olma gibi bir amacimiz da var, o nedenle forumda acilan basliklari, basliklarin altina yazilanlari mumkun oldugu kadar iyi duzenlemeye calisiyoruz ki gelecekte de bilgi arayanlara faydali olsun bu bilgi ve deneyimler... Bu tur sohbet basliklarina geri donus pek olmayacak o nedenle bilgi, dusunce veya deneyim iceren iletilerin ilgili basliklar altinda tartisilmasi kesinlikle daha uygundur. Umarim durumu anlamissinizdir...

Bu konularin DV2022 ile ilgisi oldugunu ben de biliyorum ama bu sekilde ABD'deki her seyi DV2022'ye baglamak mumkun olur. O nedenle bu baglantilari uzun uzun konusmaya gerek yok. Forumda basligi ayrica var olan bir konunun o baslikta konusulmasi daha uygundur.

Tabii su an sadece sohbet ettigi icin insanlari uyarmayi veya herhangi bir yaptirim uygulamayi dusunmuyorum, fakat insanlarin bu amaclar cercevesinde hareket etmesi hem simdiki uyeler icin hem de gelecekteki uyeler icin eminim cok daha iyi olacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bidünya gecmis olsun sayin @bidünya

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nordlendingen bu forumun bir özelliği var diğer tüm forumlardan farklı olarak bir başlıkta sadece o başlık altında yazılsın ki 3 - 5 - 10 yıl sonra da gelen insanlar bilgileri paylaşsınlar. Forumun yıldızı bahtsız ama azimle delen daimi müşterimiz @roccorocco yazdığı milyon dolar versen bulamayacağın bilgileri ilgili başlık altında yazmayıp burada yazsa. Delivery işleri nasıl kazandırıyor yapılır mı yada aynı bölge de bir kişi gelse acaba yapan var mı diye aramaya gelse foruma hangi başlığa bakar. Tabiki de bekleme odasına bakar yoksa delivery yazıldığı başlığa mı sizler kazandıktan sonra çekip gideceksiniz. Diğer insanların yaptığı gibi peki sonra gelenler bilgi bulmak isteyince yaklaşık 900 sayfalık ileti de teke tek mi dolaşsın. Arama butonuna basınca aynı konu 15 farklı başlıkta çıkacak @crazycells konuyu toplar mısın.
    Not: Bu sivri insanların hepsi daha 3 aylık yeni gelen insanlar. Bence önce forumun işleyişi hakkında bilgi alın.

Cevabinizi simdi gordum, ama ayni seyleri yazmisiz zaten. Ben de forum uyelerinin bilgi alirken veya verirken ilerde de bu konuda bilgi almak isteyen kisileri dusunmesi gerektigine katiliyorum. Aksi durumda forum gelecekte islevini yitirir...

Bu arada bana eksi veren arkadaşlardan bir ricam var yazdıklarımı anlayarak okunduktan sonra eksi verirseniz eksileri gerçekten bir anlamı olur. Hoş eksi verip vermemeniz çok umrumda değil sadece sizler için söyledim

Belirtmeden gecemiyecegim: Reis'e de gecen gun youtube'de binlerce eksi verdiler, sinirlendirdiler adami. Ne oldu simdi? Twitter, youtube, netflix Reis hepsini kapatiyor. Cok eksi verip sinirlendirmeyin, Sayin @crazycells 'e sayfayi falan kapattirmayin. 😃

• Sayın @crazycells zaten ben yanlış anlama olduysa Sayın @asilelif 'den özür diledim her şeye rağmen. Ama moralim çok bozuldu uğramıycam bir daha buraya. Hiç isteğim şevkim kalmadı foruma yazmak için. Kavga hiç sevmiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |