Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Chromium gerçekten üzüldüm başınız sağolsun..

• ⭐⭐⭐

@Cihan-Karadas, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sadikcagan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

acaba bu pasaport mecburiyeti lüzumsuz yere başvuranları ne kadar azaltır.kazanma oranımızıda 0,7 nin ne kadar üzerine çıkar.çooook istiyorum amerikada yaşamayı.hayalim..

Bence ciddi bir azalma olacak @sadikcagan abi dediğin gibi lüzumsuz başvuran o kadar çokki.

SÜRE 2019 Yılı Harç Tutarı Defter Bedeli Toplam

6 Aylık 170,00 ₺ 133,00 ₺ 303,00 ₺

1 Yıllık 248,26 ₺ 133,00 ₺ 381,26 ₺

2 Yıllık 405,00 ₺ 133,00 ₺ 538,00 ₺

3 Yıllık 575,00 ₺ 133,00 ₺ 708,00 ₺

4+ Yıllık 811,00 ₺ 133,00 ₺ 944,00 ₺
    Ücretler de malum. Param yok Amerika ya nasıl gidebilirim diyenler için caydırıcı olacağına inanıyorum 😄

Arkadaşlar selam,
    pasaportu kaç yıllık almayı düşünüyorsunuz ?

10 yıllık 👍

• ⭐⭐

Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar hepinize, iyi ki varsınız.

• ⭐⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Maalesef bu sene istediğim hiçbir şey yolunda gitmedi. Önce green card konusunda tokat yedim. Sonrasında da canım babam uzun süredir savaştığı kansere yenik düştü ve onu kaybettim. Keşke bu seneyi hiç yaşamamış olsaydım.

Başınız sağolsun😞 dilerim 2020 tüm güzellikleriyle gelsin size...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Chromium basiniz sagolsun sayin @Chromium , uzucu bir haber.

• @Chromium çok büyük bir kayıp, sizin adınıza çok üzüldüm, başınız sağolsun 😔

• @Chromium başınız sağolsun, mekanı cennet olsun 😞

• @Chromium başınız sağolsun..

• erkenden sabrinizi tuketmeyin hatta unutun ki cikmaz ise cok caninizi sıkmayın.

• Sayın @Chromium başınız sağolsun Allah size ve tüm sevdiklerinize hayırlı uzun ömürler nasip etsin .

• başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin @Chromium

• @Chromium Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun...

• merhaba forumda yeniyim green kartı 5 yıldır takip ediyorum ama hiç başvurmadım inşallah 2021 e başvurcam bide trump gelirse işimiz yaş çok kötü degişiklikler olcak green kart ta trump ' ın seçilme ihtimali sizce % kaç başın saolsun arkadaşım biliyorum şimdi ne desek boş yaşayan bilir ama sen sıkma canını diyicem bi gün bizde veda edicez bu dünyaya inşallah geri kalan hayatında mutluluklar bulursun

• ⭐⭐

Tekrar merhaba arkadaşlar uzun süredir yazmıyordum Ama kafama bir soru takıldı dan ilk başvurumu şirket aracılığı ile yaptım onlara da 5 yıllık başvurmaları için para verdim Bu sene 2. Başvurun fakat şirket ile ilgili olumsuz yorumlar alınca işin açıkçası korkmaya başladım Fakat bu sefer de başvursam kendimi başvursam şirkette aynı anda başvurursa direkt elenirim diye korkuyorum Sizce ne yapmam gerekiyor

• ⭐⭐

Yoksa hiç bozmadan şirketle devam mı etsem geçen sene bana numaramı falan verdiler

• @asilelif bu sene büyük ihtimalle başvuru için pasaport şartı onaylanacak, onaylandığı zaman siz yeterki aracı kuruma pasaport bilgilerinizi vermeyin, şirket sizin adınıza başvuramaz

• ⭐⭐

@Muhtaradana Peki kendileri rastgele bir pasaport numarası uydurup girebilirler mi

• ⭐⭐

@crazycells bu konuda sizdende yorum alabilirmiyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Muhtaradana Peki kendileri rastgele bir pasaport numarası uydurup girebilirler mi

Bunu yapacaklarini sanmam, parayi geri almak istemediginizi ve basvuruyu yapmak istemediginizi belirtebilirsiniz. Bu durumda kendi basvurunuzu kendiniz yapabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tlgkyz, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba forumda yeniyim green kartı 5 yıldır takip ediyorum ama hiç başvurmadım inşallah 2021 e başvurcam bide trump gelirse işimiz yaş çok kötü degişiklikler olcak green kart ta trump ' ın seçilme ihtimali sizce % kaç başın saolsun arkadaşım biliyorum şimdi ne desek boş yaşayan bilir ama sen sıkma canını diyicem bi gün bizde veda edicez bu dünyaya inşallah geri kalan hayatında mutluluklar bulursun

Hosgeldiniz. Yasalarin degismesi Trump'a degil, Kongre'ye bagli. Meclisin cogunlugu Demokrat partide oldugundan Trump'in yasalari su an icin Kongre'den zor gecer.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |