Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Her ülke herkesin pasaportuna erişebilir nasılki bir ülkeye giriş yaparken oradaki görevli pasaport no dan kontrol ediyorsa bi sabıkası varmı falan gc loteryasındada geçersiz pasaport no ile başvuruları eleyebilirler.

• Ulkelerin pasaport sorgulama sistemi vardir , olmasida gerekir cunku ulkelerin ortak guvenlik agi vardir.... dunya genelinde bir havuzdur bu... amerika-kanada-ingiltere ve norvece gitmis birisi olarak diyorum size...

• Valla son gün neler yaşadım bi ben bilirim bir de Allah 🙂 Gaziantepteydim tatil için otel odasında check out saatine kadar geri-ileri geri-ileri uğraş durdum. Sayfayı dahi kapatmadım ki otobüste denemeye devam edeyim diye. Tam otobüsün önünde sigara içiyordum dur bi deneyeyim dedim. Orada ilk ve tek denememde SUCCESS sayfasını gördüm. Artık kaç tane SS aldım bilmiyorum 🙂 Oracıkta hemen laptopu açıp eski açık bıraktığım Chrome sayfasını kapattım çifter başvuru olmasın diye. Eğer 4.yılımda bu sefer şans bana gülerse Gaziantep bende zaten çok özel bir yer daha da özel olacak ve yemin ettim eğer GC çıkarsa Antepe dönüp 1 hafta kalıcam kutlama için 🙂

Herkese bol şans arkadaşlar. Bu stresi paylaşan herkese kucak dolusu sevgi ve selamlar.

• @MRO04 ANTEPLİMİSİNİZ

• @Calibraturbo Hocam sizin durum nedir ? Baya alengirli karışık durumlar var gibi 🙂 Babanız kazanmış siz kanada da mısınız şuan ? Ayrılık vs var sanırım, birde 29-30 yaşındasınız sanırım,bu durumda babanız gitse de size yakın zamanlarda bir faydasını göremezsiniz, bu sene o sene olur umarım bol şans şimdiden.

• ⭐⭐

günaydın herkese

• Yasaklı

32 yaşındayım, öğretmenim. Hatta idareciyim. Gemileri yakıp burger flipper olurum 😄 Günaydın.

• Günaydın 5 mayis i burada bekleyenler. Selamlar herkese 🖐

• Günaydın arkadaşlar.

Buralar biraz sakinleşmiş gibi artık rutine dönüyor DV2021 bekleme odası 🙂

• 5 mayis ta kazananlari yeni bir heyecan bekliyor hayirlisi👍

• günaydın, her keze. Yazan kişiler epey değişmiş 🙂

• @Nothing-Man günaydın Selçuk kimse kalmadı fazla

• Günaydın yazlıkçıları giden turistik belde gibi olmuş burası sessiz sedasız mis 😉 Şimdi sıra 5 Mayısı beklemekte...

• @dmrtkn Daha çok var ya, ara ara yazmalı. @Oktay-İbiş @ayvalik10 nerelerdesiniz 🙂

• @Hasan-HASAR Aynen valla 🙂 şimdi hazır resimler nasıl olmalı soruları olmadan daha verimli bir süreç 🙂

• Çokta şey etmeyin derim ben... geçen seneki heyecan çok yok üzerimde, hnbs i gördüğünde insan boşluğa düşüyor..

• @Mendebur hnbs olma olasılığı zaten yüzde 99,08 falan 🙂 Çokta şey etmemek lazım.Ya mahsat muhabbet zaten 🙂

• Her seyi oluruna bırakın bence

• @Nothing-Man Darısı DS260 nasıl doldurulura olsun. Hiç sıkılmayacağımız bir süreç, binlerce kez dinleyebilirim 😉

• ds 260 a bakmıyorum hiç zaten 🙂 bu bir sayfayı doldururken insanlar ecel teri döküyor ds de ne olur tahmin bile edemiyorum 🙂 ama umarım burada olan arkadaşlarla tatlı bir ds 260 doldurma telaşımız olsa fena olmaz tabi 🙂 Forumda hiç olmayıp kazandıktan sonra ilk mesaj ds260 nasıl dolduruluyor veya şu evrak nasıl alınır gibi soru gelince daha çok kötü oluyorum 🙂 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

32

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |