DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @gucarslan form doldurmak için bir son tarih var mı nerden takip edebilirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kadir-tabak sorularınıza cevap alabilmek için öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• @Mumin-0 hocam ABD derki, ya vatandaşı olduğun ülkeden , ya da oturma izninin veya ikamet kaydının olduğu yerden mülakata girebilirsin.

• arkadaşlar şimdi kafama takılan bir konu oldu ben 12 aylık bir dil okulu aldım direk oturum vizesi almıs oluyormuyum internette hep çalısma izinlerinden bahsetmiş ama ben oturum iznini merak ediyorum.

• @rasitcenngiz Sadece dil okuluyla görüşüp kurs satın aldıysan sana l-20 formu gönderirler bununla konsolosluğa gidersin kolaylik için ama yinede red yersin kapsamlı bilgi açısından söyledim genel olarak yani.Sorunun cevabı ise oturum izni almış oluyorsun bildiğim kadarıyla ama çalışma iznini her ülke vermiyor eğer amerika içinse sana belli bir saat çalışma fırsatı tanır ama gc kazandığın için sana avantaj olur mu bilmiyorum kısaca evet oturum almış oluyorsun

• @Birgariphayat hayır sadece oturum izni için .

• Merhaba 2025 greencard talihlisiyim. ds 260 formunu doldururken eğitim durumu kısmını yanlışlıkla no isaretledim ve submit yapıp gönderdim. Düzeltme yapmak için hangi aşamaları takip etmeliyim yardımcı olur musunuz lütfen. Şimdiden çok teşekkür ederim ve herkese bol şans dilerim.

• Arkadaslar selam. Istanbul sisli meslek yuksek okulu uzaktan egitim uygulama ve arastirma merkezi (vacational school continuous education practice and research center) belgesi gecerli sayilir mi? bir bilginiz var mi?

• @rasitcenngiz Hocam emin değilim ama aliyorsun galiba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rasitcenngiz bu hangi ülkeden alacaksanız oranın resmi mercilerine sormanız lazım.
    her dil okulu size oturum sağlamaybilir.

• bana geçen sene greencard çıktı sıram case number 13 bin civarı tahmini olarka ne zaman mülakaat gelir biri bana gelmez dedi ne kadar doğru birde iş mektubu alma şansım var amerikadan yinede hesabımda ne kadar para göstermem gerek.

• ⭐⭐⭐

@Serhat-Gulyuz Oncelikle, lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin. Yonergeler icin tiklayiniz.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Şafak Sorunuzu anlamadım, ne belgesinden bahsediyorsunuz? Vocational School bu arada Vacational değil.

• @Serhat-Gulyuz is mektubu derken gitmeden is bulabilirseniz alırsınız, sıranın size gelmeme olasılığı şuan için yüzde 90 gibi, bol şans

• @lumos diploma niteligi tasir mi? Yoksa sadece ustalik belgesi olarak mi degerlendirilir? Evraklara eklemeli miyim? Tesekkurler.

• Arkadaslar, baska bir ulkede oturum alma plani yapmaktayim. Bu surecte ilerlerken eger KCC'den dosyami tasimasini isteyeceksem, current olmadan once talepte bulunmam(dosya actirmak oluyor sanirim bu) yeterli olur mu.(Gecen yila hesaplarsak mart 2025 oluyor) Herhangi bir termin tarihi var midir.

• Arkadaşlar, merhaba. Bu sene 25k ile çıktı bana. Konsoloslukta işler yavaş ilerliyormuş sanırım. Vize işlemleri için başka ülkelere taşıma yapabiliyor muyum? Schengene hiç başvurmadım devlet memuruyum, oturum izni olarak olmayacak turist vizesi olacak dolayısıyla büyükelçilikler kabul eder mi? Vizeyi almada sorun çıkacağını düşünmüyorum ama ilk etapta 2 haftalık verirlerse randevu tarihine denk getiremezsem diye düşünüyorum. En ufak fikri olan bile yardımcı olursa sevinirim. Saygılar

• Arkadaşlar merhaba 3 aydır Norveç’te iş vizesiyle çalışmaktayım case numaram düşük olduğu için ilk mülakatta Ekim ayında çağırırlarsa burda 7. Ayım olacak eğer böyle bir durumda norvçeten adlil sicil belgesi almam gerekiyor mu bilgisi olan yardımcı olabilir mi

• Birde fiziki altınlarım var mülakat zamanı onları bozup hesabımda göstersem problem olur mu bu para nereden geliyor tarzı bi soru sorarlarsa fiziki altınlarım olduğunu onları bozduğumu söylesem problem olur mu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

43.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.9k

| | | |