DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @birumut adım gibi biliyorum var öyle saçma tipler maalesef

• @Nothing-Man maddi manevi zorluğunu araştırmadan başvurup kazanıp acaba gitsem mi diyen soranlara daha çok kızıyorum.

• ⭐⭐

@Nothing-Man işte o adamdan pasaport ilk sayfa gönder bakalım diyecekler gönderemeyecek ya da yanlış olacak numara elendin diyecekler sonraki adamın hakkı olacak (artık kaç kişi böyle yaptıysa)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ sen HAVE NOT SELECTED yazısı yazdıktan sonra o kişi pasaport ön sayfasını göndermiş göndermemiş önemli mi olur

• @birumut Aynen bende, ya başvuruyorsunuz da bir düşünün nedir ne değildir, memurum çoluk cocuk var şimdi gitsek orada naparız, okul olur mu veya bu saatten sonra çöp mü toplarım. çok zor ama basit kararlar bence ,kişi biraz kendini tanıyacak. gidenler den de çoğu kişi dönüyor diyor arkadaşlar.Birde o var tabi ki bağzı videolarda abd cennet diye aylık 20 bin kazandım diye paylaşım yapıyorlar izlensin diye, ya hemşerim sen paranı dolar birim üzerinden aldın dolar birim üzerinden harcıyorsun. Çık kazandığın paradan giderlerini ne kaldı 300 bu parada orada hala 300 buraya geri dönüş aklında ise ve biriktiriyorsan o zaman tl cinsini söyle çok yanılgıya sürüklüyorlar maalesef youtubercıların bazıları. bunlarda içimde kalmasın söyleyeyim dedim 🙂

• @ayvalik10 o HAS NOT BEEN SELECTED degilmiydi abi 🙂

• @haymatlos_ @ayvalik10 Fatih abim vermiş cevabı 🙂 senin her türlü seçilme şansını sıfırladıktan sonra o adamlar seçilmesede bir şey değişmez bence de

• Kimimiz mayıs ayı iyi ki gelmiş diyecek ve kimimiz 2020 ekim ve kasım ayını bekleyecek. Çok üzücü bir durum bu çekilişe fazla bel bağlamamak lazım. Şimdiden kazanamayacagımı hissettim ve üzüldüm 😥😭

• ⭐⭐⭐⭐

5 mayısı bekleme taktiklerinde efso taktiğimi yarın öğlen itibari ile yürürlüğe koyuyorum an itibari ile asker traşımı oldum yarın yola çıkıyorum 6 ay yokum bu da tam mayısa denk geliyor 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dmrtkn herkes düzgünü yazar önemli olan yanlış yazmak (kıvırmaya bir örnek)

• simdi diyelim pasaport noyu salladi ve kazandi hemen sonra pasaportunu cikartti ds260 da ilkini yalnis yazmisim deyip duzeltebiliyormu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cek baksana sen kcc gözüne bunu yer mi hiç

• @cek pasportlarda veriliş tarihi var .eski pasportum dersen emniyetten adına çıkmış pasport bilgisini getir derler.

• @ayvalik10 kcc köylüm çalışıyor bir yolunu bulur yapar o işimi.

• @ayvalik10 yemezse seviniriz 👍bizim millet alismis hak yemeye abd yide oyle saniyor😀

• 232 oy ile temsilçiler meclisinde trump ın azil soruşturması açılması için yeterli oya ulaşılmış.tez zamanda azil olda git dünya nefes alsın.

• ⭐⭐

@birumut Trump giderse yerine seçime kadar Pence geçiyor. Rahibin arkadaşı. Göçmenlere bakışı hiç iyi değil. Ayrıca yanılmıyorsam bu azil bizim bildiğimiz bir azil süreci yani hadi evine gibi bir azil değil. Görevine devam edecek.

• Merhabalar, iyi akşamlar diliyorum.
    Aranızda submit’e bastıktan sonra error alan arkadaş var mı benim gibi ?

• @birumut 1 Kasım 2018 den beri uygulanıyor, çok eski değil yani Dv 2019 talihlilerinin mülakatları başladıktan hemen sonra başladı şu anda devam ediyor, bazı güncellemelerle birlikte

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |