DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@birisi 18 gün sonra çakmakları çıkarıcaz beyler 🙂

• Hocam yani 18 gün sonra günlerden Trabzon diyorsun

• ⭐⭐

@birisi bize her gün öyle de, yine de kutlamak lazım 🙂

• @ezgilera anladım çok sagolun

• 41 gün de bana kalmış. Suat abi hadi hayırlısı. Bu sene tampacılara 8-10 tane atalım diyorum, nedersin?😂😅

• ⭐⭐

@hasan-gündüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

41 gün de bana kalmış. Suat abi hadi hayırlısı. Bu sene tampacılara 8-10 tane atalım diyorum, nedersin?😂😅

Tampaspor bayağı köklü bir takım ama dikkatli olun 😄

• Tampa Belediyespor oyuncularından ses yok @Erkand kardeşim. Bence 10 atarız Orlandogücü olarak

• Yasaklı

İkizler burcu 2022 yıllık yorumu.
    Ben mü öyle yorumluyorum yoksa bu 8 Mayıs ta yüzün gülecek mi diyor. Yorumu süzlere bırakıyorum. 😂

30 Nisan tarihinde Boğa burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında kadersel değişimler ve öngörülemez durumlar, plan dışı gelişmelerle karşı karşıya olacaksınız. Kalpten bir dileğiniz ve isteğiniz için yaşamdan destek görebilir, kadersel bir şekilde dileğinize ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yurtdışı, yabancılarla ilgili konularda uzun vadeli, yeni bir süreç açılıyor. Bu dönem size yurtdışında çalışma, yurtdışı bağlantılarıyla işinizi büyütme, dönemsel bir eğitim süreciyle yurtdışına yerleşme konusunu getirebilir. İş hayatınızda radikal bir değişiklik yapma cesaretini kendinizde bulabilir, kendi istek ve planlarınızın arkasında durabilir ve daha kararlı olabilirsiniz. Sözlerinizin etkisi çok daha güçlü olacak.

10 Mayıs - 4 Haziran tarihleri aralığında Merkür İkizler burcunda retro harekette ilerliyor. Retro döneminde hayatınızla ilgili bitiş ve başlangıç kararları almaya gidecek, mevcut yaşam düzeninizi değiştirme arzusunu daha güçlü hissedeceksiniz. Bu dönem birçoğunuz için taşınma ve yer değişikliği gündemini ortaya çıkarabilir. Gebelik süreçleri için nispeten daha dikkatli olmak gerekebilir.

• @ping-pong Mesajını görünce benimkine de bakayım dedim. Benzer şekilde. Hatta alt tarafta şunu da gördüm:

Yılın en başarılı ayları: Mart, mayıs, ağustos

Yılın en dikkatli olunması gereken ayları: Ocak, şubat, ekim ,kasım, aralık

Mayıs: Arınıyor, yüklerinden kurtuluyorsun. Değişim sana beklemediğin bir yerden gelebilir. Geçmişi geride bıraktığını ilk defa bu kadar derinden hissedebilirsin. İlişkiler konusunda fazla hassasiyet gösterebilirsin. Tutkularını kontrol altında tutmanda fayda olacaktır.

• Green card için farklı ritüelleri deniyoruz artık, gökte yıldız çıksa ondan bile anlam çıkaracak moda girdim 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban Tampa'yı terkeden bizden değildir 😃

• @ping-pong degerli forumdas dostum senden esinlendim ve bende bir goz atmak istedim yengec burcunun akibeti nedir diye ve inanirmisin bende de benzeri bir yorum gozlenmekte hatta asagiya bir kismini birakiyorum.
    Umarim gercekten boyle olucaktir benim icin,sizin icin hepimiz icin 🤲

“29 Aralık 2021 tarihinde Balık burcuna geçen Jüpiter, 11 Mayıs tarihine kadar burada ilerleyecek. Bu transit boyunca dua ve dileklerinizin daha sık karşınıza geldiğini, şansınızın arttığını görebilirsiniz. Karşınıza gelen durumlarla hayata karşı umutlarınız yeşerebilir. Yurtdışı seyahatlerinden yana süreçleriniz daha hızlı ve kolay ilerleyebilir. Çok istediğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. “

• @gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ping-pong degerli forumdas dostum senden esinlendim ve bende bir goz atmak istedim yengec burcunun akibeti nedir diye ve inanirmisin bende de benzeri bir yorum gozlenmekte hatta asagiya bir kismini birakiyorum.

“29 Aralık 2021 tarihinde Balık burcuna geçen Jüpiter, 11 Mayıs tarihine kadar burada ilerleyecek. Bu transit boyunca dua ve dileklerinizin daha sık karşınıza geldiğini, şansınızın arttığını görebilirsiniz. Karşınıza gelen durumlarla hayata karşı umutlarınız yeşerebilir. Yurtdışı seyahatlerinden yana süreçleriniz daha hızlı ve kolay ilerleyebilir. Çok istediğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. “

Nereden bakıyosunuzz? Bana kesin afganistan’a doğru bir seyahat falan çıkar şimdi tadım kaçar 🤦🏻♀

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ping-pong degerli forumdas dostum senden esinlendim ve bende bir goz atmak istedim yengec burcunun akibeti nedir diye ve inanirmisin bende de benzeri bir yorum gozlenmekte hatta asagiya bir kismini birakiyorum.

Nereden bakıyosunuzz? Bana kesin afganistan’a doğru bir seyahat falan çıkar şimdi tadım kaçar 🤦🏻♀

Sanırım @Ping-PONG baktığı yer burası. Bu arada ben de baktım 😂

• @hascerob sanirim mynet olabilir dostum, google yazdim oradan bakmis olabilirim.. bence sizede benzeri bir yorum cikicaktir. Bu jupiter olaylari bu aralar revasta galiba 😅

• @hadi-be sonuc peki😎🧐

• ⭐⭐⭐

@hadi-be sonuc peki😎🧐

29 Aralık 2021 tarihinde Balık burcuna geçen Jüpiter, 11 Mayıs tarihine kadar burada ilerleyecek. Her ne kadar California düşleseniz de kader sizi Alaska ile sınayacak. Yün içliğinizi unutmayın.

Şaka tabi 😂

Dilediklerine dikkat et, gerçekleşebilir diyor.

• Yasaklı

@hadi-be, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Sanırım @Ping-PONG baktığı yer burası. Bu arada ben de baktım 😂

Doğrudur.

Bizim dönemimizde internetle tanışanların bir çoğu benim gibi (ICQ, IRC, Yahoo, mynet) gibi platformlarla büyüdükleri için kullanmaya devam ediyorlardır.

Mynet in bende yeri farklı olduğu için bir çok konuda hala takipteyim. 😂

• @ping-pong

Merhabalar iyi aksamlarr muhabbetiniz bol olsun 😃

• @ping-pong yapma İcq yesilimsi sarimsi papatyamsi bir gorselimi vardi yoksa agir salliyormuyum 😀😅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |