Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @chromium valla bende sen gibi 4 yıldır kaybediyorum ne yapacağız bilmiyorum bu yıl biraz akıllandım işimi GC ye bağlamıcam iş başvuruları felan yapıyorum. kız arkadaşım olmasa evlenip gidecektim hemen 😃

• az önce konuları okurken eski iletilerimi gördüm bir garip oldum ya walla... sen planlar yaparsın kader karşıdan sana güler misali 🕶

• @nilfersev john lennon güzel bi lafı var tam söylediğinize karşılık. hayat, siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir.

• hala şoku atlatamayanlardanım. sanırım çok kaptırdım youtube videolarını izlemenin buna katkısı çok oldu.

• Haftaya İngilizce seviyemi ilerletmek için başlangıç yapıyorum. Bir yıllık planım şu:

1. İngilizceyi toefl da yeterli puanı alacak duruma getirmek.
    2. Bir türlü başlayamadığım react.js yi öğrenip geliştirmek
    3. Master için araştırmalar yapmak
    4. Uygun eyalet ve üniversite bulup başvuru yapmak ve mümkünse kabul almak
    5. Moralleri yüksek tutup sürekli çalışmak 👊👊👊

• Ve Amerika’yı şansa bırakmamak

• Herkese merhaba,
    Ben de dv2020'e başvurup hüsrana uğrayanlardanım. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak ilk kez bir paylaşımda bulunuyorum... İçimdeki kırıklığı daha fazla tek başıma sahiplenmek istemedim çünkü damdan düşenin halinden damdan düşen anlar! Nişanlıma da bana da çıkmadı. 8 ay boyunca her gün aklımdaydı, hep çıkacak umudu taşıdım ama şans işte... 7 Mayıs akşamı çöpe gitti içimde açmayı bekleyen tüm o çiçekler... Fakat vazgeçmedim, hep başvuracağım çıkana kadar. Ne derler, yenilince değil vazgeçince kaybedersin... Herkese bol şans...

• gel dv2021 gel

• özellikle ilk başvurularda insanda kesin çıkıcak duygusu oluyor.araştırıp herşeyi öğreniyor artık internet sayesinde 1,2,3... çekilişten sonra bir noktada bunun çıkmama ihtimali çok yuksek inşallah bu sefer çıkara donuyor ama sonuç aöçıklanam tarihi yaklaştıkça kesin çıkıcak bu sefere doğru gitmeye başlıyor.ama tecrubeylede kendini dizginliyor yoksa sonuç hnbs olursa yıkım olur.

• @jinglebells Aynen öyle 😞

• valla ne yalan söyleyeyim 2020 açıklanma tarihinden beri foruma girmiyordum özür dilerim bizde 2020 has not been selected 'lerdeniz. ama bu sefer çıkacak gibi hissediyoruz hadi az kaldı pasaportlar hazır mı? bu seneki başvuruda pasaport şartı varmış doğru mu acaba forumda bulamadım sanki

• @DeliSorular evet doğrudur. Pasaport şartı var. Herkese merhaba bu arada. Ben de uzun zamandır yazmıyordum ancak meslektaşım @Sefa'dan mesaj geldi Amerika'ya taşındığına dair. Çok sevindim onun adına. Darısı çok isteyenlerin başına. Herkese bol şans:))

• ⭐⭐

Bu sayfa da 6 Haziran da güncellenir

• Arkadaslar ben 6. Başvuru çıkmaz ise B1 alıp gidicem dönmemek üzere bir şekilde yolunu bulucam öğrenci vizesi evlilik vs vs yani bir şekilde kalıcam bu hayalim ve orda kalmak için elimden geleni yapıcam. Kaçak kalmak zor bir süreç ama 30 Milyon kaçak var illa bir yolu bulunur diye umuyorum yeter artık

• @bakk25 Çok bile dayanmışsınız ben şimdiden bunu yapmayı planlıyorum.

• Buralardan kimler hala bizimle?

Benzer Başlıklar

• 3
  • 32
  • 211
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |