DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@kugutex Kara listede miyiz nedir anlamadım bu kadar başvuruya? Millete iki sene üst üste çıkar bizim halimize bakın :))

• aynen valla. Millete tek atışta cıkıyor biz sansımızida kat kat katliyoz yine yok yine yok. Iyice şüphelenmeye basladim. Hayir normal vizeyide o kadar rahatlikla aldimki bir kac saniyede onaylandi. Arkamda Bekleyenler de şaşırmıştı

• Şu ABD Başkanı falan değişir umarım bu GC işine bir el atarlar. Bir önceki mesajımı attıktan sonra siteden çıkış yaptım. Peşine en yakın arkadaşım aradı. Hem eşine hem kendisine geçen yıl birlikte başvuru yapmıştık. Şimdi tutmuşlar bizim bakış açımız biraz farklı, gitmeyi pek düşünmüyoruz dediler. Çıldırmak üzereyim. İlk başvuruda hem eşine hemde kendisine çıkıyor ve adam bana bakış açımız değişti gitmeyi düşünmüyoruz diyor. Umarım en kısa zamanda hatta önümüzdeki başvuru için pasaport, başvuru ücreti vb. bir şart koyarlar da bunun gibi gereksiz insanların önlerine geçerler. Yazmayım yazmayım diyorum ama dayanamadım bu sene de yazdım. Bakalım daha neler duyup neler göreceğiz.

• @willhelm, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Şu ABD Başkanı falan değişir umarım bu GC işine bir el atarlar. Bir önceki mesajımı attıktan sonra siteden çıkış yaptım. Peşine en yakın arkadaşım aradı. Hem eşine hem kendisine geçen yıl birlikte başvuru yapmıştık. Şimdi tutmuşlar bizim bakış açımız biraz farklı, gitmeyi pek düşünmüyoruz dediler. Çıldırmak üzereyim. İlk başvuruda hem eşine hemde kendisine çıkıyor ve adam bana bakış açımız değişti gitmeyi düşünmüyoruz diyor. Umarım en kısa zamanda hatta önümüzdeki başvuru için pasaport, başvuru ücreti vb. bir şart koyarlar da bunun gibi gereksiz insanların önlerine geçerler. Yazmayım yazmayım diyorum ama dayanamadım bu sene de yazdım. Bakalım daha neler duyup neler göreceğiz.

abi sadece pasaport şartı getirseler o bile gideceklerle gitmeyecekler arasında büyük bir fark yaratıyor

• yerimizi aldık bol şans 🤞🏻

• @jannaj, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

yerimizi aldık bol şans 🤞🏻

yapma bee

• Yer varsa bende yerimi alayım bari burada 🙂
    Gene çıkmadı malesef .

Aslında turist vizelerini yeni aldık . Yaptığımız çok güzel bir üretim işimiz var . Amerika’ya gidip orada E2 ile kalma şansımız yüksek ama -

Greencard daha cazip geliyor yada daha kolay bilemiyorum .
    Ama greencardı bu sene gene beklemektense çok ta vakit kaybedip gitmemek sanki daha kayıp ?

• @justozkan bizi sevmiyor yunaytıd siteyt of amerikın amerika 😂 bol şansın olsun seneye burayı yine hortlatırım

• @memo8083 git kankas

• @memo8083, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Yer varsa bende yerimi alayım bari burada 🙂
    Gene çıkmadı malesef .

Aslında turist vizelerini yeni aldık . Yaptığımız çok güzel bir üretim işimiz var . Amerika’ya gidip orada E2 ile kalma şansımız yüksek ama -

Greencard daha cazip geliyor yada daha kolay bilemiyorum .
    Ama greencardı bu sene gene beklemektense çok ta vakit kaybedip gitmemek sanki daha kayıp ?

abi vizeni aldıysan bas git orada kalırsın, dert etmeye bile gerek yok

• @jannaj, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@justozkan bizi sevmiyor yunaytıd siteyt of amerikın amerika 😂 bol şansın olsun seneye burayı yine hortlatırım

forumdan uzaklaşma abi burda bir aradayız

• @willhelm abi sen bendende eskiymişsin ya, aynı benim gibi çevrende olaylar gelişiyor seninde, beni bul abi 😀 selamlar

• Kaybedenler kulübü merhaba

• @willhelm, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Şu ABD Başkanı falan değişir umarım bu GC işine bir el atarlar. Bir önceki mesajımı attıktan sonra siteden çıkış yaptım. Peşine en yakın arkadaşım aradı. Hem eşine hem kendisine geçen yıl birlikte başvuru yapmıştık. Şimdi tutmuşlar bizim bakış açımız biraz farklı, gitmeyi pek düşünmüyoruz dediler. Çıldırmak üzereyim. İlk başvuruda hem eşine hemde kendisine çıkıyor ve adam bana bakış açımız değişti gitmeyi düşünmüyoruz diyor. Umarım en kısa zamanda hatta önümüzdeki başvuru için pasaport, başvuru ücreti vb. bir şart koyarlar da bunun gibi gereksiz insanların önlerine geçerler. Yazmayım yazmayım diyorum ama dayanamadım bu sene de yazdım. Bakalım daha neler duyup neler göreceğiz.

kesinlikle katılıyorum. Pasaport şartı bir kere kesinlikle olmalı. Üstüne 1-10$ arası bir sembolik ücrette alınmalı. yahu bu adamlar turist vizesi için 185$ istiyorlar..

• @Harpy-Eagle nerede bu dediğin günler . Keşke dediğin gibi olsa . Şans en az % 10 artar

• @Harpy-Eagle Pasaport şartı getirilmeli. 50 dolar, 100 dolar başvuru ücreti alınmalı. Ayrıca aile bireyleri green card hakkına dahil edilmemeli. Onlar sonradan aile başvurusu yapmalı. Adama green card çıkıyor. Eşi, çocukları alayı faydalanıyor. Güya Türkiye'den 3000 kişiye green card veriliyor. Kurada toplasan 700-800 kişi anca faydalanıyordur. Aile bireyleri kontenjanı dolduruyor.

• Bu arada Trump, başkanlık vaadi olarak ülkeye kaçak olarak giren herkesi ülkeden çıkartılmasına yönelik ulusal muhafızlara yetki vereceğini söyledi. muhtemelen göçmenlik davalarına da çok hızlı bir şekilde karara bağlanarak olumsuz sonuçlanması adına baskı yapacaktır. ayrıca ebeveynleri amerikan vatandaşı olmayıp ülke sınırları içinde doğan çocukların amerikan vatandaşı olmasının da önünü keseceğini söyledi. konuyla ilgili maddeyi değiştirecekmiş. diğer taraftan dediklerini yaparsa şöyle bir problem olacağı söyleniyor. şu an amerikada hali hazırda 50-60 milyon aile birleşimi davası bulunuyor. sistem bu noktada kilitlenmiş durumda. eğer dediğini yaparsa bir çok ailenin parçalanma ihtimali var. belki bu anlamda aile birleşimi davaları daha hızlı sonuçlandırılabilir. bu da aile birleşimi yapmaya çalışan kişilere fayda sağlar. tabii trumpın green card nefreti olduğunu biliyoruz.

• @serel, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Gtx görüyorsan umarım sana çıkmıştır 🙂

Abla selam şimdi baktim çikmamiş. Ekrani kapatip işime devam ettim. Yani sonucu az çok tahmin ediyordum üzülmedim. Yeni şeyler yapmaya çalişiyorum şimdi çabalarim farkli yönde artik kismet diyelim. Herşeyde bir hayir vardir^^ iyi geceler 🙂

• Pasaport şartı + her başvuruya 500 dolar alınmalı. Başka türlü ne yazık ki bu yerli apaçilerden kurtulamayacağız. Millet keyfine başvuruyor, çıkıyor ve gitmiyor. Ümüklerini sıkasım geliyor.

• @ebrkan92 500 dolar biraz fazla değil mi? 🙂 50 dolar ideal.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |