DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

açıkcası kısmet olurda kazanır gelirsek herhalde en çok Türk yemeklerini özlerim beyaz ekmeğini kuru fasulyesini pilavını soğanını turşusunu menemenini salgamını bol tereyağlı sucuklu yumurtasını. sanki gittikte özlemesi kaldı 🙂

• @Oktay-İbiş Amin, Amin! 🙂 Benim de annem istanbulda olmadigi zamanlarda her gun 10 bazen 15 kere telefonla konusuyoruz. ben de diyorum ki, amerikaya gidince saat farki + calisma yogunluguu dolayisiyla bu sekilde olmasi pek mumkun olmayacak. (bu arada su an annem ariyor) 🙈
    yani aslinda, cocuklar oraya ilk uyum saglayacak olanlar, kisa zamanda amerikanlasarak bireysel bagimsizliklarini cevrelerinden kolayca ogrenecekler ve o zaman mudahale sansiniz da azalacak gibi 🙂

• ⭐⭐⭐

@Merika ben onların kişisel tercihlerine tabiiki saygı duyarım eski kafalı olsamda 🙂 ama babaları olarak onların düşeceği bir yanlış içerisinde yada işleyecekleri hatanın karşısında durmak asli görevim. aslını unutmasınlar ama modern çağa ayak uydursunlar hiç bir şeyden geri kalmasınlar babaları olarak onların donanımlı hayatla barışı kendi ayakları üzerinde duran dikkatli bireyler olmalarını isterim.

• @Oktay-İbiş abi geçen gün benim kızım küçük bir operasyon geçirdi ama ben sanki açık kalp ameliyatı olmuş gibi strese girdim herkes dedi çok küçük operasyon sıkma canını dediler. Ama ben herkese dedimki ben tırnağını keserken bile acaba canı yanıyor mu diye düşünürken operasyon beni daha kötü eder dedim.

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn geçmiş olsun kardeşim aynen dediğin gibi candan öte canan onlar. ALLAH onların yokluğunu göstermesin acısını yaşatmasın ALLAH kaldıramayacağımız yükü omuzlarımıza yüklemesin.

• @Oktay-İbiş aynen öyle abi Allah'ım onların yokluğunu vermesin bize .

• ⭐⭐⭐

sanırım forumun en hareketli konu başlığı burası maşallah diyelim 🙂

• @Oktay-İbiş eski kafali demeyelim, cocuklarinizi koruyup kollama konusunda kendi zamanina uyumlusunuz bence, 🙂 zamanla ama oldugunuz muhite gore sekillenecek bircok sey siz farkinda olmadan.

• ⭐⭐⭐

@Merika inşallah kardeşim temennimde o zaten. hayır konuşalım hayr olsun.

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

belk garip olacak ama düşünmedende edemiyorum belki saçma gelicek mesela erkek oğlan yabancı bir kızla evlenmek isterse ? yada kızım yabancı bir erkekle evlenmek isterse ? ALLAH göstermesin hele birde iman etmemişse düşünmek bile istemiyorum ALLAH korusun. aklıma geldi yazdım.

biraz abartıyorsun be abi onun kararını verecek olan bence kızın.

• @Merika aynen öyle mesela ben normalde (kimse yanlış anlamasin yetiştirilme tarzı ve aileden gelen birşey diyelim) mini eteğe askiliya karşıyım normalde giyindirmem diyorum ama oraya gidince belki bu tür şeyler bize normal gelecek

• ⭐⭐⭐

@Rhonster paşa aslında baba olsan belkş bu yersiz korku veya düşüncemi daha iyi anlardın belki gereksiz bir korku yada düşünce ama her ihtimali düşünmek zorundayız bir baba olarak 😉

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster paşa aslında baba olsan belkş bu yersiz korku veya düşüncemi daha iyi anlardın belki gereksiz bir korku yada düşünce ama her ihtimali düşünmek zorundayız bir baba olarak 😉

abi ben daha doğmadan onların hayalini kuruyorum o konuda bir sıkıntı yok ama olursa ki ilk çocuğum kesin kız olsun istiyorum 😃 kızım mutlu olduktan sonra gerisi boş benim için.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster bende 2007 de ilk çocuğun olucak haberini aldığımda kız olmasını dilemiştim ALLAH nasip etti ikincisini erkek diledim onuda kabul etti ALLAH şükürler olsun. hele bir gidek büyüsünler hayatlarını kazansınlar o zaman düşünürüz eşşek sıpalarını 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster bende 2007 de ilk çocuğun olucak haberini aldığımda kız olmasını dilemiştim ALLAH nasip etti ikincisini erkek diledim onuda kabul etti ALLAH şükürler olsun. hele bir gidek büyüsünler hayatlarını kazansınlar o zaman düşünürüz eşşek sıpalarını 🙂

1 2 3 hep kız istiyorum 😃 tabi müstakbel eşim ne düşünür bilemem 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster ALLAH gönlünüze göre versin 🙂

• @Rhonster bende kız istemiştim hep ama Allah'ım bana ilkini erkek 2. Sini kız nasip etti aslında sonradan düşündüm iyiki böyle oldu dedim sukrettim Allah'a en azından bana bir şey olursa oğlum kız kardeşini korur kollar dedim

• @dmrtkn kesinlikle, ben de oyle dusunuyorum. Ama diger seyler hallolur da, en karisik kisim yemek konusunda olacak sanirim sizin icin, cunku oralarda herseyin - her etin icinde mutlaka bir domuz eti karisimi vardir, onu secmek ayirmak icin, surekli urun icerigini okumak veya turk marketlerinden alisveris yapmak gerekecek. @Oktay-İbiş

• Ben annemle konusuyorken, herkes cocuk muhabbetine baslamis, 🙂 Allah hepinize bagislasin cocuklarinizi, anali babali buyusunler insallah, isteyenlere de Allah nasip etsin! 😇 🙏

• @Merika işte o mevzu çok karışık nasıl ayırt edecez okicaz yada Türkler den hangi eti aldiklarini soracaz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

174

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |