Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@allenwilliams çok teşekkür ederim. Umarım sizin de en kısa sürede istedikleriniz olur. Elimden ne gelirse yardımcı olmaya çalışırım. Saygılarımla

• Bu konuyu 08 Ekim'de "...mantıklı bir yol haritası oluşturup ilk adımı atabilmek umuduyla..." yazarak takip etmeye başlamıştım. Geçen 5 aylık kısa süreçte Amerika için mantıklı bir yol haritası bulamayıp yönümü Kanada'ya çevirmiştim. Geçen hafta Kanada öğrenci vizem onaylandı, eylülde 2 yıllığına Kanada'ya gidiyorum. Her şey yolunda giderse en az 5 yıl orada yaşamayı düşünüyorum. Amerika şu an olmadı ama belki bir gün diyerek konuyu takip etmeye devam edeceğim.
    @denizci10 Orçun bey ailenizle birlikte yeni hayatınızda başarılar diliyorum, burada paylaştıklarınızdan diğer arkadaşlar gibi ben de yararlanıyorum çok teşekkür ederim. Kanada vize grubunda aktif değilsiniz ama oradan da bazı detay bilgiler sormak isterim. Saygılar.

• ⭐⭐⭐⭐

@loremipsum çok teşekkür ederim. Size de hayırlı olsun. Yeni hayatınızda başarılar dilerim. Sizin tecrübelerinizi de merakla bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 yine harika, hayat kurtaran detaylar dolu bir paylaşım, sayende dediklerinin hepsini tek tek yapıyoruz biz de🙏🏻 planlı programlı ve araştırmacı olunca süreci çok rahat atlattınız darısı bizim de başımıza inşallah, tekrardan teşekkür kardeşim🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐

Dün Costco ya gittik eşimle birkaç şey alacaktık. Tam girişte bizim aldığımız TV nin 499 dan 479 da düştüğünü gördük. Hemen fotoğrafını çektik ve müşteri hizmetlerine gittik. Uygulamada faturası olduğu için hemen derdimizi anlattık ve aradaki 20 doları vergisi ile beraber 21.65 dolar olarak geri aldık. böylece aldığımız 25 dolarlık alışveriş bize 4 dolara gelmiş oldu. Bu gerçekten çok güzel bir duygu. TV yi alalı neredeyse 1 ay olmuştu ve hemen sorgusuz sualsiz aradaki farkı iade ettiler. Siz de böyle bir şey ile karşılaşırsanız hemen başvurunuzu yapıp paranızın iadesini isteyebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 Ben onu burda yapan bir tek firma biliyorum Amazon o da 🙂 hatta o cinslerde talep etmesen bile yapıyor onlarda bir değişik 🙂 gerçi burda şöyle de bir durum var yükselen hiç bir fiyat geri düşmüyor 🙂

• ⭐⭐

@denizci10 geçen hafta bir fitness salonuna yazılmak istedim geçen cuma aradım zam gelecek hafta sonu gelin şimdi üye olun dedi ödedim neyse pazartesi gideceğim Instagram da bir baktım %25 indirim yapmışlar kadınlar günü haftası diye dedim şuan dolandırmış olmuyor muyum vay bizde bilmiyorduk naptım ettim aldım farkı ama şuan tavırlılar bu medeniyet adalet bize çok uzak neyse az kaldı bu son olsun diye diye gün sayıyorum

• @denizci10 Merhaba, E2 vizesi veya E2 statü değişikliği ile ABD de girişimci olmayı düşünüyorum ben de, sizin de yol haritanız orada girişimci olmak mı acaba? Eğer böyleyse, sizinle fikir alışverişinde bulunmak isterim. İnstagram hesabım @seyahatguncem

• ⭐⭐⭐⭐

@Müberra-Dikici benim yol haritam çok karışık ama dilerseniz E2 yol haritası hakkında size yardımcı olabilirim. Buradan veya özelden sorularınız varsa sorabilirsiniz size müsait olunca geri dönüş yaparım.

• @denizci10 ,Orçun Bey kargo icin kargo listesi ileticektiniz ama mrvcut degilse Tr den muhakkak getirin dediginiz ve kargo ile yollansa avantajli olur dediginiz urunleri yazabilirseniz cok sevinirim tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐

@AE123 listeyi gönderirim sorun değil ama para olarak değerli ama kg olarak hafif şeyleri göndermenizi tavsiye ederim. Mesela havlular, çarşaf ve pike takımları, Türk ürünleri (çay bardakları, kahve fincanları, borcam, çaydanlık, cezve), evde kullandığınız iyi çatal bıçak seti varsa o, plastik ürünler mesela kaşık kevgir limon sıkacağı gibi, baharatlar, salça, kurulama bezleri veya mikrofiber bezler gibi ürünleri getirebilirsiniz. Bunlar evinizde kullandığınız ürünlerse ve burada da kullanacaksınız direkt gönderin gelsin. Burada ciddi bir rahatlık olur size. Limon sıkacağı 9 dolar mesela ama kendisi taş çatlasa 600 gr gelir yani 8 dolardan çarpınca 5 dolar bile etmiyor o zaman kargo ile gönderin. Biz bu şekilde düşündük hep.

• ⭐⭐⭐

Selamlar arkadaşlar güzel haberi vereyim, birkaç saat önce sorunsuz bir şekilde 2 kızım ve eşimle Miamiden giriş yaptık 🙏🏻 6 ay oturum vermişler çok çok mutluyuz, umarım bundan sonrası da dilediğimiz gibi olur. Fazla bir deneyim yok henüz biriktikçe yazacağım ama şunu eklemeden geçmeyeceğim, iyiki de Miamiden giriş yapmışız çok çok hızlı ve kolay bir geçiş oldu. Sadece neden geldiniz ve ne kadar para getirdiniz diye sorup hemen damgayı bastılar. Girişte sorun yaşama durumu en çok korktuğumuz durumdu ama neyseki bunu da atlattık. Son olarak yine buradan @denizci10 Orçun kardeşim ve eşi Burcu’ya çok teşekkür ederim her an yanımızda olup destek verdiğin için 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐

@dytmelek Ooooo çok sevindim hayırlı uğurlu olsun. Çok mutlu oldum inanın. Yeni hayatınızda sağlık ve mutluluk diliyorum, sevgiler 🌸✨👏🧿

• ⭐⭐⭐

@Serap-2 çok teşekkür ederim Serap hanım, samimiyetinize inanıyorum ☺️ inşallah isteyen herkes kavuşur hayallerine🙏🏻☺

• @dytmelek Hayırlı olsun, zorlu mücadelenizde başarılar ve kolaylıklar dilerim

• @dytmelek Hayırlısı olsun inşallah bundan sonrası sizin için daha güzel olur

• ⭐⭐⭐

@tohma31 çok teşekkür ederim ☺🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@nofearbrk amin bu yola girmiş herkes zorluğa hazırdır eminim ama güzel dilekler dualar güç veriyor böyle🙏🏻🙋🏻♀

• ⭐⭐⭐

Bı arada arkadaşlar yurtdışı çıkış harcı 7 yaş altından alınmıyormuş, biz bilmiyorduk küçük kızım için de almıştık boşa gitti 😅 bu da ülkemizin son kazığı olsun inşallah dedik görevliye verdik, ihtiyacınızdan olursa verin diye 😂

• @dytmelek çok sevindim, hakkınızda hayırlı olsun, tecrübelerinizi, yazılarınızı, güzel haberlerinizi merakla bekliyorum. ben de ailemle haziranda sizin gibi miamiden giriş yapacağım (tavsiyenize uyarak girişi bu tarafa çektik).

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |