Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @knnrn Adresini verdiğimiz akrabamız taşınmış maalesef o sebeple değiştirmek zorundayız. O zaman sizin dediğiniz gibi yapıp Uscis çağrı merkezinden de ulaşıp teyit etmeye çalışırım.
    Teşekkürler cevabınız için.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• @CroM Aynı sorunu bende yaşıyorum. ABD Giriş yaptım 3 gün oldu. Verify yapamıyorum, sistem atıyor.

• @crazycells, içinde söyledi: Amerika'da adres değişikliği yapmak USCIS (AR-11 form)

@Byz aynen, yanlis yaptiginiz hicbir sey yok. sadece sistemden kaynaklanan bir sorun.

dediginiz gibi su sayfadan kartim gelmedi diye isaretleyin, yeniden gondersinler:

eger oncesinde adres degisikligi yapmaniz gerekiyorsa once AR-11 formunu doldurup gondermeyi unutmayin.

@crazycells selamlar , maalesef benim giriste teslim ettigimiz sari zarfi kaybetmisler. Bu sebeple Greeencardim hic basima girmemis ve inbox im hic acilmamis.
    O yuzden Uscis Local ofise gelmemi istedi bugunde randevu vermek icin aradilar yarin icin randevu verdiler.

Istedikleri seylerde su kismi anlayamadim ne goturmem gerekiyor.

A copy of the underlying petition (I-130, I-140, etc.) with original signature and any supporting documentation submitted with the petition.

Bunun icin bir form mu doldurmam gerekiyor ?

• merhaba ssn ve gc kartlarımızı teslim aldıktan sonra adres değiştirmek sorun olur mu veya değiştirirsek bunu bildirmek zorunda mıyız

• @Neslihan-Yaşar hayir olmaz. hatta ssn ve gc aldiktan sonra degistirdiginiz tum adresleri bildirmeniz gerekir.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   btek14 btek14 

• Herkese Selamlar tekrardan benim kartim 90 gunu tamamlamasina ragmen gelmemisti maalesef sonradan anlasildi ki teslim ettigim sari dosyayi kaybetmislerdi. Cok uzatmadan soruma gelmek istiyorum cunku sonrasinda adim adim neler yaptigimi anlatacagim. Simdi Immigration ofisten randevu aldim oradaki gorevli arkadas sagolsun cok yardimci oldu ve takip etmem icin online access code verdi fakat nereden takip edip bakabilirim bilenler link paylasabilir mi? Kafam fzlasiyla karisik ve nasil bakacagimi bulamadim.

• Merhabalar su an Uscis'e giris yaptim ancak inboxim acilmadi. Amerikaya giris yaptiktan sonra mi inbox aciliyor ,
    oyle mi adres degisikligi yapiyoruz girmeden olmuyor mu ?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• @crazycells Merhaba Adresini aldığımız arkadaşımız adresi eksik vermiş ve kart şu an geri döndü. Tekrar yollayın yapamıyorum 30 günü geçmediği için. adres değişikliği yaptım Ar -11 doldurdum şimdi tekar yapmam gereken bir şey var mı adres değişikliği sonrasında kartı tekrar yollarlar mı yeni adrese bu konuda deneyimi olan var mı?

• @ozzgedenizz ve asıl talihli eşim ama onun kartı daha basılmadı ben adresi kendi üzerimden değiştirdim ama onu da ekledim böylelikle onun kartı basıldığında yeni adrese yollarlar mı?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   trtl trtl 

• Merhaba, Online olarak adres değişikliğini yaptık ancak şöyle bir durum oldu sitede;
    Benim ve oğlumun değişikliğini yapınca değişiklik talebiniz kabul edilmiştir deyip, AR formunu online olarak print edilebilir butonu ile görüntüledi ve bu bilgiyi mail ile iletti.
    Ancak eşiminkini printible butonu ile vermedi, ona sadece "mail ile talebiniz kabul edilmiştir, AR başvuru nonuz budur" dedi.
    Ben de onun başvurusunu tekrar yaptım aynı bilgilerle, bu kez ona da printible butonu çıkarttı site. Fakat ona ilk gelen AR nosu ile ikinci gelen AR nosu farklı.

Velhasılı kelam, hiçbir şey değişmese de bir şeyler değişmiş midir?

Bu bir sorun mudur acaba? Kuruntu yaptım sanki gereksiz bilemedim:))

• DS-260 formunda daha önce girdiğimiz adresi bu başlıkta verilen siteden değiştirmek istiyorum. Adresin, daha önce verdiğimiz eyalet değil de farklı bir eyalette olması problem olur mu?

• @Ercan-Geçgin forumda okuduklarım kadarıyla ABD'ye ilk girişte görevli adres değişikliği yapmak istiyor musunuz diye soruyormuş. O sırada değiştirebilirsiniz diye biliyorum.

• @Ercan-Geçgin Hayir olmaz, GC’nizin farkli bir adrese gitmesini istiyorsaniz ulkeye giris yapmadan veya girdikten hemen sonra https://yesilkartforum.com/forum/post/264294 bu sekilde degistirebilirsiniz. GC’niz size ulastiktan sonra degistirmek istiyorsaniz AR-11 formu ile yapacaksiniz.

• @alperalp Cevabınız için teşekkür ederim. Değişiklik düşünüyorum bakalım.

• @deebee, içinde söyledi: Amerika'da adres değişikliği yapmak USCIS (AR-11 form)

@Ercan-Geçgin Hayir olmaz, GC’nizin farkli bir adrese gitmesini istiyorsaniz ulkeye giris yapmadan veya girdikten hemen sonra https://yesilkartforum.com/forum/post/264294 bu sekilde degistirebilirsiniz. GC’niz size ulastiktan sonra degistirmek istiyorsaniz AR-11 formu ile yapacaksiniz.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Gönderdiğiniz bağlantıya bakıyorum, sağ olun.

• Verify your identity kısmına girip bilgileri doğru bir şekilde doldurduğumda tekrar sign-in kısmına atıyor sistem. Sizde de aynı sorun var mı?

• @Ayhan2023, içinde söyledi: Amerika'da adres değişikliği yapmak USCIS (AR-11 form)

@CroM Aynı sorunu bende yaşıyorum. ABD Giriş yaptım 3 gün oldu. Verify yapamıyorum, sistem atıyor.

Aynı sorun bende de var 11. gün oldu giriş yapalı. Siz sorunu çözebildiniz mi ?

• @yigitberberoglu Ben giriş yapalı 3 ay oldu, hala bu sorun düzelmedi

• Ben de aynı sorunu yaşıyorum, aynı zamanda verify edebilenler oldu. Bizimkiler Bug'da mı kaldı bilmiyorum ama hiçbir işlem yapamıyorum ben de, bu konuda destek alabileceğimiz bir adres var mı?

• @heycan Ben de aynı hatayı yaşıyorum, konuştuğum bir arkadaşım verify edebilmiş ama

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

174

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.7k

| | | |