Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dostlar bu arada bakamayanlar için söyleyim sistemi ara ara bilerek kapatıyorlar bazen kısıtlı süre için açılıyor o sırada sıkıntısız bakılıyor.

• https://169.253.175.195/esc
    eğer resmi site ise gayet hızlı çalışıyor.

Bu sene de olmadı, önümüzdeki sene görüşmek üzere 🙂

Kazanan arkadaşları tebrik ederim, kaybeden yoldaşlar umarım seneye şans bize de güler..

• @apex başkan bu site resmimi bende burdan girdim olumsuz inşallah resmi değildir

• @yldrmmm site ismi nedir gözükmüyor

• @yldrmmm DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@apex başkan bu site resmimi bende burdan girdim olumsuz inşallah resmi değildir

IP'yi kontrol ettiğimde resmi siteye ait görünüyor, yapacak birşey yok 🙂

Hostname www.dvlottery.state.gov
    Address type IPv4
    ASN AS6966 U.S. Department of State
    Organization U.S. Department of State
    Route 169.253.172.0/22

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Has not ı gördük en sonunda 😅🤣😎👍🏻🇺🇸🗽

Hayallere devam...

Üzüldüm müdür 😞 Bari sen kazansaydın. Ben bir daha başvurmayacam.

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Has not ı gördük en sonunda 😅🤣😎👍🏻🇺🇸🗽

Hayallere devam...

1. veya 5. bakışım ve Has not been selected görmekten bıktım 😂 hani belki yanlışlık olmuştur diye tekrar tekrar baktım ama sanırım doğru artık 😬
      Bakamayan varsa hala gerçekten gitmek istemiyordur 😛

• Has not been selected 😔

• Ulan bir ben bakamadım dostlar nasıl bakıyorsunuz siz...

• @apex DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

https://169.253.175.195/esc
    eğer resmi site ise gayet hızlı çalışıyor.

Bu sene de olmadı, önümüzdeki sene görüşmek üzere 🙂

Kazanan arkadaşları tebrik ederim, kaybeden yoldaşlar umarım seneye şans bize de güler..

Kesinlikle burası doğru adres... Beş kere daha kontrol ettim. Çıkmamış gavurun evladı 😅🤭👍🏻🇺🇸🗽

• Evet geldik bir kuranın daha sonuna! Sonuç gene hüsran.Artık bu orta doğu çöplüğünden kurtulmak için legal yol benim için kalmadı bundan sonrası illegal seçenekler. Yani Turist vizesi...Seçenekler kısaca şöyle;

1-Daha öncede girdiğim bir entry de yazdığım gibi NJ de bir çift var Adana'da görüştük tanıştık ve bana turist vizesi al gel diyorlar.(gideceğiz göreceğiz)
    2-Turist vizesini alıp Boston'da irtibatta olduğum avukatın yanına gidip iltica talebinde bulunmak 2 sene dava sürer dedi bana gerçi bende ki şans ile benim dava 1 ayda görülür ve sınır dışı oluruz oda ayrı konu 🙂
    3-Gene turist vizesi alıp oraya gittikten sonra tırıvırı işlerde çalışarak hayatımı devam ettirirken olursa gerçek bir evlilik olmaz ise anlaşmalı illegal bir evlilik ile kalmak (20bin garanti gidiyor birde 2 sene geçirme durumu var)

Konu ile ilgili @crazycells seninde hem düşünceni almak hemde forumdan tanıdığın abd de bulunan arkadaşları bu konuya tag lemeni rica ediyorum illaki aralarından birileri bu illegal işlere girmiştir veya etraflarında benzeri bir durum olmuştur.
    Yorumu buraya yaptım eğer uygun değil ise sen uygun bir yere taşırsın üstadım. Şimdiden Teşekkürler.

• @brkgrms teşekkürler iyi dilekleriniz için umarım herkesin gönlüne göre olur her şey. Keşke ülkemizden umudumuz yüksek olsa da hiçbirimiz başka ülkelerde hayat kurmak peşinde kosmasak.

• @proff01 başkan yaş kaç senin

• ⭐⭐

@proff01 illegal yollara girişmemek lazım ama hakikaten bu orta doğu denen çöplükten insanlar o kadar bıktı ki benim de aklımdan hazır turist vizen varken bas git bir daha dönme diye düşünceler geçti bugün. Tabi sonra ne yapıyorum ben diye bir durup kendime geldim. Kızgınlıkla düşünülen şeyler sizi sonra pişman edebilir.

• @imgey hocam tebrikler size sorum olcaktı okul olarak ne mezunusun ve hangi şehirde yaşıyorsun merak ettim de ?

• Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim 54xxx nedir yav

• Acaba öğrenci vizesi alıp gitsemmi diyorum kolay verirlermi öğrenci vizesini onu da pek bilmiyorum

• Nerde la bu ak partilileri. İtiraz etseler ya tekrarlansa çekilişler.

• @ahmet-34 Hocam ben doktora yapıyorum ve İstanbul'dan basvurdum

• @zgrrdn valla ben de komplolar uretip duruyorum kafamda. bunlar nassıl numaralar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |