DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günler geçmək bilmiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@azeusa Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Günler geçmək bilmiyor

son 2 hafta...

• @crazycells devam ya tamam ))

• iki hafta sonra gelceğimiz belli olacak. daha önce hiç bir şeyi bu kadar istememiştim . umarım olur tek dileğim bu.geçen seneden beri plan yapıyordum gelceğimle ilgili buraya tekrar adapta olabileceğimi sanmıyorum.

• Ayın 13'ünde açıklanacağını umuyorum. Bence bültenler arasında en çok merak edileni, en çok sürprize açık olanı.

• @crazycells birşey sormak istiyorum ..belki daha önce cevaplamışsınızdır ..ceac verileri güncellemesi 2015 ve 2017 de ekim ayının ortalarına kadar sürüyor .süreç 30 eylülde bitmiyormuydu ..? Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kenan80 Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@crazycells birşey sormak istiyorum ..belki daha önce cevaplamışsınızdır ..ceac verileri güncellemesi 2015 ve 2017 de ekim ayının ortalarına kadar sürüyor .süreç 30 eylülde bitmiyormuydu ..? Teşekkürler

Evet, mali yillar her zaman 30 Eylul'de biter, lakin konsolosluklar ceac verilerini guncellemekte gec kalabiliyorlar, bu biraz is yuklerine ve onceligi neye verdiklerine bagli. Web sitesindeki verilerin Ekim ortasinda guncellenmesi islemlerin illaki o zaman yapildigi anlamina gelmiyor, Eylul'de yapilan ve kapanan dosyalarin da web sitesine kayitlari ya da guncellemeleri Ekim ayinda yapilabilir. Bunun biraz yeni bir sistem oldugunu unutmamak lazim, bundan 5-6 yil once tamamen kagit formlar uzerinden isliyordu her sey, simdi tamamen elektronik forma gecmeye calisiyorlar. Eminim ilerde sizin de beklediginiz gibi aninda veri guncellemesini vs. gibi durumlar olacaktir...

• https://dvcharts.xarthisius.xyz/login.html buraya el atarsak süper olur . en azından bugun data verilerine ulaşmış oluruz..

• @yekta supersin valla. hemen ilgileniyorum ben de. saol

• çok az kaldı

• .. BİTTİ !

• @yekta şimdi ne olacak?

• @metert https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY18.html admin buraya yeni dataları koyacak ..

• ve geldi datalar .. şimdi bu konuda tecrübeli arkadasları sahneye alalım :)))

• @arnblt @periscope @entelman @jade abiler gelin

• Bakmiycam artik rakamlara dememden 5 gun sonra (son 3 gundur) rakamlarla hasir nesirim. 🙂 Burada rakamlari benden daha iyi cozumleyen arkadaslarimdan ricam AF ve ASnin degerlendirmelerini yapmalari, alabilecekleri maksimum vizeleri gormeye calismalari. Gecmis yillardaki ozellikle 2014/2015 yillarindaki overselectee durumundan farkli olarak bu yil sadece EU SA ve OC nin ektra vizeye ihtiyaci var. Diger bolgelerin vize durumlarini ne kadar kestirirsek bize de ne kadar aktarabileceklerini gorebiliriz. EU kotasinin %30 uzerine rahat cikabilir ellerinde bolca vize kaliyorsa, bunu yapmaktan cekiniceklerini dusunmuyorum. Gecen sene SAya yapilmis!

EU icin diger bolgelerin nasil ilerledigi cok kritik.

• daha önceden avrupada 350 400 vize veriliyordu haftada . şimdi 281 e düşmüş . sanki olumlu bişeyler oluyor gibi .tabi ready sayısında yine bir artış var o iş hayır mı şer mi çözemedim :))

• arnblt abi olumlu bir şey demişti sanırım artışı için

• @superdem22 geçen ay bir data çıkarmıştım @md_md 'nin kıyaslama datasına göre. Correlasyon uyumlu görünüyor. Haziran sonu beklentisi 15500 idi. Şuan data bunu gösteriyor ancak biraz daha yukarı çıkacaktır. Bence verilmek istenen vize sayısını 1,1'e yakın bir sayıya bölüp kaç CN'de bitebileceğini öngörmek olası duruyor.
    CN :26500'e kadar 16342 real id var. Bu da yaklaşık 18130 vize verilmesi demek
    CN:28300'e kadar 17129 real id var. Bu da yaklaşık 19010 vize verilmesi demek
    CN: 30000'e kadar 17876 real id var. Bu da yaklaşık 19800 vize verilmesi demek
    CN :32000'e kadar 18750 real id var. Bu da yaklaşık 20800 vize verilmesi demek

• @superdem22 hesabına göre eğer 19010 vize verilirse 28300 e mi geliyor. hespalanan kota 19500 değilmiydi zaten ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

43.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

438.7k

| | | |