Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dtsbp sana çıkma olasıılıgı yüksek sonucu bildirirmisin burda merak ettim

• Eşim iki gün önce rüya görmüş. Rüya karmakarışık, tam hatırlayamıyorum ama rüya tabirine bakmış; yol göründüğünü ve yabancı memlekete gidileceğini falan yazmış. Eşim de çok gitmek istiyor, o yüzden bilinçaltına yerleşmiş diyeceğim ama yok:)) Çok da gitme taraftarı değil. Duygusal yaklaşıyor olaya. Ben pek bakmam rüya tabirlerine ama, inşallah doğru çıkar. Buradan duyururum:)) Tabii ki sadece bana değil, buradaki bütün arkadaşlara çıkar:))

• @crazycells bu akşam saat 19:00 da sizde burada olursunuz değil mi? Ben sizin Amerika'da olduğunuzu düşünüyorum o yüzden soruyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Foruma yeni katilan butun arkadaslar hosgeldiler! Cekilis sonucu bekleyen herkese bol sanslar! Lutfen 19:00 diye cok kati olmayin 🙂 genelde ilk birkac saat site kilitleniyor.

@smesut DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

aslında bence forumun bu bölümünde bir istatistik yapalım.
    Bu bölüme yazıp bekleyen arkadaşları liste halinde alalım. ve kazananları yanlarına yazalım.

böylece kendi içimizde yüzde kaç kazanan var çıkartmış oluruz.

uzun bir anket eklemek mumkun degil konuya. Ancak external bir polling sitesiyle boyle bir sey mumkun olabilir. Benim aklima su an verimli bir site de gelmedi. Siz bu amacla kullanilabilecek bir site biliyor musunuz sayin @smesut ? Boyle bir durumda anketi olusturup, linki forumda dagitabiliriz...

Diger arkadaslarla karar verin isterseniz, ben sonuca uyarim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@heleniki DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells bu akşam saat 19:00 da sizde burada olursunuz değil mi? Ben sizin Amerika'da olduğunuzu düşünüyorum o yüzden soruyorum 🙂

evet burada olurum tabii 🙂 bir sey olursa tag'leyin 🙂 er ya da gec bana gelen bildirimleri okuyorum...

• Merhabalar foruma yeni katıldım herkeste bir umut diye büyük heyecan gördüm bende çok heyecanlıyım ama Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin. Buradaki yorumları okuma fırsatım oldu çok güzel insanlar var herkes gönlünden geçene sahip olsun. Bende çok büyük heyecanla bekliyorum tahminim 16 17 civarlarında açıklanağı yönünde varmı farklı yorumları olanlar.

• Umarım herkesin numarası düşük çıkar çıkarsa tabi😁

• @vulture numara düşük olunca ne oluyor acaba 🙂

• @ramazanbayam sıra gelmiyormuş gibi bir muhabbet var galiba Ben de tam bilmiyorum

• @crazycells bana çıkarsa ve siz burada olmazsanız elim ayağım karışır gibi geliyor 🙂 bana çıkıcak gibi bunları düşünmeye bile başladım.ama çıkmazsa hayata küsmicem 🙂

• @ramazanbayam case no deniyor . Aslında uzun zamandır hiç bir problem olmuyordu ama bu sene 30 bin üstü numaralarda vize sıkıntısı olabilir . Kazandığınızda herkese numara veriliyor . Ve her ay numaralar açıklaniyor . Numara sırası size gelince mülakata gidiyorsunuz . Nekadar düşük no okadar erken mülakat yani 🙂

• Şu an iki ülke arasındaki saat Farkına bile kızıyorum😁

• @yekta ahahha valla çıksında beklemek konusunda hiç bir sıkıntı yok onun umudu ve heyecanı bile çok güzel olur diye tahmin ediyorum. Çocuğuma daha iyi bir gelecek eşimle daha kaliteli bir yaşam bunların hayali bile çok güzel 🙂

• @tanti DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@arnblt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Geçen sene bu zamanlar (02 Mayıs) aynı heyecanı tatmış biri olarak Hepinize bol şanslar diliyorum. Umarım sizin için en iyisi olur.
    Henüz sıram gelmedi. Eli kulağında. Kazanınca uzuuuun bir süreç sizi bekliyor. Kazanan arkadaşlar hemen ani kararlar almasınlar. Etrafına çok da fazla duyurmasınlar. Ta ki vizeyi alıncaya kadar.
    Ben kazandığım zaman bir sene önce kazanan arkadaşım söyle dedi. "Bir forum sitesi var. (O zaman adı başkaydı) Orada @crazycells diye biri var. O bıkmadan usanmadan cevap veriyor sorulara." Hakikaten doğruymuş.
    Hepinize tekrar başarılar...

Alkışlar @crazycells üstada 👏🏻👏🏻👏🏻

benimde dikkatimi çekti tek tek sabırla bıkmadan usanmadan yazıyor çok sabırlı ve iyi birine benziyor bu adamı başbakan yapalım

• @brskna DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

ilk defa bugün 142 çevrimiçi gördüm inşallah bu sayının iki katı bu formda kazanan olur.
    ben de dahil.tabikiiiii

1 yada 2 kişiye çıkıyormuş hiç kimseyede çıkmayabilirmiş yani imkansız

• @paw-of-eagle DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Eşim iki gün önce rüya görmüş. Rüya karmakarışık, tam hatırlayamıyorum ama rüya tabirine bakmış; yol göründüğünü ve yabancı memlekete gidileceğini falan yazmış. Eşim de çok gitmek istiyor, o yüzden bilinçaltına yerleşmiş diyeceğim ama yok:)) Çok da gitme taraftarı değil. Duygusal yaklaşıyor olaya. Ben pek bakmam rüya tabirlerine ama, inşallah doğru çıkar. Buradan duyururum:)) Tabii ki sadece bana değil, buradaki bütün arkadaşlara çıkar:))

bende rüyada avrupaya çok gittim bendeki psikolojik kesin.sizinki doğru olabilir umarım çıkar

• bu sene ilk defa eşimle birlikte başvurduk 36 yaşında bir kimya mühendisiyim eşimle beraber gitmeyi çok istiyoruz.... herkese bol şanslar has not been selected yazısını görmemeniz dileğiyle.....

• @gc_dream teşekkürler

• @zagatoff valla bilmiyorum hocam, bakacağız artık. Heyecan dorukta:))

• kayınvalidemin yıllardır çıkmasını beklediği hac kurası gibi heyecan yapanlar var burada 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.9k

| | | |