Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@MySea Ne güzel sistemmiş abi. Sadece alan başarısı gereken bir öğrencilik hayatı yaşasaydım keşke 😃

• maddi manevi çok sebebi var kalmak istemenin de gitmek istemenin de.

misal;
    haftada 40 saat çalışarak kazandıklarının kendisine yetmesini. çoğu şeyin ulaşılabilir olmasını. hobi edinmenin lüks sayılmamasını. e bir de fırsatlar ülkesi bu ülke. hakikaten yürekten emek harcayan ve çalışana hakkını veriyor. öncelikli sebeplerim bunlar. pasaportu çok güçlü mesela. dünyayı gezmek istiyorum, çok yardımı olur. hayalimdeki meslekle türkiyede geçinemezsin ama orada bu mümkün. vs. sebep bol gitmek isteyene, tıpkı kalmak isteyene bol olduğu gibi.

• Çocukluğumdan Beri Asker Olmak isterdim Ce TSK Çalışma şansım oldu Ve çocukluk hayalim ile hiç alakası yoktu TSK Ve Bir çok yanlış olay vardı Bir asker kanunsuz davranamaz benim görğşümce bu yüzden istifa ettim ve yaklaşık 1 ay tabura inmek için bekledim hava muhalefeti çok kötüydü 4000m yüksekte bir karakolda görevlidir vanı bilenler bilir ne kadar kar olduğunu neyse kirpi araçlarında kaza çok olmaya başladı bizim taburcu sadece kirpi kazalarında 3 arkadaşım şehit oldu daha sonra ise benimle olan arkadaşım Şehit söz er Ramazan SARIKAYA Araç içinde şehit düştü bu duyguyu nasıl anlatsam bilmiyorum Karakolumuz Küçüktü Ve ailemi oradaki herkes ve daha 21 yaşındaydı ekmek parası için asker olmuştu yoksa çok sevdiğinden değil ve daha Az önce beraber yemek yediğiniz silah arkadaşınız öldü Annesinin o halini görünce duygulandım Merasim törenine Gösteriş için gittiler O gün karar verdim Bizim ülkemizden ve Bu ülkede yaşayan insanlarımızın yanlışa dur demediğini Şuanda Us army ile haberleşiyorum Kendime bir iş ayarlamaya çalışıyorum Yakın bir zamanda Us Marine hizmet edeceğim ve paramı biriktirip kardeşim Şehit Söz. Er Ramazan SARIKAYA Adına bir okul yaptırmak istiyorum Tüm aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun biraz duygulandım sadece şunu bilmenizi isterim her asker aynı değildir ben bir çok kaliteli insanın ekmek parası davası yüzünden askerde olduğunu biliyorum.

• @sinemed sizin mülakatınız nasıl geçti ve sonuçlandı mı? umarım gönlünüzden geçtiği gibi olmuştur...

• @denizaker bende sizinle aynı şekilde düşünüyorum maalesef bu ülkenin halini gördükçe ve mevcut durumu gördükçe maalesef bu ülke ve bu ülkede yaşamak için hiç bir sebebim ve umudum kalmadı maalesef 🙂

• ⭐⭐

yetti artik. bu yil fazla fazla karsilasmaya basladim bu not availabe in your country he he he zirvaligindan. karsilastigim tum not available in your country he he he ekran goruntulerini bu iletime zamanla ekleyecegim. Amerikali'lar hiç hayatında böyle bir sayfafalar görmüş mü acaba.

cf492f1d-6096-47ba-83dd-ac6031d315ef-image.png
    e9c426d9-0009-4969-b490-1150bc27af7e-image.png
    5ed0507c-f993-47c9-ba6f-21b218154a49-image.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |