Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

• @dytmelek miami çok relax valla. Hiç soru sorulduğunu hatırlamıyorum latinler sağolsun.

• ⭐⭐

@dytmelek uzun süredir sizden ileti gelmeyince düşünmüştüm giriş yaptılar herhalde diye çok sevindim şans sizinle olsun güzel insanlar çıksın hep karşınıza 🥰

• @birisi, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek çok sevindim, hakkınızda hayırlı olsun, tecrübelerinizi, yazılarınızı, güzel haberlerinizi merakla bekliyorum. ben de ailemle haziranda sizin gibi miamiden giriş yapacağım (tavsiyenize uyarak girişi bu tarafa çektik).

Çok çok teşekkür ederim 🙏🏻Her fırsatta yazacağım mutlaka, gece bile kalacağımız yere gidip valizleri hallettikten sonra foruma yazma gereği hissettim😂 Hazirana az kalmış gerçekten çok hızlı ve yorucu geçiyor son günler bizim beynimiz döndü son 2 haftada😅 Ama buraya gelince hepsi geçiyor bence🤩 Dediğim gibi biz gem Thy miami uçuşundan hem pasaport kontrolünde hiç sıkıntı yaşamadık ve çok hızlı ilerledi kontrol sırası. Umarım siz de sorunsuz girersiniz Haziranda🙏🏻

• @Zelene son haftalar hazırlık ve vedalardan dolayı pek giremedim ama aklım hep buradaydı. Çok teşekkür ederim sizin de böyle haberlerinizi alacağız yürekten inanıyorum buna 😍🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek hayırlı olsun ve hoş geldiniz Melekciğim. Yeni hayatınızda başarılar dilerim. Zor bir süreç başlıyor sizin için artık. Kolay gelsin. Her zaman yanınızdayız. Uçağınıza kadar takip ettik yani daha ne diyeyim ki 😂 😂

411DEA51-114D-4604-ACA9-625213967470.jpeg

• @denizci10 cansınız siz ya 🤩 ben de sizinkine bakmıştım sabahın köründe oh inmişler diye ☺️ sizin gibi dostlarımız olduktan sonra her zorluğu atlatırız be kardeşim, tekrardan teşekkürler herşey için🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek artık siz de buraya deneyimlerinizi anlatırsınız. herkes bekliyor

• @dytmelek Welcome to Florida 🙂 Bol sanslar dilerim...

• @MySea çok teşekkür ederim ☺️ siz de ilk Fl den girmiştiniz vaktinde diye okuduğumu hatırlıyorum, umarım biz de birgün biz de sizin gibi Amerika’nın tecrübelileri olarak yazarız forumda 🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Selamlar arkadaşlar güzel haberi vereyim, birkaç saat önce sorunsuz bir şekilde 2 kızım ve eşimle Miamiden giriş yaptık 🙏🏻 6 ay oturum vermişler çok çok mutluyuz, umarım bundan sonrası da dilediğimiz gibi olur. Fazla bir deneyim yok henüz biriktikçe yazacağım ama şunu eklemeden geçmeyeceğim, iyiki de Miamiden giriş yapmışız çok çok hızlı ve kolay bir geçiş oldu. Sadece neden geldiniz ve ne kadar para getirdiniz diye sorup hemen damgayı bastılar. Girişte sorun yaşama durumu en çok korktuğumuz durumdu ama neyseki bunu da atlattık. Son olarak yine buradan @denizci10 Orçun kardeşim ve eşi Burcu’ya çok teşekkür ederim her an yanımızda olup destek verdiğin için 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Hayırlı olsun eb3 veya H1B sponsorumuz olursun artık 😂 lütfen dv2024ü ve bu başlığı ihmal etme
    ABD’de musmutlu mükemmel bi hayat diliyorum 😅🙂

• @waterman, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Selamlar arkadaşlar güzel haberi vereyim, birkaç saat önce sorunsuz bir şekilde 2 kızım ve eşimle Miamiden giriş yaptık 🙏🏻 6 ay oturum vermişler çok çok mutluyuz, umarım bundan sonrası da dilediğimiz gibi olur. Fazla bir deneyim yok henüz biriktikçe yazacağım ama şunu eklemeden geçmeyeceğim, iyiki de Miamiden giriş yapmışız çok çok hızlı ve kolay bir geçiş oldu. Sadece neden geldiniz ve ne kadar para getirdiniz diye sorup hemen damgayı bastılar. Girişte sorun yaşama durumu en çok korktuğumuz durumdu ama neyseki bunu da atlattık. Son olarak yine buradan @denizci10 Orçun kardeşim ve eşi Burcu’ya çok teşekkür ederim her an yanımızda olup destek verdiğin için 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Hayırlı olsun eb3 veya H1B sponsorumuz olursun artık 😂 lütfen dv2024ü ve bu başlığı ihmal etme
    ABD’de musmutlu mükemmel bi hayat diliyorum 😅🙂

Çok teşekkür ederim ☺️Öyle bir işyerimiz olsun ki bir sürü kişiye sponsor olabilelim inşallah 🙏🏻😂 Forum benim kıymetlim oldu şu 1,5 yılda hiç ihmal eder miyim 👍🏻

• @dytmelek Evet dogru, biz de ilk girisimizi Miami'den yapmistik. Bir gece Miami'de otelde kaldiktan sonra Greyhound otobus ile Sarasota'ya gecmistik. Umarim hersey istediginiz gibi olur! 🙂

Bu yaz Florida'ya tatile gitmeyi planliyoruz ailecek. Hala oralarda olursaniz, tanisma imkanimiz olur belki de 🙂

• @MySea, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek Evet dogru, biz de ilk girimizi Miami'den yapmistik. Bir gece Miami'de otelde kaldiktan sonra Greyhound otobus ile Sarasota'ya gecmistik. Umarim hersey istediginiz gibi olur! 🙂

Bu yaz Florida'ya tatile gitmeyi planliyoruz ailecek. Hala oralarda olursaniz, tanisma imkanimiz olur belki de 🙂

Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için🙏🏻 Biz de 2 gece airbnbde kalıp diğer şehirlere gideceğiz sarasota da listemizde 👍🏻
    Biz birkaç eyalet şehir gezip son kararımızı vereceğiz, floridada kalırsak çok isterim tanışmayı👍🏻 Görüşmek üzere diyelim o zaman 🙏🏻🙏🏻

• @dytmelek hoşgeldiniz çok sevindim sorunsuz geçmenize , bundan sonraki diger adımlarınız da su gibi geçer inşallah , görüşmek üzere 🥰

• @çakıl çok çok teşekkür ederim, sizin duanıza çok güveniyorum bundan sonrası da güzel olacak inşallah 😍😘😘

• ⭐⭐

@dytmelek Zor kısmı atlatmışsınız , umarım sonraki adımlar çok kolay geçer sizler için. Şans sizinle olsun.

• ⭐⭐

@dytmelek uzun uzun çok çok uzun ama hep mutlu şanslı deneyimlerinizi okumayı iple çekiyorum herşey yolunda giderse Ağustos sonu Eylül başı görüşmek dileğiyle 🥰

• ⭐⭐⭐

@dytmelek hele hele kimler nerelere gitmiş 🙂 hayırlı uğurlu olsun darısı isteyen herkesin (özellikle bizim tayfanın) başına 🙂

• @dytmelek Allah işinizi rast getirsin. Florida da özellikle gezip gördüğünüz yerleri eksi ve artılarıyla yorumlamanızı bekliyoruz.

• ⭐⭐

@dytmelek Masadan eksiliyor dostlar.... çok sevindim sizin adiniza umarim Amerika size çok iyi davranır ve sizde karşiligini verirsiniz yeni gelismelerden haberdar etmeyi unutmayin bizi 🧿👍

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.0k

| | | |