DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ephedra, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@nbbyr parayı nasıl transfer ettiğimizi mi soruyorsunuz?

aynen hangi bankayı kullandınız

• ⭐⭐

@nbbyr En uygun Enpara, swift komisyon ücreti sanırım 250 TL idi.

• @nbbyr en uygun şartlarda "enpara" ile yollanıyor. bankalar üzerinden daha masraflı oluyor.

• @nbbyr enpara ıle 150 tl banka ve 28 dolar dı sanırım o kadar da aracı banka kesıyor. ıs bankası da asagı yukarı aynı rakamlar. teb de cok avantajlı dıyorlardı grupta bazı arkadaslar vardı ıs bankası ve teb le gonderen

• sayın @serel inde bu konuyla alakalı bir yorumu vardı sanırım TEB gibi bir yorumu vardı eğer yanlış hatırlamıyorsam. Ben de süreci yakın zamanda başlatacağım bu konuda en avantajlı neyse onunla ilerlemek mantıklı olur..

• @Kuzgun Teb bankası bankalar arasında en az kesinti yapan banka tam kesintileri hatırlamıyorum ama.. yalnız şöyle bir durum var gönderim yaparken nereye gidecek ne ödemesi diye sorguluyorlar... şu anda en rahat ve uygunu enpara...biz de 2. Ödemeyi ordan yapıcaz.... hayırlı olsun şimdiden 🙂

• TEB ile yapilan bir odeme 2 hafta sonra odemenin referans bilgileri eksik denerek karsi banka tarafindan iade edildi (referans bilgilerini internet bankaciliginda tam girmistik, nasil olduysa karakter sayisi girilen alanda yetersiz oldugu icin alici adinin son 2-3 harfi karsiya gitmemis bu yuzden gecen sene cok buyuk bir sorun yasadik, aman dikkat edin.

• ⭐⭐

Bu arada Enpara üzerinden sadece bu işlemi yapmak için hesap açmıştım ama benden bu bedelin neden yollandığı ile ilgili detaylı belge v.s. istendiği için "size ne, bu benim özelim" diyerek Garanti üzerinden yollamıştım.

• @Mehmetyanik eğer İngilizce biliyorsanız Amerika da bu işi senelerdir yapan yerlerle çalışmanızı öneririm . Türk kökenli şirketlerin bu konuda neredeyse hiç tecrübesi yok

• @Riethian 🤔 yeni mi oldu bu olay acaba ? Bizden yeni girenler oldu enparadan atanlarda böyle bi sorun olmadı diye biliyorum

• Enparadan 12/6 tarihinde 28usd muhabir banka masrafı( gönderdiğim tutardan düşülmüş) 247 TL swift masrafı ödedim.
    Enpara masraf konusunda en düşüklerden ancak şöyle bir sorunu var. Swift transferlerinde muhabir banka masrafının kimden kesilmesi gerektiğini içeren seçenekleri sunmuyor. Ya fazla gönderip muhabir masrafını siz üstleneceksiniz yada tam tutar gönderip karşı taraftan düşecek muhabir masrafı. Muhabir masraflarını da öngöremiyoruz maalesef tam tutarları bilemiyoruz.

• ⭐⭐

@serel Geçen Kasım ayında oldu. Belki bana denk geldi bilemiyorum. En uygun orası diye hesap açmıştım ama yaklaşık 4 katı fiyata Garanti'den yolladım 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@serel Geçen Kasım ayında oldu. Belki bana denk geldi bilemiyorum. En uygun orası diye hesap açmıştım ama yaklaşık 4 katı fiyata Garanti'den yolladım 🙂

Garanti ne kadar kesti hocam hem kendisi hem karşı taraf? Bir de miktar kaç haneliydi gönderdiğiniz?

• ⭐⭐

@geçmiştengeleceğe Kasım 2023'ye yaklaşık 750 TL masraf ödedim. O zaman Enpara 150 TL idi. Karşı tarafa tam ücret gitti. 5K usd.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.0k

| | | |