DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@melikemim, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar; bende bir vazgeçiş hikayesi bırakmak istiyorum. Sabah 08:30 da sizlere güzel bir hikaye daha çıkarma umuduyla Viyana’ya geldim bende. 90 gün kalabiliyorum pasaporttan dolayı; Hong kong fiili kabul ettiği için bir de buradan denemek istedim. Hong Kong treni kaçmıştı çünkü. Aylardır mailime olumlu veya olumsuz dönmeyen sevgili Viyana 2 saat içinde kapasitelerinin tamamen dolduğunu ve artık dv kimseyi kabul edemeyeceğini belirtti.
    Şimdi dönüş uçağını bekliyorum benim içinde Amerika hikayesi bitti artık. Bir senedir tüm ötelediğim planlar psikolojik olarak baskı altında olduğun için yapamadığım işlerim hepsi bir düğüm yumağı artık bu saatten sonra da tek tek düğüm çözmeye kaldı iş. Hepimizin yeni hayatında;hayalleri yarım kalanlar,çok güzel gelişmeler olsun..

Her şey kısmet. Lotoyu kazanıp ta mülakat alamamak gerçekten yıpratıcı ve üzücü.
    Ama hayatın ne göstereceği hiç belli olmaz.
    Bugün üzüldüğümüze yarın sevinebiliriz.
    Her şeyin başı sağlık, lütfen bunu unutmayın🌸

• @melikemim, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar; bende bir vazgeçiş hikayesi bırakmak istiyorum. Sabah 08:30 da sizlere güzel bir hikaye daha çıkarma umuduyla Viyana’ya geldim bende. 90 gün kalabiliyorum pasaporttan dolayı; Hong kong fiili kabul ettiği için bir de buradan denemek istedim. Hong Kong treni kaçmıştı çünkü. Aylardır mailime olumlu veya olumsuz dönmeyen sevgili Viyana 2 saat içinde kapasitelerinin tamamen dolduğunu ve artık dv kimseyi kabul edemeyeceğini belirtti.
    Şimdi dönüş uçağını bekliyorum benim içinde Amerika hikayesi bitti artık. Bir senedir tüm ötelediğim planlar psikolojik olarak baskı altında olduğun için yapamadığım işlerim hepsi bir düğüm yumağı artık bu saatten sonra da tek tek düğüm çözmeye kaldı iş. Hepimizin yeni hayatında;hayalleri yarım kalanlar,çok güzel gelişmeler olsun..

Ne desek az aslinda.. ama pes etmek icin erken, Schengen’ iniz varken EU bolgesindeki diger ulkeleri de deneyin derim. Sans yanimizda olsun 🙏🏼

• Arkadaşlar bugün saat 08:30 itibari ile katıldığım randevumdan olumlu sonuç almış bulunmaktayım. Öncelikle Yeşilkart forum ailesine çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda deneyimlerimi paylaşacağım. Şu an ise temennim randevu alamayan arkadaşların bir an önce randevu alabilmeleri halihazırda randevu alan arkadaşların ise bir an önce vizelerine kavuşma dileğiyle.

• @atalardankalanbirben Çok çok çok sevindim. Yeni hayatında mutluluklar diliyorum 🎉🎉💐💐

• @atalardankalanbirben hayirli olsun, simdiden yeni hayatiniz icin bol sans, saglik ve mutluluk diliyorum 😇

• @atalardankalanbirben selamlar, Malezya'ya dosya taşımak için gereklilikler nedir bilgin var mı? Mail attım ancak açıklamasız bir ret cevabı aldım.

• @atalardankalanbirben hayırlı olsun çok güzel bir haber :))

• Merhaba ben vazgeçmemeyi tercih ediyorum şu anda 🙂 Eylül'e kadar şansımı deneyeceğim. Umman'a 1 yıllık çok girişli vize aldım, ama Umman e-postalara olumlu olumsuz bir cevap vermiyor. IMMIGRANT VISA INQUIRY FORM'u çalışmıyor. Umman'a fax göndermeyi bile denedim ama fax numaraları yurtdışı numaralarından teslime kapalı sanırım, fax denemesinde de sonuç alamadım.

Hong-Kong'a gittim geldim, olumlu cevap alamadım. Ama yine de vazgeçmek aklıma gelmedi açıkçası. Bence siz de şansınız denemeye devam edin. Şu an aklıma takılan şey, şimdi e-posta göndermeye devam mı etmeliyim. Ya da Temmuzun ilk haftasını bekleyip, mülakat dağıtımı yapılacak o haftalarda mı e-postalar göndermeliyim. Şu anda cevap vermiyorlar verseler de olumsuz oluyor. En azından mülakat planlaması yapıldığı ayın ilk iki haftasında onlara ulaşmak daha mı mantıklı olacaktır?

• Arkadaşlar bilmediğim için buraya yazmak istedim instagramda bir adreste Endonezya’dan oturum alınıp dosyayı jakartaya taşımaktan bahsediyorlar bilgisi olan var mı ? 3 hafta içinde oturum alınıyormuş söylenen bu.

• @atalardankalanbirben helal olsun usta savaşı kazandın

• @betulxk teşekkürler

• @melikemim link atabilir misin? Danışman bir firmanın paylaşımı mı?

• @atalardankalanbirben merhaba hocam zahmet olmazsa aranın mail adresini patlaşırmısınız

• Bu ileti silindi!

• @melikemim Değerli arkadaşım, sizleri tanıdığım için sevinçliyim, keşke sizlerin de gönlünden geçtiği gibi süreç son bulsaydı... Maalesef insanın gücünün yetmeyeceği durumlar karşımıza çıkıyor. Yine de siz tüm bu olanlar boyunca elinizden geleni yaptınız, belki hayatın farklı alanında bu gösterdiğiniz cesaret örneğini tekrar ancak bu sefer daha kolay göstererek farklı bir yol çizeceksiniz. Serap Hanım çok güzel yazmış, her şeyin başı sağlık. Umarın bunların yanına bir de mutluluğunuz daim olarak eklenir. Sağlıcakla ve esen kalın lütfen.

• @atalardankalanbirben Ne mükemmel bir haber. Gözünüz aydın olsun ^^ Darısı bizlerin başına hocam.

• Bu arada hızlı bir sorum daha olacak. Ben 2019 yazında J-1(WAT) vizesi ile Amerika'ya gitmiştim, 3-4 ay kadar çalışmıştım. Ve dolayısıyla Social Security Number'ım var. Konsolosluklara e-posta gönderirken SSN'im de var demem mülakat vermeleri için olumlu yönde bir inisiyatif kullanmalarını sağlar mı? Bir fikri olan var mı?

• Arkadaşlar,
    Dosya taşıma telaşına düşen arkadaşlar,
    Lütfen dikkatli olun yok şöyle yardım ediyoruz yok şöyle şöyle danışmanlar böyle kişiler var gibi bilgilere daima temkinli yaklaşın sonra paranızda ve zamanınızdan olursunuz.

• Selamlar,

14 Ağustosta eşimle konsolosluk randevum var. DS-260'ı doldururken pasaportumuz olmadığı için "Other Travel Document" işaretleyerek ilerledik. Mülakat maili gelmeden de dosya açtırmadım fakat şu anda açtırmalı mıyım? Yoksa konsolosluğa bu şekilde gidip, orada pasaport numaramı verebiliyor muyum? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Dosya açtırmadan daha önce giden var mı? Dosyayı nasıl açtırabilirim? Süreçle ilgili bilgi verebilecek var mıdır? Örneğin dosya açmayı hangi mail adresine ne şekilde iletmeliyim?

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |