DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@asilelif numaran büyük değil 31k olanlar dün onay maili aldı ondan bu büyük numara düşüncesini unutur musun sana da bir aksilik olmazsa haziran - temmuz gibi mülakata girersin

Hadi bakalım inşallah

• ⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@asilelif numaran büyük değil 31k olanlar dün onay maili aldı ondan bu büyük numara düşüncesini unutur musun sana da bir aksilik olmazsa haziran - temmuz gibi mülakata girersin

Ama gördüğün gibi kalaylamama konusunda bir garanti veremiyor, ne soracagina ve kac kere soracagina bagli 😂😂😂

Ben fatihi bilirim hem kalaylar hem yardım eder kalbi temizdir onun ben küsmem ona

• ⭐⭐

Aaaa ne zaman nasıl onay mail aldılar 😱 devrelerim yandı ben niye görmedim acaba ben biseylerimi kaçırdım yoksa karıştırdım mı bana açıklasana lütfen ne onayı ne maili 🤔 süreç tekrarmı başladı

• ⭐⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aaaa ne zaman nasıl onay mail aldılar 😱 devrelerim yandı ben niye görmedim acaba ben biseylerimi kaçırdım yoksa karıştırdım mı bana açıklasana lütfen ne onayı ne maili 🤔 süreç tekrarmı başladı

hayır süreç tekrar başlamadı zaten kazandığın gün başlamıştı 😃 evrak maili atıyorlar numara sırasına göre 31k lara şimdiden evrak maili geldiyse sana da sıra gelir merak etme evrak maili geldiğinde istedikleri belgeleri göndereceksin daha sonrada onlardan evraklarınız teslim alındı mesajı alacaksın sonra numaranın current olmasını bekliceksin gelecek yaza sıra gelir sana şimdiden 31k lar mesaj aldıysa.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

2021 değil 2020 olanların 31k olanlara evrak onay maili geldi. Yani anlayacağın seneye 30k olanlar yani sana da haziran temmuz en geç onay mailleri gelecek. Burada olan kimseye kalaylamam kader ailesiyiz biz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster dışında florida isteyenler buyrun ücretsiz ispanyolca kelime anlatan bir site buldum bizimkisi gibi haldır haldır okuyon olduğu gibi

• ⭐⭐

@Rhonster dışında florida isteyenler buyrun ücretsiz ispanyolca kelime anlatan bir site buldum bizimkisi gibi haldır haldır okuyon olduğu gibi

🤣🤣

• ⭐⭐

2021 değil 2020 olanların 31k olanlara evrak onay maili geldi. Yani anlayacağın seneye 30k olanlar yani sana da haziran temmuz en geç onay mailleri gelecek. Burada olan kimseye kalaylamam kader ailesiyiz biz.

Bakın size ne söyleyecem şimdi bu sonuçlar açıklanınca ben aman be banamı çıkacak diye 4-5 gün hiç bakmadım niyeyse sanki bakmışımda çıkmamış olarak görmüşüm gibi açıklandıktan sonra bakmayı unuttum 4. Gün bir rüya gördüm sabah kalkınca acaba çıktımı dedim tekrar aklıma çekiliş geldi eşim baktı dedi kazandık dedim hadi beee gözlerime inanamadım sonra o şaşkınlıkla 1 yıldır ne kadar okuduğum form yazıları varsa unuttum bu aralar o kadar saçma sorular soruyorum ki aklınız durur beni bir süre idare edin şu ds260 formunu doldurup gönderdikten sonra normale binerim hata yapmayım diye 1 soruyu 10 kez soruyorum 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif çekilişten önce sen taslak ds 260 hazırlamamış mıydın eğer hazırlamadıysan söyle hemen sana taslak olarak boş gönderiyim sen önce bu taslakta doldur sonra kopya yapıştır yaparsın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif hiç kimseye soru sorma sen sadece burada ne ihtiyacın var onu yaz hemen senin ihtiyacını karşılarız bu durum bütün köyde üniversite ye giden ilk insan gibi oldu burası herkes üstüne titrer 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif hemen acil olarak bu adresten rar dosyasını indiriyorsun

sonra hem eşin hem de sen kendi adına ayrı ayrı taslağı doldurun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif

sonra hem sen hem eşin ayrı ayrı olarak e devlete giriyorsunuz

bu siteye basınca KURUMA İBRAZ seçeneği seçip "KENTUCKY CONSULAR CENTER" yazıp pdf olarak kayıt edersin

• ⭐⭐

@asilelif çekilişten önce sen taslak ds 260 hazırlamamış mıydın eğer hazırlamadıysan söyle hemen sana taslak olarak boş gönderiyim sen önce bu taslakta doldur sonra kopya yapıştır yaparsın

Yapmamıştım ama doldurdum bitti bir haftadır anam ağladı yarın yada bu akşam gönderirim sadece kafamda bir iki soru kaldı onlarıda halletmeye çalışıyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif soruları sorar mısın burada kafan da tutma geçmişte çalıştığın yerleri de 4A hizmet dökümü tıklıyorsun daha sonra "İşyeri No" rakamları üzerine muse getir orada soru işareti oalcak bir kere tıklarsan hangi şitrket olduğunu görüyorsun. Soruları kafanda tutma sor burada yardımcı olalım

• ⭐⭐

@asilelif soruları sorar mısın burada kafan da tutma geçmişte çalıştığın yerleri de 4A hizmet dökümü tıklıyorsun daha sonra "İşyeri No" rakamları üzerine muse getir orada soru işareti oalcak bir kere tıklarsan hangi şitrket olduğunu görüyorsun. Soruları kafanda tutma sor burada yardımcı olalım

Gidince ne is yapacaksiniz bölümü var şimdi oraya ben şey yazdım aşçılık yemek dağıtımı falan yazdım Çünkü ben bile bilmiyorum şimdi ne iş yapacağımı arkadaşım var orada Siz gelmeden biz size iş buluruz dedi ama yani şu anda ne yapacağımı o da bilmiyor Ben de bilmiyorum bana konsoloslukta sıkıntı çıkarır mı yani aşçılık sertifikası falan yok ama en basit meslekte o geldi cünkü gidince biraz İngilizce ilerletip Ondan sonra adam gibiiş bulmam lazım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şu anda sen lise mezunu musun yoksa üniversite mezunu musun. Eğer lise mezunu isen şu anda aldığın bir iş herhangi bir sertifika ya da uzmanlık belgesi var mı üniversite ise zaten bölümünle ilgili mesleği yazarsın. Delivery olarak düzelt. Yemek dağıtma denilmez. Çünkü delivery ismi genel isimdir. Sadece yemek dağıtım değil amazon flex te bu ismin içine giriyor

• ⭐⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Gidince ne is yapacaksiniz bölümü var şimdi oraya ben şey yazdım aşçılık yemek dağıtımı falan yazdım Çünkü ben bile bilmiyorum şimdi ne iş yapacağımı arkadaşım var orada Siz gelmeden biz size iş buluruz dedi ama yani şu anda ne yapacağımı o da bilmiyor Ben de bilmiyorum bana konsoloslukta sıkıntı çıkarır mı yani aşçılık sertifikası falan yok ama en basit meslekte o geldi cünkü gidince biraz İngilizce ilerletip Ondan sonra adam gibiiş bulmam lazım

sıkıntı olmaz kariyerimi aşçı olarak ilerleteceğim de yeterli daha sonra istediğin mesleğe geçersin sıkıntı yok.

• ⭐⭐

şu anda sen lise mezunu musun yoksa üniversite mezunu musun. Eğer lise mezunu isen şu anda aldığın bir iş herhangi bir sertifika ya da uzmanlık belgesi var mı üniversite ise zaten bölümünle ilgili mesleği yazarsın

Yüksekokul mezunusuyum ama bölüm ev idaresi 4 yıllık işletmeninde son bir dersi var verirsem mezunum mezun olmadığım içinde 4 yıllık hiç yazmadım konsolosluğa gidene kadar tek dersi veririsem konsolosluğa götürürüm yeni diplomayı ama ev idaresi ile ilgili meslek yok

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif olur mu sende harika bir meslek anadolu üniversitesi şimdi inceledim. Apartment yönetiminde çalışabilirsin. Site yada apartment yöneticileri ya bünyesinde oluyor yada dışarıdan bir şirket gelip yapıyor. Bu işte çalışabilirsin ondan sonra neden kalaylıyorsun diyorlar elinde altın bilezik var çamura batırmış bir kenara koymuşsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif başka soruların yaz bu kadar mı bir tane mi kafayı taktığın soru başkalarına muhtaç değilsin yazar mısın başka başka gönder hadi sorunlarını

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |