DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Serapp teşekkür ederim

• Ben bir şey sormak istiyorum belki daha önce sorulmuştur ama göremedim. Hisse senetlerimizi veya altın birikimimizi bozdurmadan mal varlığı olarak gösterebiliyor muyuz? Kabul ediliyor mu? Teşekkür ederim şimdiden.

• Merhabalar, case numaram şuanda current olmadığı için kcc ye mail atıp mülakata gireceğim yeri Türkiyeden vize istemeyen bir ülke ile değiştirebilirmiyim? Yoksa kcc de benden oturum falan ister mi değiştirmek için?

• Bu ileti silindi!

• @Busem-Ateş Merhaba acaba örnek mailinizi atar mısınız? Ben de şu an ne durumda olduğunu merak ediyorum.

• Merhaba arkadaşlar cn numaram 19xxx lerde ankaranın ilk 2 ay mulakat bile vermedi aralık ve ocak ayına 50 kişiye randevu verdi anlaşılan bize randevu gelmeden sene geçicek ankaranın performası yerlerde numaram aktif oldugunda nasıl taşıyabilirim dosyamı daha önce bu işlemi yapan arkadaşlardan ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorun

• @steward59 Biz 14 binle 2023 eylül ayında hatta mülakatların son gününde mülakata girdik 🙂 umarım sizin süreciniz daha hızlı tamamlanır.

• Merhaba mail alanlara hayırlı olsun sorum şu bir evimiz var geçen aylarda kiraya vermiştik şu anda biz oturuyoruz geçmiş kira sözleşmesini göstermek mantıklı mı bu ayda bu kadar kira değeri vardı diye (onun dışında bir miktar para ve 1 aracımız var 4 kişilik bir aileyiz)

• @erczmm ben sizin kadar olumlu bakamıyorum maalesef, umarım düşündüğünüz gibi olur

• @yusufalak herhangi bir sorun olmaz, doğrusu “master’s degree” olacak. mülakata tüm diplomalarınızı bulundurmanız yeterli.

• ⭐⭐⭐

@sinemed Gosterebilirsiniz, bankadan uygun formatta imzali belgerlerle yatirim, bono, fon... hepsini gosterebilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• @Seher-Yvz-Gülsever evinizin bedelini mulakatta gosterecekseniz, evin degerlemesini yapan online siteler mevcut. Boyle web sitelerinin birinden eksper hizmeti alip, resmi raporu beyan edebilirsiniz.

• @deebee böyle sitelerden bilgim yoktu araştırıcam teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@Meho35 neden mülakat almadığınıza dair bu konuda maalesef işinize yarayacak bir cevap alamayacaksınızdır umarım önümüzdeki aylarda mülakat mailini alırsınız

• ⭐⭐⭐

@emirhan1 kccden değişim yapabilmeniz için o ülkeye ait oturum izni veya vatandaşlık belgesi gibi dosyaları yüklemeniz gerekir. Eğer başka bir ülkede oturumunuz veya vatandaşlığınız yoksa direk konsolosluklarla iletişime geçerek taşıyacak bir yer bulmanız gerekir

• Barbados elciliginden dosya taşıma talebime gelen cevap: Kcc nin belirlediği vize mülakat Yeri dışında olan taşıma taleplerine olumlu yanıt veremedigimizi unutmayın..

• Arkadaşlar tekrardan merhaba

E-devletten alınacak adlı sicil kaydı yeterli oluyor mu? her hangi bir apostil veya ıslak imza + damga vs. gerekiyor mu?

Teşekkürler

• @Srmpd mulakata Ankara’da girecekseniz ve sicilinizde herhangi bir suc yoksa edevletten alacaginiz arsiv kayitli adli sicil kaydi yeterli olacaktir. Bir onaya gerek yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.2k

| | | |