DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Aşağıda belirtilen teknik özelliklere uyması koşuluyla yeni ya da son altı ayda çekilmiş bir fotoğrafınızı
    kullanabilirsiniz. Başvuruya eklenen fotoğrafınızın uygunluğunu e-DV sayfasında verilen fotoğraf
    geçerlilik programı ile kontrol edebilirsiniz. Bu program aynı zamanda fotoğrafınızın kompozisyonu ile ilgili
    teknik bilgi ve hem uygun hem de uygun olmayan fotoğraf örnekleri vermektedir. Eski bir fotoğrafınızı
    eklemeyiniz. Geçen sene kullandığınız fotoğrafınızı bu sene tekrar kullanmak, oynanmış, rötuş yapılmış
    ya da aşağıdaki teknik özelliklere uymayan bir fotoğraf kullanmak başvurunuzun diskalifiye edilmesine
    neden olacaktır

benim anlamadığımda bu fotoğraf meselesine neden bu kadar kafayı taktıkları tipe göremi seçiyolar acaba

• @totoro 9 değil 3 kardeşim

9 olsa duramazdım 🙂

• 2002’den önce Müslümanlığı bilmiyorduk 16 yıldır öğreniyoruz Hale’n alışamadım mesela. Atatürkçü biri olarak düşünceyi dışa vurduğum zaman Lanet olası federaller ve onlar gibi düşünenler tarafından Fetöcü olarak yaftalanıyorsun. Hadi ama lanet olsun bile diyemiyoruz 😁😁

• @vecihi insanlarda saygı sevgi tahammül hoşgörü olmadığı sürece 5 sene sonra biz yine 5 sene önce böyle değildi bu ülke deriz. Küçük bir köpeğim var tuvalet için dışarıya çıkartıyorum kakasını da topluyorum yapınca sonuçta bu benim görevim geçenlerde biri yanıma gelip çişini sokağa yapıyor bırakıyorsunuz dedi ben şok .Kakasını yerden alıyorum ama çişini nasıl almam gerekiyor eğer gösterirseniz onu da alırım bırakmam dedim o zaman altını bağla köpeğinin dedi .Emin olun ben kakayı yerden almasaydım o kadın bana gelip çişini bırakıyorsun demezdi böyle garip insan topluluğu içinde yaşıyoruz ne yazık ki.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Adam yurtdışından Araba ithal etmek istiyor sanki bizim üretimimiz yokmuş gibi...

• @likable adamlar suya sabuna dokunmadan arabanın vergileriyle parayı götürüyor neden uğraşsınlar ki üretimle

• @badman teşekkür ederim ama İngiltere yada malta tercihlerim arasında değil .Eğer GC olmazsa Kanadayı araştırıcaz

• @gözde $412 Milyar brüt dış borç yapmış halkımız kınıyorum 😁

• @likable beter olsunlar diyeceğimde kurunun yanında bizde yanıyoruz

• @vecihi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@gözde heryerdeler heryerde , bu ülke hep bölemiydi ? 28 yaşındayım, ben son 5 senedir insanları böle seviyesiz görüyorum.

cahil bir toplumuz sorgulama ve öğrenme yetimiz yok ve bunun artarak devam etmesi birilerinin lehine

• @likable yemin etmedim ama bu ülkeden gidersem cenaze olmadığı sürece gelmeyi düşünmüyorum

• Cola’nın içinde alkol çıkmış, Rakı’nın içine Cola koymadıkları sürece problem Yok...

• Bu ileti silindi!

• @gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@likable yemin etmedim ama bu ülkeden gidersem cenaze olmadığı sürece gelmeyi düşünmüyorum

mantıklı dönüş yolunda sıkıntı filan çıkar mazallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

61

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |