Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba DV 2023 talihlisiyim sayfaya yeni üye oldum ve profilimi imzaladım telegram grubuna nasıl girebilirim ? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Teoman-Yilmaz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba DV 2023 talihlisiyim sayfaya yeni üye oldum ve profilimi imzaladım telegram grubuna nasıl girebilirim ? Teşekkürler.

Sanırım ilk sayfa da telegram grubuna katılabilmeniz için bir link var ona tıklayıp gelen formu doldurun admin arkadaşlar sizi gruba ekleyeceklerdir

• ⭐⭐⭐

@Teoman-Yilmaz

Merhaba Buradan kayıt olabilirsiniz.

Kontroller sağlandıktan sonra gruba alırız sizi.

• Acaba yeni vize bültende kaç kişi aktif olacak 2 haftadan az bir süre var açıklanmasına ama çok merak ediyorum zaman geçmiyor sanki 🙂 tahmini olan var mı ?

• @ogzylmz mülakat vermiyorlar ki herkes current olsa ne olacak. Hiç heyecanı kalmadı düzenli giden işi bozdular bir anda.

• Referenced by  ayvalik10 ayvalik10 

• @Erkan-Gürsoy çok teşekkür ederim.

• @baran-bozdogan elbet verecekler sabredelim koca bir mali yıl var …

• ⭐⭐⭐

Yanlış anlamadıysam ds260 submite göre mülakat dağıtılıyor değil mi?

• ⭐⭐⭐

@waterman Şu an için öyle duruyor, arada atlanan kişilerde oldu, önümüzdeki dağıtımıda daha net olacak her şey.

• Selamlar Herkese... Şuan Usa da J1 öğrenciyim.Vizem 19 Ocakta bitiyor. Aynı zamanda 23k case numberla Green card talihlisiyim. Ds formunu Ankara da alacak şekilde doldurup sisteme yükledim. Ancak kafam çok karışık herkes birşey söylüyor. Mülakata Tr de mi girmeliyim yoksa Vİzemi turiste uzatıp ardından Aos yapıp Amerikada mı girmeliyim. Tecrübelerinize dayanarak sizlere sormak istedim Cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler.

• @baran-bozdogan umudumu kaybetmek istemiyorum

• @ogzylmz Aklıma bir şey geliyor mühendislik yaparken arazide bir çok büyük projede yabancı mühendis arkadaşlarla çalısıyorduk aralık ayı oldumu hemen yapıstırıyorlardı izinleri + resmi izinleri vardı xmas yılbası derken ocak ortasında dönüyorlardı. Aralık ayından o yüzden bir şey beklemiyorum.

• ⭐⭐⭐

@salih-aktuna Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın sonrasında sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Dv 2023 süreci ile ilgili sorularınızı lütfen buradaki başlıkta sorun.

Şu anki durumunuzda AOS sizin için iyi bir seçenek olur gibi duruyor. Süreci takip edip kararı kendiniz vermeniz daha iyi olacaktır.

• This post is deleted!

• This post is deleted!

• Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir telegram grubu varmış 2023 kazananiyim bu gruba nasıl katilabilirim

• @alpergrr https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/3?page=1

Bu başlıgın ilk sayfasında yazıyor gerekli bilgiler telegrama nasıl katılınacagıda yazıyor

• ⭐⭐⭐

@alpergrr Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın sonrasında sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Ayrıca Buradan lütfen kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

Dv 2023 süreci ile ilgili sorularınızı lütfen buradaki başlıkta sorun.

• @çakıl teşekkürler

• Slmlar şuan bültenin durumu nedir kaçlarda bilgisi olan varmı?çok mu yavaş ilerliyor yoksa mailimizde mi sorun var gelmedi gitti🙄 @Erkan-Gürsoy

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.2k

| | | |