Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @musa-k Merhaba, öncelikle tebrik ederim. Umarım her şey gönlünüzce ve kolaylıkla olur 🍀
    Maili ne zaman atmıştınız? Mail süreciyle alakalı bilgi paylaşabilir misiniz? Ben de mail attım ama sanıyorum numaram aktif olmadığı için dönüş yok şu an. Yine de çoğu talihli gibi ben de Viyana'dan umutluyum.

• @Tansu-Byter Merhaba, otomatik mail olarak navigatore yönlendiren bir mail geliyor.Navigotor'den ilerleyip daha sonrasında orada istenilen şekilde tekrar mail atmanız gerekiyor.
    Şansınız bol olsun.

• @Ashley-0 Merhaba öncelikle şubat ayında mail atıyordum tüm konsolosluklara viyanayada atıyordum ama dönüş alamadım bende başta sonra bir akşam forumu takip ediyordum viyana dosya tranfer edildiğini gördüm bende mail attım o zman -daha 17000 cot off olmuş benim numaram aktif değildi mail attım bana numaramın aktif olmadığını söyledi rica ettim minnet ettim aktif olmadan taşıyamam dedi yeni bültenin açıklanmasına az kalmıştı bende dedim yeni bülten açıklacak muhtemelen aktif olucak numaram o zaman taşıyın dedim onlarda ismini kaydettim aftif olursa boşluk olursa haber vericez dedi ve bülten açıklandı yanılmıyorsam 17500 oldu benim case aktif olmadı sabah bana mail attı numaran aktif olmadı taşıyamıyorum dedi boşluğum nisana ve mayıs ayına var dedi bu yeni yanınlana bültende numaram aktif oldu bende mail attım tekrar numaram aktif oldu taşoıyabilirmisiniz onlarda şuan dolu eğer ek slot açarsak sana bildireceğim.yani orda not almıştı beni birebir cevap yazıyordu otomatik mesaj gelmiyordu daha sonra nisanda tekrar mail atıım rahatsız ettiğim için çok üzgünüm sizi çok meşgulettim dedim slot açıldımıdedim bana bir sonraki gün mail attı şuan açılmadı ama açarsak transefer edicem dedi sonra bu perşembe sabah mail attı transfer oldu diye akşamada kcc mülakat tarihini attı ben teşekkü ettim tekrar viyana konsolosluğuna herşey böyleydi biraz uzun oldu kusura bakma bende hiç bişi bilmiyordum bu forumdan öğrendim deneyimlerden öğrendim burdaki herseke çok teşekkürler bu süreci burda öğrendiklerimle tamamlicam inşallah umarım sende kabul alırsın vizeni alırsın saygılarımla

• @yusufalak alın benden de o kadar Yusuf Bey, çok güzel özetlemişsiniz. Umarım süreç ivedilikle hızlanır ve vizemizi aldığımız günlere ulaşırız, Herkese bu süreç içerisinde bol şans diliyorum.

• kişisel olarak şu anki current ilerleyişinin baya endişelendirici olduğunu düşünüyorum - en son 2018'de bu kadar yavaş gidiyordu - aşağıdaki linkten historical olarak bakabilirsiniz

• @musa-k merhabalar. öncelikle hayırlı olsun. Mektupta nasıl bir gerekçe sundunuz.

• @İsmail-Burak-Akçakaya-0 kardeş isyan edeceğine çaresine bak sakın kaçırma .

• @musa-k inşallah öyle olur hepimiz için. İyi dilekler için teşekkürler, merak ettiğim bir durum var maillerime hiç dönüş yok umarım spama düşmüyordur.

• @Kerem-Turgut bu kez 25k bekliyorum

• ⭐⭐

@hsn-kartal Ben All current bekliyorum sonraki bültene yasalara uygunsa....

• Yasaklı

schgen reddi konusunda tecrübeli olan arkadaşlar ulaşabilir mi? Pazartesi itirazda bulunmam gerekiyor

• @selamibasaran o da olur yasayı bilmiyorum ama geçmiş yıllarda all current olmuslugu var

• @Lifepark-0 bu forumda şimdiye kadar okuduğum en detaylı ve etkileyici aşağıdaki post, okumanız yararınıza olacaktır. Her okuduğumda @sinaanyilmaz neler yaşadığını hayal edemiyorum, umarım kendisi için her şey yolundadır.

https://yesilkartforum.com/forum/post/385108

• @hsn-kartal 25K bekliyorum derken 25 K ya kadar olan numaralar mülakat alırmı yani dusunceniz

• @İsmail-Burak-Akçakaya-0 Bültende cut-off sayısını; 25.000'e kadar tüm sayıların EU bölgesinde mülakat alabileceğini belirtiyor

• @İsmail-Burak-Akçakaya-0 Avrupa içinse evet ankara için malesef ayrıca mülakat olması değil current olmasından bahsettim

• @hsn-kartal ov no çok fena sıra bizlere gelmez mi usta ya off

• @yusufalak dünden beri şu maymuna benziyor halim her numaranın zorluğu var evet ama keşke 10 k üstü olsaydım en azından ankaradan hiç ümidim olmazdı.

• @Demayfo Hangi bultende yaziyor bu acaba

• @goke98 merhabalar. Öncelikle tebrikler. Ben de dosyamı almanyaya taşıdım ve dosyamı açtırmadım. Türkiye adresim duruyordu ve mülakata gireceğim yer ankara duruyordu. Herhangi bir sıkıntı olmadı. Evrakları teslim alan görevli sadece bir almanya adresi istedi ve o adresi verdim. Tabii bu dediklerim almanya için geçerli ama forumda sadece adres değiştirmek için formu açtırmak önerilmiyor. Bol şanslar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

189

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |