DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Oncelik Texas ve Florida tanidiklar olmasi sebebiyle ama sonrasinda ilerleyen zamanda bir California hayali her daim sakli olarak duruyor. Umarim herkesin istedigi gibi olur hersey.

• @Oktay-İbiş ay yine miii.. son 2-3 yılda en çok zam görenler bunlar sanırım, tereyağına para verirken canımdan can gidiyo sanki tövbe ya Rabbim 😩😩 süt olmuş zaten dünya para, bu cuma büyük alışverişe carrefoura gideceğim, etiketlere bakarken illaki walmart heb target fiyatları geliyor aklıma daha çok deliriyorum.. Allah işsize, asgri ücretliye yardım etsin, hep zordu geçinmek bu memlekette ama son 2 yılda artık inanılmaz boyutlara geldi, neyse lafın ucu pek iyi yerlere gitmeyecek belli ki, ben susayım en iyisi.. bilgi için de teşekkürler, acaba şuanda etiketlere yansıdı mı? Henüz yansımadıysa gidip şoktan a101 den biraz süt tereyağı falan depolayayım 😜😂

Edit : siz zaten zamlı almışsınız yazmışsınız şimdi gördüm 👍🏻

• @Nothing-Man dayı değil gençten bir kızkardeşimizdi o akıllı, tabi benim izlediğim öyleydi, o cinsten çokça var zaten 😂

• @aysegul bu aysonu gelen elektrik faturaları milleti daha da gerecek..nereye gidiyor bu işin sonu vallahi kestiremiyorum..batırdıkları ülkenin faturasını her defasında vatandaştan çıkarıyorlar..hele bizim gibi @Oktay-İbiş dükkan işletenler bu faturaları çifter ödüyorlar..zaten bu sebepler değilmidir ki bizi caanım ülkemizden vazgeçirip bu tip hayallere sürükleyen 😞

• @Nothing-Man işten çıkartmalar da cabası https://www.memurlar.net/haber/868462/yapi-kredi-bankasi-700-kisiyi-isten-cikardi.html bu konudan bahsetmiştim size . tahinim devamı gelecek . 😕

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş ay yine miii.. son 2-3 yılda en çok zam görenler bunlar sanırım, tereyağına para verirken canımdan can gidiyo sanki tövbe ya Rabbim 😩😩 süt olmuş zaten dünya para, bu cuma büyük alışverişe carrefoura gideceğim, etiketlere bakarken illaki walmart heb target fiyatları geliyor aklıma daha çok deliriyorum.. Allah işsize, asgri ücretliye yardım etsin, hep zordu geçinmek bu memlekette ama son 2 yılda artık inanışmaz boyutlara geldi, neyse lafın ucu pek iyi yerlere gitmeyecek belli ki, ben susayım en iyisi.. bilgi için de teşekkürler, acaba şuanda etiketlere yansıdı mı? Henüz yansımadıysa gidip şoktan a101 den biraz süt tereyağı falan depolayayım 😜😂

süt ,te su , laktoz , tereyağında patates püresi , süt tozundan peynir ,yine patates püresinden , kaşar vs vs bu saydıklarım sözüm ona o ulusallaşmış tekelleşmiş marketlerde çokça var. yanlış anlamasın kimse beni ben bu sektörün içinde olduğum için hileli ürün vs duyuyorum görüyorum. tabi bu yerler millete cazip geldiği ve halkın alım gücü ile orantılı olduğu için oralar daha cazip geliyor 🙂 ben sadece uyarmak istedim. son 17 senedeki kanser oranlarına ve adı duyulmamış hastalıklara bakar ve araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız....

aşşağıdaki linkte hileli ve sahte gıdalar var

• ⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@aysegul bu aysonu gelen elektrik faturaları milleti daha da gerecek..nereye gidiyor bu işin sonu vallahi kestiremiyorum..batırdıkları ülkenin faturasını her defasında vatandaştan çıkarıyorlar..hele bizim gibi @Oktay-İbiş dükkan işletenler bu faturaları çifter ödüyorlar..zaten bu sebepler değilmidir ki bizi caanım ülkemizden vazgeçirip bu tip hayallere sürükleyen 😞

vallaha kardeşim çok doğru söylüyorsun gecen ayla bu ayki fatura arasında 400 tl fark var ama yalan yok ben her seferinde beddua ediyorum mekanları cehennem olsun. çoluk çocuğumuzun rızkını bunlara yediriyoruz.

• Vay be biraz giremedim ne muhabbet dönmüş Allah nesenizi muhabbetinizi bozmasın arkadaşlar. Bende ilk etapta 5 şehir var gitmeyi planladigim.Houston, Austin, Fort Wayne, Phoenix, Tuscon. Eyalet olarak da 4 eyalet Texas, Indiana, Arizona ve abimden dolayı Utah

• @Oktay-İbiş yok niye yanlış anlayalım, bildiğiniz bir konuda uyarmak istiyorsunuz teşekkürler👍🏻
    Hileli ürün çokluğu konusunda belkide dünyanın sayılı ülkeleri arasındayızdır, o yüzden dikkatli olmak lazım marka seçerken, ne bileyim sütaş tereyağında püre yoktur herhalde ya, yani inşallah 😁veya pınar süt, muratbey kaşar vs güvendiğimiz markaları almaktan başka çare yok, ta ki kendi çiftlik veya mandıramızı kurana kadar 😜😌

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar Çok yeni olduğum için soruyorum. Çok özür dilerim. Telegram grubu nedir biliyormusunuz? Nasıl dahil oluruz 😞

• @aayhann elektrik doğalgaza girersek hiç çıkamayız zaten 😩😩 sanki 9+3 malikanede yaşıyoruz öyle bir fatura geliyor ki, alt tarafı 3+1 normal ev yahu😩

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş yok niye yanlış anlayalım, bildiğiniz bir konuda uyarmak istiyorsunuz teşekkürler👍🏻
    Hileli ürün çokluğu konusunda belkide dünyanın sayılı ülkeleri arasındayızdır, o yüzden dikkatli olmak lazım marka seçerken, ne bileyim sütaş tereyağında püre yoktur herhalde ya, yani inşallah 😁veya pınar süt, muratbey kaşar vs güvendiğimiz markaları almaktan başka çare yok, ta ki kendi çiftlik veya mandıramızı kurana kadar 😜😌

mümkün mertebe torku süt , muratbeyin ürünleri sonracığıma eksüt , kebir , önal , tahsildaroğlu , sucuk gurubunda , başyazıcı , cumhuriyet , torku... inşallah mandırayı kurarsınız bende sizden alırım ürünleri 😉

• ⭐⭐⭐

@Hyller 2021 Telegram grubu oluşturulmadı. Şuan evrak mail ve diğer işlemlerle alakalı bir mesele olmadığı. Formu takip etmenizi tavsiye ederim ve gerekli olduğu yerde arkadaşlar yardımcı olurlar 😊

• ⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller 2021 Telegram grubu oluşturulmadı. Şuan evrak mail ve diğer işlemlerle alakalı bir mesele olmadığı. Formu takip etmenizi ve gerekli olduğu yerde arkadaşlar yardımcı olurlar 😊

Çok teşekkür ederim. Daha fazla okuyorum. Daha fazla hakim olabilmek için çabalıyorum. İyi akşamlar.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş ay yine miii.. son 2-3 yılda en çok zam görenler bunlar sanırım, tereyağına para verirken canımdan can gidiyo sanki tövbe ya Rabbim 😩😩 süt olmuş zaten dünya para, bu cuma büyük alışverişe carrefoura gideceğim, etiketlere bakarken illaki walmart heb target fiyatları geliyor aklıma daha çok deliriyorum.. Allah işsize, asgri ücretliye yardım etsin, hep zordu geçinmek bu memlekette ama son 2 yılda artık inanılmaz boyutlara geldi, neyse lafın ucu pek iyi yerlere gitmeyecek belli ki, ben susayım en iyisi.. bilgi için de teşekkürler, acaba şuanda etiketlere yansıdı mı? Henüz yansımadıysa gidip şoktan a101 den biraz süt tereyağı falan depolayayım 😜😂

Tamda evde tereyağı bitmişti🤦🏻♀️Amaaan olsun nolcak biz zaten hep 50 liralık alıyoruz🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@Hyller rica ederim saolun efendim ne demek. Formu takip ettikçe ortama çok çabuk alışırsınız. Şimdiden bol şanş size de

• ⭐⭐⭐

dünyaya bir daha gelseniz ne olmak isterdiniz, neleriniz olmasını isterdiniz, kim olmak isterdiniz, zengin fakir , erkek , bayan , evli , bekar soru çok basit 🙂 yoksa başka türlü vakit geçmez 🙂 buyurun söz sizde 😉

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş bir daha dünyaya gelsem yine Türk olarak dünyaya gelmek isterdim. Ama tek farkla anam beni Amerika, Kanada, Avustralya da falan doğursun isterdim. En azından şimdi bu kadar uğraşmak zorunda kalmazdım😅

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş bir daha dünyaya gelsem yine Türk olarak dünyaya gelmek isterdim. Ama tek farkla anam beni Amerika, Kanada, Avustralya da falan doğursun isterdim. En azından şimdi bu kadar uğraşmak zorunda kalmazdım😅

🙂 👏

• ⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |