Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@lawyergirl Rica ederim 🙏 Günün stresinden biraz olsun uzaklaşmak için iyi oluyor 😊

• @ayvalik10
    evet geçen sene de paylaşmıştınız ds260 taslağını .
    bende ona göre hazırlamıştım kısmet olmadı ama 🙂
    bu sene de atmanızı bekliyorum ona göre gene hazırlamam lazım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@brownanchor ds 260 hangi bilgi yazıyorsan onun belge ile ispat etmen gerekiyor. 2-3 tane lise yazmana gerk yok zaten onlar için isimleri değil sen hangi okul mezunusun. Mezuniyet belgesini aldın ne yazıyor orada onu ds 260 belgesine aynen yazacaksın. Zaten bekle ben haftasonu atıcam ozaman çok daha kolay yaparsın. Bu kadar aceleci olma

• @ayvalik10 2 yıllık (MYO) ve Dikey Geçiş sınavı ile +2 ile bitirilen üniversite fakülte bölümleri için de aynısı mı geçerli acaba? DS260 formunda her mezuniyeti yılı vs yazmamız gerekir değil mi?

• Bir çok insan Amerika'dan Türkiye'ye ya da tam tersi bir durum için para transferi konusunda yüksek ücretlerden yakınıp ne yapacağını bilemiyor.Bunun için tavsiyem güvenli kripto borsalarını nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz yönünde olacaktır.Kriptonun temel amacı bankalara olan ihtiyaci kaldırmak olduğu için işinize bir hayli yarayacaktır.Ama güvenli olanlarini kullanmanızı özellikle vurgulamak istiyorum ki başınız ağrımasın

• ⭐⭐

@hdemircanusa 2026'yı açsak da geçsek oraya yavaş yavaş 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Yok abi benim gözüm yok DV2026 da 😂 bu sefer burada kalalım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zizou green kart sana şunu soruyor senin elinde şu anda en son hangi mezuniyet belgen var onu istiyor. Sorduğun soru çok karıştırılır ayrıca her okuduğun mezuniyet değil sadece lise - 2 yada 4 yıllık üniversite onu yazacaksın. Her birini tek tek yazmanı istemiyor ki ayrıca sen mezuniyet belgesinin çıktısını hemen ds 260 doldurunca almayacaksın ki ondan dolayı mülakat zamanı gidince yanında götüreceksin. Bu yüzden sen mülakat tarihine kadar en erken ekim ayına kadar okuyorsun mezun olacaksan da mezun diye yazabiliyorsun. Didik didik senin her bir ayrıntını araştırmıyor ki diyor ki sen kardeşim lise mezunu yada üst okul mezunu oldun mu diye yada üniversite okuyor musun bana bunlar yetiyor diyor.

• İyi bayramlar arkadaşlar, son 10 gün inşallah 🙂

• ⭐⭐

Hava 27 derece bunalıyoruz ama havada bulut var diye yakılan merkezi sistem... Diyecek bir şey bulamıyorum akşamları hala yakıyorlar

• @ayvalik10 peki aynısı iş yeri için geçerli mi ? Mesela benim 8 tane SGK girişli iş yeri kaydım var. Valla sırf bu tarz bilgiler için eşime çıksın daha sade ve kısa diye istiyorum. Son 10 senelik ikametgah kaydı içinde 4 ayrı ev 🤦🏻 yoksa bunların hepsinin son olduğun yerin adresi mi ?

Çok uzun zaman oldu ds260 formu videosu izlemediğim bilgim körleşmiş. Güncel olarak bende onu merak ediyorum mesela

• @ayvalik10 teşekkürler ilk etap adres işini çözmem gerekiyor zaten umarım yardımcı olan cıkar.

• @hdemircanusa paylaşımınız o kadar güzel ki Kaliforniya'daki gelecek hayatım gôzümde canlandı 🥰🍀 Greencard aldığımda buraya geleceğim!

• ⭐⭐

@animehime94 : Siz de mi California istiyorsunuz benim gibi ☺

• @ayvalik10 ben lisans mezunuyum ama sinavsız ikinci üniversite kapsamında 2 yıllık önlisans okuyorum. Henüz önlisans bitmedi forma eklemek zorunda mıyım?

Çalıştığım işler kısmında gönüllü calışma da kabul ediliyor mu? Mesleğimin haricinde 2 farklı gönüllülük deneyimim var. Bir tanesinde tüm temel masraflarım ödendi cep harçlığı aldım diğerinde ise aktiviteleri yaptığım her saat için 10 dolar verildi.

• @lawyergirl eveet daha önce ABD'ye hiç gitmedim ama California muhteşem görünüyor greencard aldığımda orada yaşayacağım 😁

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@animehime94 : Siz de mi California istiyorsunuz benim gibi ☺

California eşim çok seviyor sahil kum güneş. 🙂 Ama ben tabi biraz tam tersiyim. Muhtemelen iş içinde kalabalik ve yüksek binalari sevmediğim New York a gideceğiz.(işimi oraya taşiyacağim yani iş teklifi ile gideceğiz.) En geç seneye gidersek kızım okula orada başlar en azindan. 4 yaşindaki çocugu dil kursuna göndersem mi diye düşünüyorum ama bilemedim. Gönderen var mi ? yoksa orada öğrenir mi 🙂

• @mehmetcan93 4 yasında seneye gitsen 5 yasında olacak orda öğrenir bence 6 ayda türkçeyi bile unutabilir o yaşta bu bıdıklar bilgi mıknatısı oluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@treystoom senden sgk dökümünü istemiyorlar ki neden sorun olsun. Ayrıca tarihçeli adres kaydı belgesi bunun linki paylaşcam orada hangi adresler yazıyorsa onları yazın 16 yaş öncesinde de ailenin adresini yaz gitsin. kardeşim sen 12 yaşında hangi adreste idin yada neden bu adresi yazmadın diye sorgulama olmayacak ki sadece tek bir şey istiyor sen yazdığın adresler belge olrak ispat et o kadar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@animehime94 hayır ya üniversite mezunu diplomasını yaz gitsin senin eğitim bilgilerini yökten araştırma yapmıyorlar ki sen şartı yerine getiriyor musun ona bakıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

49

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |