DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @selamibasaran bende de benzer şekilde hata verdi. randevu değişiklikten kontrol ettiniz mi?

• ⭐⭐

@arkinist Ekran görüntüsü ile mail attım. Sisteme giremiyorum. Çözeceklerini söylediler. Umarım sistemi çözüp randevunuzu alın demezler zira randevu kalmamıştır zaten.

• @selamibasaran muhtemelen sorunu çözüp randevu alın diyecekler 😞

• Kosmos da 1 aydır randevu bakıyorum bulamadım aile için, belli bi günü mü var ben mi yakalayamıyorum! Tecrübeli arkadaşların fikirlerini öğrenebilir miyim? 2024 komple mi kapalı

• @sirik32 merhabalar vip randevu seçeneği vardı. Hala varmi bilmiyorum biraz daha fazla ücret ödeyerek o şekilde bulabilirsiniz belki .

• ⭐⭐

@sirik32 haziran sonuna kadar kapalı. Kosmos insta hesabını takip edip,bildirimleri açın.Başka türlü yakamanız çok zor. Bu arada öncesinden formları doldurup hazır beklemeniz gerekiyor. Geçen hafta haziran sonuna kadar açtılar. Benim tahminim 1 hafta 10 güne kadar yine haziran içerisine randevu açacaklardır.

• benimde vizem 23 haziranda bitiyor. randevu almak için 8-10 gündür bakıyorum. haziran daha açılmamış. sadece aktif görünüyor. tahminince yarın akşam ve bu akşam 17 den sonra aktif olacak. Mart ayının 25 inde mayıs açıldı oğluma almıştım. sürekli deneyin. mayıs randevuları 2 saat içinde bitmişti.

• ⭐⭐

@arkinist Haziranı geçen hafta ay sonuna kadar açtılar. Bayram sonrası dahil.Ama tekrar açtıklarında mayıs-haziran ayı içerisine bakın ara saatlere randevu atıyorlar.

• @sirik32, içinde söyledi: Yunanistan Vizesi Hakkında

Kosmos da 1 aydır randevu bakıyorum bulamadım aile için, belli bi günü mü var ben mi yakalayamıyorum! Tecrübeli arkadaşların fikirlerini öğrenebilir miyim? 2024 komple mi kapalı

Ben instagramda bir sayfanın kanalını takip ederek almıştım.
    Ucuz uçak fırsatları kanalına tıklayıp takip edebilirsiniz. Yeni randevu tarihi çıktımı kanaldan hemen yazıyorlar. Hem ucuz uçak bileti de kovalayabilirsiniz, benim çok işime yaradı ve yarıyor hala 🙂

• Yunanistan ziyaretimin üzerinden 1 sene geçti.

Borçları hala devam ediyor. 🙂

Şimdi bir çılgınlık yapıp Macaristan'a gitmek istiyorum.

• @melihguney Budapeşte çok güzel bir şehir. Tarihi yapılarına hayran kaldım, çok güzel korumuşlar ve restorasyon yapmışlar(hala da yapıyorlar).
    Pahalı bir şehir değil. Konaklama, yemek içme fiyatları uygun.

Ben gsm hat almıştım, vodefone 5 gb tüm avrupa da kullanabiliyormuşuz. Belki bu bilgi birilerinin işine yarar. Çünkü bende e-sim özelliği yoktu ve böyle birşey olduğunu öğrenince havalara uçmuştum 🙂

Birde gitmişken Langoş yemeyi unutmayın. Bizim buradaki pişiye benziyor.

• @Darko notumu aldım. gidersem kesinlikle deneyeceğim.:)

Benzer Başlıklar

• 11
  • 3
  • 29
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |