DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar herkese, Bize DV2019 dada cikmisti ve vizemizi almis olmamiza ragmen gidememistik. Vize ile verilen kapali sari zarfimizi icerisinden evrak lazim olarak gecen ay actik. O bu seferki mulakatimizda sorun yaratirmi acaba? Neden actiniz derlermi sizce?

• @cebrailoz

İmza kısmı kurallara uygun şekilde doldurulmuştur.

• Yasaklı

Bende hala KCC ustelik sıram 30xx 3 binlerde

• @HDW nereden mülakat aldınız acaba

• @Fatma-Yılmazoğlu En son 100lü case numaralarına kadar dağıtım yapıldı, geçen ay ise Türk vatandaşlarına dağıtım olmadı. Bu ay dağıtım olmasını bekliyoruz şuan

• Yasaklı

@Umut-Şele Teşekkür ederim. Acikcasi bekleyiş beni çok strese sokuyor.

• Bu ileti silindi!

• @mlisa sistemsel hatalar oluyor formu mutlaka tamamlayın bariz hatalar dışında mülakat almadan açtırmayın.

• @Fatma-Yılmazoğlu ilk aylarda bu şekilde olması normal .

• Aralık mülakatları bu hafta mı dağıtılacak? Bir de tahmini olan var mı CN kaçlara kadar gelir randevular

• Yasaklı

@erenist mülakatın ne zaman dağıtılacağını nerden öğreniyoruz?

• @dgnnnnn, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@erenist mülakatın ne zaman dağıtılacağını nerden öğreniyoruz?

Bunun için bildiğim kadarı ile kesin bir tarih yok. Konsolosluğun müsaitliğine göre değişkenlik gösteriyor. Genelde içinde bulunduğu ayın bülteni yayınlandıktan 1 hafta için dağıtılıyor ve o ay için tek seferde dağıtıyor. Tabi değişkenlik gösterebilir ama genelde böyle oluyor. Geçen hafta yapmalarını bekliyorduk ama yapmadılar. Önümüzdeki haftayı beklicez artık. İnşallah bu ayıda boş geçmezler.

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar, kafama bir soru takıldı. Çocuğum 3 temmuzda doğdu, eylül ortası gibi de pasaportu geldi. Pasaport gelir gelmez, ds260 formuna girip bilgilerini girdim. Asıl talihli eşim, ardından ve son olarak çocuğumuzun isimleri alt alta sıralandı.

ANCAK eşim ve benim bilgilerime girip çocuğumuz olduğuna dair sayıyı eklemedik. Bu bir sorun çıkarır mı? Kafama feci takıldı 😕

• @semihistanbul mülakat tarihi aldıktan sonra mülakata gireceğiniz konsolosluk ile iletişime geçerek durumu kanıtlarıyla ileteceksiniz ve mülakat öncesi asıl talihli ve eşinin formalarında güncelleme yapmak istediğinizi ileteceksiniz. Size geri dönüş yaparak formların açıldığını ve güncellemelerin yapılabileceğini iletecekler. İlgili güncellemeleri yaptıktan sonra formları kapatacaksınız ve mülakat tarihini bekleyeceksiniz.

Formu açtırmak için konsolosluk ile iletişime geçeceğiniz zaman mülakat tarihi aldıktan sonra. Bol şans 🍀

• Yasaklı

@salih-atilla 5 bin sıralamaya nasıl daha önce vize veriyorlar. Yani demek istediğim henüz bin de olanlara sıra gelmeden 5 bininceye nasıl sıra geldi

• Greencard lotosunu kazandıktan sonra DS-260'ı doldururken ve mülakatta pasaport tipi fark ediyor mu? Bu süreçte yeşil pasaportumuzu kullanabiliyor muyuz?

• @UmutsuzGöçmen Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• Arkadaşlar iyi akşamlar bildiğiniz gibi Ankara yavaş ilerletiyor süreci . Sıra numarası yüksek olan arkadaşlar nasıl bir yol izlemeyi düşünüyor. Geçen sene sıra vermemiş çünkü Ankara o yüzden biraz gerginim açıkçası

• @drhalilyilmaz dosyanızı taşımayı düşünebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

43.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.4k

| | | |