Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @harun23 bence green card başvuru şartlarını tekrar gözden geçirin .Durumun Suriyelilerin TC vatandaşlığına geçmesiyle ne alakası var herkes doğduğu ülke üzerinden başvuru yapma hakkına sahip .

• @gc_dream DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

valla arkadaslar , amerikada hic yasanamis, orayi gormemis insanlar olarak bile ne kadar cok orada yasamak istediginizi, imkanlarindan faydalanmak istediginizi forumda okuyor ve goruyorum. sizide cok cok iyi anliyorum. bu hafta cok uzuntulu hayattan hic bir zevk alamadiginizi GC cok istediginizi biliyorum. bide beni dusunun ben orada bulundum, calistim. 4 ay olsada bir hayat yasadim orda ve bide beni dusunun ne kadar cok oraya gitmek istedigimi. siz en azindan sanslisiniz gidip gormeyeneniz var ve neler yasaya bileceginizi tahmin etmedikleriniz. ama ben 9 yildir isyanlardayim 😃 bide oraya gidip de su an gidemeyenlerin durumunu dusunup motive olun derim 😃

Ben 2 yıl yaşadım. Acım daha büyük 🤦🏼♀

• Ben ilk defa 2005 senesinde gezi maksatli gitmistim. Hep aklimda gc basvurusu vardi. Bu yıl ilk defa basvurdum ve çıktı (cs12xxx) şimdi eşimle 2 yasindaki cocugumuzun orda kreş gibi faydalanabilecegi imkanlari arastiriyoruz. Kalan etabi heycanla bekliyoruz. Ds 260 formunu doldurucam yakinda
    Darisi tüm isteyen arkadaşlarimin basına

• @fmac hayırlı olsun ne mutlu size ilk başvuruda çıkmış darısı biz bekleyenlerin başına 🙂

• Bu ileti silindi!

• Yazı karisik gitti biraz
    İnsallah istediginiz gibi olur.

• bu sene sanki çok az kişiye çıktı..

• Bu ileti silindi!

• Selam 👋🏽

• @tanti selam naber

• @fırat-aydoğmuş @Takip bizzat ben sordum yukarda resim paylaştım 2019 eylül ayına kadar olabilir diyor amcalar. Çok az kişiye çıktı ds260 formunu yollasalar bile yine elenenlerin olacağı kanısındayım. Ek çekilişe ihtiyaç duyacaklarının onlarda farkında..

• @gözde DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@tanti selam naber

Aynı 🙂 siz ne yaptınız

• Beni seç abi beni beni 😁 İsmim ASANTE Evans 🕺🏻

Yeni atılan tweet 😁

alt metni

• @tanti benimde aynı dünden beri

• @likable bu september 2019 muhabbeti her sene yazıyor zaten ama bu sene tr den seçilen kişi sayısı sanki az geldi yada foruma girmediler kazandıktan sonra ne bileyim kafamda deli sorular .Ek bir çekiliş olsa bile bu çekilişin bu yıl içinde olacağını düşünüyorum olursa tabi.

• @gözde DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@likable bu september 2019 muhabbeti her sene yazıyor zaten ama bu sene tr den seçilen kişi sayısı sanki az geldi yada foruma girmediler kazandıktan sonra ne bileyim kafamda deli sorular .Ek bir çekiliş olsa bile bu çekilişin bu yıl içinde olacağını düşünüyorum olursa tabi.

Bence de az kazanan var
    Ama bu sene çekseler keşke

• @tanti inşallah biz hazırız valla yarın deseler vizenizi onayladık pazartesi yola çıkabilecek durumdayım 😃

• @gözde Bu sene ek çekiliş olsa, bu şansla o da çıkmaz bize:)) (Tersini söyleyelim belki olur) :))

• @paw-of-eagle ahahaha evet halısınız biz hazır olanlara çıkmıyor genelde 🙂 zaten benim hiç gidesim yok çıkarsa gider miyim gitmez miyim bilmiyorum 😉

• @paw-of-eagle hatta bende öyle bir şans var ki değil 1 ek çekiliş 5 ek çekiliş yapılsa bana çıkmayabilir o kadar şanslıyım :)))))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |