DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @melisa2020 randevu alabilmek için 24 ay içerisinde red aldınız mı sorusuna yanlış (yalan) beyan vermeyi düşünüyorsunuz. Randevuya gittiğinizde konsolos yanlış (yalan) beyanınızı görecek ve diğer sunacağınız tüm kanıtları/durumunuzu hiç sorgulamadan tekrar red verecek. Bunu bilerek hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Bol şans

• @ATS16 danışmanımla görüştüm bu şekilde başvuran ve vizesini alan olduğunu söyledi.. bunun çok önemli olmadığını söyledi ayrıca çevrenizde sizin tecrübe ettiğiniz oldumu? Yani alamayan oldumu ?

• @melisa2020 danışmanınıza bu hizmeti karşılığında bir ücret ödüyorsunuz diye düşünüyorum. Bunun karşılığında doğru olduğunu düşündüğü bilgiler ile mutlaka sizi yönlendirecektir, sistemde de bu değişikliğin nasıl yapıldığını mutlaka biliyordur. Bol şans

• @ATS16 hayır danışmanımdan geçen yıl hizmet aldım onu bu yıl arama sebebim ise bir türlü randevu alamadığımdan bahsettim oda bana bi sorun olmicağından bahsetti … neyse bu konuda anlaştık sanırım sizinle … buraya yazdığım soru ise tekrar ds 160 formu doldurmam gereklimi idi… sizin alınganlık gösterip konuyu tam anlamadan bu şekilde cevap vermeniz sizin davranış şeklinizi gösterir… ben bu formu saygı kuralları çerçevesinde kullanıyorsam şayet sizinde kibir yapmadan cevap vermeniz uygun olur veya cevap vermezsiniz olur biter… ben buraya yazdıysam demekki ihtiyaç duyduğum için yazıyorumdur …

• @ATS16 hatta önceki yazdığım cümleyi tekrar buraya kopyalıyorum … alınganlığa hiç gerek olmadığını anlarsınız belki…
    Arkadaşlar bi sorum olacak sizlere yardımcı olabilirseniz sevinirim… ben 1 defaya mahsus olarak ds 160 formunu ais’ten güncellemişim .. ama şöyle bi sorunum var benim daha önce reddim olduğu için 1 aydır hala randevu alamadım bu yüzden randevu alırken 24 ay içinde reddiniz varmı sorusuna bu defa hayır cevabı verecem ama bunu nasıl yapacam? Bu soruya nasıl ulaşabilirim çünkü randevu alabilmek için hayır cevabı verecemki randevu alabileyim…benim tekrardan ds 160 formu doldurmam mı gerekli?şimdiden çok teşekkürler

• @melisa2020 sorunuzu "geçen yıl danışmandan hizmet alarak başladığım ancak daha sonra kendi başıma bağımsız olarak devam ettiğim bu süreçte” açıklaması ile başlayarak sorunuzu sorsaydınız alacağınız cevap farklı olurdu. Bu formu saygı kuralları çerçevesinde kullanıyorsanız, forumun kurallarına/danışman kullanılması hususundaki hassasiyete bu kadar hakimseniz, soruyu da ne şekilde soracağınıza biliyor olmanız gerektiğini düşünüyorum. Neyse bu konuda buraya kadar anlaştık sanırım sizinle.

Asıl sorunuzun cevabını daha deneyimli kullanıcılar cevaplayacaktır. Bol şans

• @melisa2020 abd Beyanla calisir. Yalan beyan vermenizi onermem

• @charon ben bu soruyu sormamıştım okumanızı tavsiye ederim hı madem okumadınız önceki beyefendinin anlamsızca beni terslemesi dışında konuyu uzatmayıp burda sonlandırıyorum…

• @ATS16 geçen yıl danışmanım vardı bu yıl yok dememiş olmam sizin beni tersleme hakkını doğurmaz … cevap vermezsiniz olur biter …hı bide benim cümle eksikliğimin sizin algınıza göre şekillendirmem de gerekmez…. Dediğim gibi ben saygımı koruyup kimseyi terslemiyorsam sizde tersleyemezsiniz…

• ⭐⭐⭐

@melisa2020 DS-160 formunda zaten belirtmeniz şart. bunu değiştirmenizi tavsiye etmem. Randevu takvimindeki boşluğu / uygunluğu AIS üzerinde verdiğiniz cevap etkiliyor. Son 24 ay içerisinde vize reddi var mı sorusunu hani şöyle 20,21. ay olsa belki biraz esnetmeniz mümkün, her ne kadar doğru bir yöntem olmasa da. Ama daha birkaç ay önce ret almışsanız bunu düzenlemeniz riskli. Bu riski almak istiyorsanız tercih sizin. Bir adayda sorun çıkmamış olması herkeste aynı işleyeceği anlamına gelmeyebilir.

• @tufank teşekkür ederim soruma cvpda alamayabilirim, eksik ifade de edebilirim.. gözdende kaçılabilirim…hiç önemli değil ama saygı, alçakgönüllü olmak herşeydir yoksa “herkes insan “teşekkür ederim herzamanki çizginiz çok kaliteli 🙏…saygılarımı iletiyorum

• @melisa2020, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

24 ay içinde reddiniz varmı sorusuna bu defa hayır cevabı verecem ama bunu nasıl yapacam?

Yapabilirsiniz ben müşterim için yaptım sorun olmadı. 10 gün arayla 2 defa görüşmeye girdi arkadaş. 8 Ocak İstanbul 18 Ocak Ankara'da görüşme yapıldı. 2. görüşmede onay aldı.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 5
  • 8
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

43.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.6k

| | | |