Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Göçmenlere kötü haber! O yasa tarih oldu
    19:27 - 15 Temmuz 2019
    Haberler
    Dünya
    Göçmenlere kötü haber! O yasa tarih oldu
    ABD'ye Meksika sınırından giren göçmenler sığınma hakkı talebinde bulunamayacak.

ABD, Meksika sınırından ülkeye giren göçmenlere yönelik yeni bir düzenleme yaptı.

ABD Adalet Bakanlığı ile İç Güvenlik Bakanlığının Resmi Gazete’de yayımlanan yeni düzenlenmesine göre, Orta Amerika ülkelerinden ya da üçüncü bir ülkeden gelen göçmenler, ülkeye Meksika üzerinden giriş yapmaları halinde ABD’den sığınma talep etme hakkını kaybedecek.

Çocuklar için de geçerli olacak düzenleme yarın yürürlüğe girecek

• green card içinde değişiklikler olcakmış sanırım vasıfsız kimse alınmıycakmış

• forumda clickbait başlıklar mı başlamış ne 🙂

bencil ve düşüncesiz biri gibi gözükmek istemem ama sonuçta haberin içeriği meksika'da sınırdan illegal yollarla abd'ye geçmeye çalışan kişileri ilgilendiriyor. yani, zannetmiyorum ki burayı takip eden biri canını malını parasını hiçe sayıp o koşullarda meksika sınırından illegal bir şekilde abd'ye girmeye kalksın 🙂 o nedenle, bu bizi ilgilendirmiyor neyseki..

• @Sercinyo yasa tasarısı sunmuşlar bildiğim kadarı ile ama daha onaylanmamış diye biliyorum

• Yasaklı

İllegal girişler açısından Türkiye'de mutlu muyuz ki burada buna göz yumulması gibi bir beklenti olsun. Ayrıca gelip burada yattığı yerden devlet yardımı alanlar hakkında alınan kararlara da katılıyorum sonuna kadar. ABD'de çalışmak isteyen herkese iş var. Ha "Giderim ülkenin imkanlarını sömürürüm" diyenlere karşı önlem alınmasını da sonuna kadar savunuyorum.

Yani son günlerde çıkan haberlerin hiçbiri "Kötü haber" değil aslında. Niyeti iyi olanlar için

• @mgirays Ogmen Law Firm bu bir avukatın youtube kanalı burda gördüm bende sanırım geçmiş

• ⭐⭐⭐⭐

ABD Hükümeti bu konuda polisliği ele almış durumda Bu uygulama bir anlamda Green cardlıları ülkede koruyacak. Ancak göçmen seçim meselesine gelirsek Bu konu herkes için farklı yorumlara sebep olabilir. Özellikle qualified person konusunda

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mulus, içinde söyledi: Göçmenlere Kötü Haber

forumda clickbait başlıklar mı başlamış ne

sorun ilk iletide degil, ikinci iletide kanimca 🙂 ilk iletideki basligi duzeltince sorun kalmayacak, ama sanki konu baska bir seyi anlatiyormus gibi soru sorulmus ikinci iletide ve iki farkli konu birbirine karismis sonrasinda.

• @crazycells şimdi oldu işte 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |