Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @muratozbek_91 siz hangi belgeyi alamıyorsunuz?

• @gkhn35 Tebrikler, yeni hayatınız da başarılar 🙂

• Merhaba,
    Ev, arsa, araba ruhsatı vs. beyan etmenin nakit 'e göre geçerliliği nedir sizce ?

• @Muhtaradana police sertifikasini Turkmenistandan 2 ay suryor almam

• @muratozbek_91 anladım
    KCC ye belgeleri gönderirken e-mail içerisine İngilizce Türkmenistan Police certificatesini almanın uzun sürdüğünü açıklayan bir metin iliştirin, ve diğer tüm belgeleri bu yazıyla birlikte gönderin
    Türkmenistan Polis belgeniz elinize geçtiğinde bunuda ayrıca KCC e-mail olarak atın

• teşekur ederım cevabiniz için

• @pasham38 yeni hayatınızda başarılar şuan çok heyecanlandim inşalla tum uyeler alır vızeyı

• @Muhtaradana oncelikle elinize saglik cok faydali ve kapsamli bir paylasim olmus fakat belgeler kisminda saglik raporu eksik sanirim, benim gozumden kacmis da olabilir eger oyleyse kusura bakmayin 🙂

• @gizemm sizin mulakatiniz belli değil mi henüz

• Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana ellerıne saglık abı çok yardımcı olyorsun ds 260 dolduruken senın youtube vıdeo ızleyerek doldurmushtum ds 260

• @dmrtkn yarin sabah mulakatim var, imzami guncellemeyi unutmusum 🙂

• @Muhtaradana toprağım vizeni inşallah aldığın zamanda böyle bir sevinç bekliyorum 😊😊

• @gizemm hıh şimdi oldu o zaman yarın ki mülakatta başarılar sizin yerinizde olsam simdi yatardim dinç olmak için

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana toprağım vizeni inşallah aldığın zamanda böyle bir sevinç bekliyorum 😊😊

inşallah inşallah 🙂

• @dmrtkn cok tesekkurler, mulakattan sonra saglik muayenesi ve mulakat deneyimini aktaracagim

• @gizemm hemen ekleyelim, uyarı için teşekkür ederim

• @Burak-Erdoğan teşekkür ederim kardeşim 😊

• @Oktay-İbiş teşekkür ederim Oktay bey 😊😊

• @Nothing-Man teşekkür ederim 😊

Benzer Başlıklar

• 516
  • 4650
  • 6431
  • 3439
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |