DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Erhan-2 4 nisanda başvurdum, başvuruyu kendim yaptım

• @Henry-bloor teşekkür ederim

• @redsat2000 teslimi konsolosluk seçmiştim, teşekkür ederim

• @Emine-Arı merhaba, başvuru anında amerikada olmak gerekli diye biliyorum, biyometrik randevusu sonrasında çıkıp girmeyi öneriyorlar

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• @heycan merhaba,
    formu doldurduktan sonra kaç dolar göndericeğimizi, formu ve doları nasıl, neyle, nereye göndereceğimizi, küçük bir çocuğa tane tane anlatır gibi yazarmısın:)
    Teşkkürler.

• @Erhan-2
    Merhaba,
    Formu doldurduktan sonraki ücret için USCIS üzerinde Fee Calculator üzerinden miktarı kontrol ettim,
    Orda bana 630 dolar yazan miktarı, USPS de görevliye söyleyip kartımdan çekilen 632 dolar karşılığında 630 dolarlık Postal Service Money Order kağıdını aldım,
    Kağıttan olan money order çekinin üstüne USCIS'in sayfasında yazan how to fill check yönergelerine uygun şekilde doldurdum.
    Money order çekinide doldurduğum I-131 formunun en üstüne koyarak zarfa koydum, O şekilde zarfı bölgemdeki USCISin istediği Lockboxa gönderdim.

• Merhaba, Bugün biyometrik randevusu sırasında parmak izlerim alınırken sağ elimin 4 parmağı bilgisayarda turuncu çıktı, görevli alkolle ve peçeteyle hem cihazları hem de elimi silmesine rağmen tekrar tekrar turuncu oldu bu şekilde imzamı atmamı isteyip işlemler tamam dedi. İnternette benzer durumlardaki bazı kişilerin tekrar biyometrik randevusuna çağrıldığı bazı kişilerin ise çağrılmadığını durumun. FBI a bağlı olduğunu yazmışlar. Şu durumda tekrar randevu için beklemek istemiyorum, Case statusum hala Case was Received halinde, bu konuda case durumu ne kadar sürede değişiyor ortalama. Tekrar randevu durumunu daha önce yaşayan oldu mu? Teşekkür ederim

• @heycan 🤭 Teşekkürler.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   A ATS16 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Serapp Serapp 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |