DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tufank merhaba tufan bey ağustos ayı için vize bültenin de eb3 other works için nasıl bir ilerleme bekliyorsunuz tahmininiz var mı?

• ⭐⭐⭐

@Duygu-Çelik yorum yapmak zor ama bence sabit kalır.

• @tufank kesınlıkle erken bıtsın kafamız rahat olsun. hem de dedıgınız gıbı sureler kısalırsa beklenmeyen zaman kayıplarını da telafı etmıs olur. boyle beklemektense okeyı alıp I-140'ı doldurup, bekleyelım.

• Merhaba. 1 temmuz itibariyle bizim LC dosyası oluşturuldu. Bundan sonra mülakat tarihine kadar sizce kaç aylık bir süreç kalmiştir? Kesin bir tarih verilemeyeceğini biliyorum. Normal şartlarda ne kadar kalmış olabilir?

• @loups hayırlı olsun umarım sorunsuz geçer süreciniz. CP mi AOS mu seçtiniz ona göre değişiyor tahmni süreler...

• ⭐⭐

@loups Hayırlı olsun. Net bir şey söylemek tabiki mümkün değil. Ama ben kendi bakışımı örnek göstereyim. 12/2023 LC giriş tarihim. 2027 ortası diye plan yapıyorum. Ben biraz geniş tutuyorum psikolojik açıdan 🙂 Erken olursa ne ala.

• @serel teşekkür ederim. Cp.

• @Riethian, içinde söyledi: EB-3C (EW) Other Workers Vizesi Aşamaları

@loups Hayırlı olsun. Net bir şey söylemek tabiki mümkün değil. Ama ben kendi bakışımı örnek göstereyim. 12/2023 LC giriş tarihim. 2027 ortası diye plan yapıyorum. Ben biraz geniş tutuyorum psikolojik açıdan 🙂 Erken olursa ne ala.

Teşekkürler. Siz en kötüsüne adapte olmuşsunuz😊 ben 18-24 ay aralığında olur diye tahmin etmiştim LC den sonraki süreci.

• LC dosyalanan arkadaşlara buradan da tebrik ediyorum.Umarım hepimizin süreci kolay ve hızlı ayrıca maddi açıdan da elimiz rahat gideriz.
    Bu arada imza konusunda çok becerikli olmadığım için direk gördüğümü copy-paste yaptım umarım itici durmuyordur. 🙂
    @Riethian bence 2026 ortası hepimize çok güzel haberler gelecek. 🙂 Haklı çıkarsam o tarihe geldiğimiz de bir tebrik mesajı alırım. Lol 🙂

• @loups hayırlı olsun süreciniz. 18-24 ay öngörünüz lc onayından sonra mı. Lc girişi mi

• herkese merhaba 1 temmuz itibarı ile LC girişim yapıldı. aos tercih ettim. şimdi sıra beklemede ☺

• @halilarda60 Hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐

Mayıs 2024 Vize İstatistikleri ( konsolosluklarda basılan vize sayıları):

Toplam vize sayısı:

• EB3 Other Workers ( EW ) : 559
    • EB3 Professional & Skilled ( E3 ) : 1858

Ankara'da basılan vize sayısı:

• EW: 5
    • E3: 7

TR vatandaşlarının aldıkları vize sayısı:

• EW: 1
    • E3: 5

EW kategorisinde en çok vize basan 3 konsolosluk:

• Ciudad Juarez / Meksika: 123
    • Manila / Filipingler: 105
    • Johannesburg / Güney Afrika: 49

• @halilarda60 Hayırlı olsun Halil Bey. Sabrı bol sıkıntısız bir süreç geçirmenizi dilerim 🙂

• ⭐⭐

@tufank Unskilled'da Ankara yabancılara çalışmış :)) Teşekkürler 🙏

• @berkibirdinc teşekkürler Berki bey, artık toprak sayiliriz 😊

• @mesut1905, içinde söyledi: EB-3C (EW) Other Workers Vizesi Aşamaları

@loups hayırlı olsun süreciniz. 18-24 ay öngörünüz lc onayından sonra mı. Lc girişi mi

Teşekkürler. LC dosyalandıktan sonra. Öylesine tahmin benimki.

• Hayallerinizi gerçekleştirmek için atmış olduğunuz adım ile ilgili heyecanlı sürece hoşgeldiniz Halil bey
    Süreciniz hayırlı olsun

İleride yeni hayatınızda Amerika da yazacağınız hayat hikayenize 🥂🥂🥂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

54

43.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.9k

| | | |