Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Kararlı, şanslı, hevesli ve dikkatli bir şekilde 3-5 başvuruda çıkar arkadaşlar. 8-10 başvuruda çıkmayanlar istisna ve o da sayılır derecede az kişi. Bu süreçte göç edene kadar psikolojnizi iyi tutun size çok lazım olacak. Zira sıfırdan bir hayata başlamak kolay değil. Özellikle 30 yaşından sonra.

ibrahim abi var 20 civarı başvurusu var istikrar diyince o gelir aklıma 🙂

• @ayvalik10 kimseyi takip etmiyom aslında sonuçlar acıklanana kadar unutmaya çalışıyom hep nisan ayında biri çıkıyo karşıma 1 ay sonra amerikaya gidiyom diye anlatmaya başlıyor dinliyom sabırla sonra bakıyom ilk defa başvurmuş konuyuda pek bilmiyor 🙂 hevesi kırılmasın diye hakkında hayırlısı diyip çekiliyom köşeme 🙂

• @Sea @Darko Tr gençleri olarak strese antrenmanlıyız. Heyecan nedir uzun zaman oldu yaşamayalı.

• Herkese günaydin 🙂

• @treystoom günaydın beni bi sen anladın, bazıları tırcılığa heves ediyorlar youtuberlar özendiriyor, o iş öyle değil diyorlar, ama bizim diplomalar meslekler orada geçersiz ne iş yapıcaz, soru ona geldimi cevap yok, geçici bile olsa doordash uber tırcılık gibi işlerden başlanmak zorunda kalınıyor, tartışma yaratanları engelle geç kafana takma yazmaya devam et.

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 Hocam yatırım için bile olsa bizim ülkeden konut alınmaz, kıbrısta 10 milyona yarı müstakil villa alsan sterlinle kiraya veriyorsun evde sterlin bazında değerleniyor ki değerlenme garantili deniz manzaralı hep. Zaten konut piyasası aynı gıda gibi yükselmeye bahane arıyor yarın çıkıp kredilerin musluklarını açsalar anında yükselir

İnşaat maliyetleri yüzünden zaten artık yeni yapılan binalar dağ başında bile olsa 3-4 milyondan başlıyor ama ne gariptir anında tükeniyor...

• ⭐⭐

Günaydınlar son 14 Bolu ya selamlar 🙂

• Günaydın arkadaşlarr şansımızdan dolayı mı bilmiyorum ama istanbul şuan su içinde kaldı...

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar , 🌞 Olumsuz düşüncelere kapılan arkadaşlar için , Kalan 14 günün heyecanını yaşamanızı tavsiye ederim zaten eğer çıkmayacaksa bunu 14 gün sonunda göreceksiniz HNBS diye , Türkiye’de 2021 den beri Greencard’ın çıkması değil , hiç uğraşmadan Ankara’da mülakat almak sevindiriyor , o sebeple Çıksa bile bir çok kişinin kursağında kalabiliyor bu heves , Schengen alamayanlar , veya Schengen’i olupta diğer Ülke konsolosluklarından müsaitlik bulamayanlar burada kendine sıra gelmesini bekliyor ve maalesef o sıra gelmiyor , bu sebeplerden dolayı kendinizi şimdiden sıkmayın karamsar olmayın bırak 14 gün heyecanınızı yaşayın sonrasına hazır olmak için elinizden geleni yaparsınız

• son 14 gün dayanın arkadaşlar. bol bol amerika hakkında resım video ne varsa izleyip keyif yapalım

• ⭐⭐

evet ya kaldı 14 gün. bu süre zarfında sürekli hayaller kuruluyor amerikada evler bakılıyor işler aranıyor vs sonra bu 14 günün sonunda herkes değil de büyük bir çoğunluk sessizliğe bürünüyor ve ekime kadar çıt çıkmıyor kimseden mülakat tarihi almak için heyecanla bekleyenlerin durumları haricinde konuşuyorum tabi ne tuhaf acaba bu günde mi kalsak hep hep 14 gün kala olsa beklesek:)

• @debbieLA77 Bu döngü ile yaşamaya alıştım :))

• ⭐⭐

@Riethian hahahah bende ama bu sene farklı olsun artık diyorum:) başka girişimler başka durumlarda gelişecek diye umuyorum bakalım:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@brownanchor hemen bu videoyu açıyorsun ne zaman umutlandığın an geliyor ozaman kapatıyorsun

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@ayvalik10 evet ds260 formunun son hali nerede 🙂 ne zaman gelecek gelsin artık yeniden dolduralım yeniden bir heyecanlanalım... nerede linkler türkçe bilgiler arkadaşım bu sene neden böyle heyecansızız:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 haftaya buraya eklerim pazar günü herkes sakin sakin çayını kahvesini alarak doldursun. Senini tuzun kurun da diğer kişiler yavaştan artık forum ailesi üyeleri ile irtibata geçer misiniz. DS260 adres kısmına adres yazmak için. Aslında herkeste heyecan en üst seviye de ancak diğer kişilerin havası senin bu olumlu havanla aynı olmadığı zaman da sen çal sen oyna moduna giriyorsun. Ozaman da bastırıp oturuyorsun yerine

• @debbieLA77 Geçen sene bu zamanlarda 1150. sayfadaymışız, şu anda 617 :)) Umarım şansımız da bu ölçüde artmıştır 🙂

• @brownanchor, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Günaydın herkese, bir kaç günden beri içimdeki bir his çıkmayacağını söylüyor, bu süre boyunca hep olumlu düşünmeye çalıştım fakat iki günden beri içimde öyle bir his var ki sanki HNBS ekranı gözlerimin önüne geliyor, sizlerde durum nasıl değerli forum üyeleri.

Ben de eşim de başvurduk. Bu 4. Başvurumuz. Eşime değil ama bu defa bana çıkacağı yönünde kuvvetli bi hissiyatım var.

• @ayvalik10 Şimdiden işe yaradığını hissediyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |