DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Müberra-Dikici, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın arkadaşlar mutlu pazarlar
    Soğuktan bu kadar korkmayın, kuzeylilerin bir lafı vardır "Kötü hava yoktur, kötü kıyafet vardır " Uygun bir termal donanımla, saatlerce dışarıda kalmayacaksınız soğuktan zarar gelmez 😃 Defalarca kış aylarında Kuzey Kutup dairesi içinde bulundum, tecrübeyle sabittir

Valla ya, kış gibisi var mı 🙂

• ⭐⭐

@sytahmt emeğe saygı dedim okudum :)) ellerine sağlık kardeşim 🙂

• @Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

BUGÜN GÜNLERDEN TEXAS

ellerine kollarına sağlık çok güzel bir yazı olmuş

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Güüüüün
    Aaaaaay
    Dııııııııııın
    Günaydın
    Günaydın (Selenayı çağırır gibi okuyun 😂)

😄 😄 😄 😄

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim dün gece baya verimli geçti.
    Bir askeri drama konulu roman yazıyorum uzun zamandır. Macera(serüven) olarak başlamıştım. Askeri dramaya döndü zamanla. 🙃
    Dün gece sonuçtan çok memnun olduğum bir kaç sayfa ekleyebildim.

Kahramanımız kendi başlattığı bir döngüde günü kurtarmaya çalışan adama dönüştü. İntikam almaya çalışırken kalbi soğuyunca başlattığı şeyi sonlandırmak için bir mücadelenin içine girdi.

Bu yeni gelişmelerle paragraflar daha hızlı oluşmaya başladı. 🙃

Küçük bir spoiler vereyim.
    Çok zor dönemlerden geçen ve üniformasını geride bırakan kahramanımız kendisini duygusal bir durumun tam ortasında bulur ancak; İmkansızlıkların baş gösterdiği ve durumun içinden çıkılmaz bir hal aldığı o an gelir çatar. Kahramanımızın çağrısına 17 eski silah arkadaşı cevap verir. Bunlardan birisi durumu kişiselleştirir ve ortalık kan gölüne döner.

Kahramanımız ve kendisini istemediği bir sonuç ile karşı karşıya bırakan eski dost arasındaki çatışma şiddetlenir.

Orjinal çıktıları buraya aktarmak istemediğim için biraz amatörce yazdım. O yüzden kusuruma bakmayın. 😂

çok güzel olacak belli. bu kısmı bile bir çırpıda okunup bitti 👏🏻 👏🏻 👏🏻

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG kitap çıkınca mutlaka haber ver okumak isterim 🙂

Yıllar alıcak bir serüven bu benim için. Yakın zamanda çıktısı olabilecek bir iş değil. İlgi çekici görmeniz çok hoşuma gitti ama teşekkür ederim. 🙃

Aslında bu konularda eğitimi olmayan bir adamım ama bu benim için çok keyif aldığım bir hobi. Ara ara şiir yazardım gençken. Zamanla yazmaktan keyif aldığımı fark ettikçe bu duruma geldi.

Bu konuda ihtisas sahibi bir arkadaşımdan destek alıyorum. Sağolsun cümlelerimin üzerinden defalarca geçerek ve hikayenin akışını bozmayacak şekilde yeniden şekillendiriyor.

Kendisi bu konuda bir eğitimim olmadığı hatta çok fazla kitap okumamış bir adam olmama rağmen yazıklarımı ve hikayeleştirişimi çok başarılı buldu.
    Eğer birgün istediğim çıktıyı elde edersem ve basmaya karar verirsem adının geçmesi şartıyla karşılıksız yardımcı oluyor. 🙃

bence bunun eğitimi bir işe yaramıyor. iyi bir kitap yazmak tamamen yetenek işi. eğitim sadece cümleleri düzgün yazmana vs yarar iyi bir kitap yazmaya değil. o yüzden bu konu da eğitimdense yetenek sahibi olman daha avantajlı 👏🏻 👏🏻

• ⭐⭐⭐

@Ekto-Oktan bir sorun olmaz kazanırsanız pasaport başvurusu yapabilirsiniz, olurda kazanırsanız pasaport başvurusu yaparsınız hemen

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bugün günlerden KANSAS

ellerine kollarına sağlık 👏🏻 👏🏻 👏🏻

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba forum ailesi,

Bugün günlerden Chicago (İllinois)

Ellerine sağlık 👏🏻 👏🏻 👏🏻

image.png

bir an şu ayaklar bana aitmiş ınsta storysi içinde bu şekilde bir foto çekip atmışım gibi hissettim 😍 Allahım konuyu biliyorsun çok AMİN 🤲🏻 🤲🏻 🤲🏻 😄 😄

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ekto-Oktan bir sorun olmaz kazanırsanız pasaport başvurusu yapabilirsiniz, olurda kazanırsanız pasaport başvurusu yaparsınız hemen

sizin mülakat tarihine bir şey kalmadı unganlar randevunuz bu hafta içi mi

• Selam herkese.il plaka geri sayımda 51 California hadi-BE , 50 TEXAS Ranje, 49 diablo_ercan kansas,48 illinois sytahmt, tarafından sunumu yapıldı.hepsininde ellerine sağlık.güzel sunumlar yaptılar. Bu dört eyalet hariç 47 için eyalet isteyen varmı?ben plaka 09 almak,10 u ayvalik10 a, 01 de Rhonster Florida e kabul ederlerse vermek istiyorum. Gc çıktığıda yok bari bu geleneği yaşatalım. Bu konuda sizleri pek isteksiz görüyorum. Biraz canlanın bu geleneği yaşatalım diyorum. siz ne dersiniz?

• İyi pazarlar herkese, az kaldı. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Sürekli yazamıyorum işteyken ama okuyorum yolda falan sürekli.

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selam herkese.il plaka geri sayımda 51 California hadi-BE , 50 TEXAS Ranje, 49 diablo_ercan kansas,48 illinois sytahmt, tarafından sunumu yapıldı.hepsininde ellerine sağlık.güzel sunumlar yaptılar. Bu dört eyalet hariç 47 için eyalet isteyen varmı?ben plaka 09 almak,10 u ayvalik10 a, 01 de Rhonster Florida e kabul ederlerse vermek istiyorum. Gc çıktığıda yok bari bu geleneği yaşatalım. Bu konuda sizleri pek isteksiz görüyorum. Biraz canlanın bu geleneği yaşatalım diyorum. siz ne dersiniz?

yeni yazının ne zaman paylaşılması lazım

• Arkadaşlar hadi herkes bir eyalet seçsin. İlla sizin gideceğiniz eyalet vs olmasına gerek yok☺

• ⭐⭐⭐

@Selly ben kalp krizi 😃

• ⭐⭐⭐

@Selly houston 😃

• ⭐⭐⭐

@Selly evet yarın unganlarda randevumuz 🙏

• @tolgasatir Arizona

• @Emre-Kurtulmuş sizin adınıza çok sevindim inşallah herseyi sorunsuz halledersiz darısı bizim başımıza amin..🙏

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Hadi inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz Emre Bey.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |