Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Has not ı gördük en sonunda 😅🤣😎👍🏻🇺🇸🗽

Hayallere devam...

• @imgey sonucunuzu sadece https://www.dvlottery.state.gov/ adresli resmi siteden kontrol edebilirsiniz. Bunun dışındakiler resmi site değil maalesef, sonucunuzu kontrol edebileceğiniz başka bir site yok

• @yusuf128 Tebrikler kardeşim darısı başımıza

• @topraxxx gesmis olsun bu senede kaldik burada 1 ay sonra foça deniz sezonu aciliyor

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Has not ı gördük en sonunda 😅🤣😎👍🏻🇺🇸🗽

Hayallere devam...

😞 tekrar mutlaka kontrol et kötü oldu umarım önümüzdeki sene olur 😞

• @topraxxx denemeye devam en sonunda çıkacak

• @azuleverde Teşekkürler. Girdiğim sitede açılan sonuç ekrani gov uzantılı idi yönlendiriyor diye düşünmüştüm gov a. Bakalım resmi site açılınca ne olacak? Umarım herkes için hayırlısı olsun. Bol şanslar.

• @topraxxx geçmiş olsun 😞 sen en azından öğrendin rahatladın. Biz hâlen bilmiyoruz 😒 sürekli girip bakıyorum.

• Ben birşey sormak istiyorum bu Trump’ın green card için yapacağı değişiklik tasarısı onaylansa durum nasıl olur insanlar daha mı rahat göçmen olurlar başkanıma sormak istiyorum @crazycells

• Açıldımı arkadaşlar

• Google da entrant status check e tıklayınca hemen geliyor sıkıntı olmadan. ama üsttekine tıklayınca açılmıyor site

• ⭐⭐

Açıldı baktık, bakmaz olaydım bana da eşime de has not been selected

• @yusuf128 Tebrik ederim, ben sayfayı açsam da , sonrasında ilerleyemiyorum!

• Eşimin adına olan Has not ben selected
    kendim ve oğlum için bakamıyorum hala

• @neandertal1 Ben de ayni sekilde ilerleyemiyorum.

• Ya allah rızası için nasıl bakıyosunuz 2 hündür deli oldum ya bi yardımcı olun lütfen

• Üstad Alexa.com verilerine göre aşağı yukarı tahmin ediyordum günlük 5000-10000 civarı Tekil hiti.

Ama son iki gün 25000-50000 tekil hit fena. Tavsiyem sağlam bir sunucu ve AdSense reklamı ile sunucu maliyetini karşılarsın. Emeğine sağlık kolay değil halen sıkıntılar var forum bağlantısı kopuyor

@crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

İyide artık bizim forum sitesine ne oluyor arkadaş yahu. Habire kopup duruyor atıyor beni. Göbeğim çatlıyor okuyacağım diye..

Sayın @crazycells bizim forumda abd hükümetinin aynı sunucusunda mı barınıyor hayırdır acaba? 🤣😅

Yoksa kıskandımı başka siteye giriyoruz diye? 🤗

evet, benim de anlayamadigim bir yogunluk var 🙂 gelecek yil buna gore onlem almamiz lazim. Merak etmeyin yarina kadar duzelmis olur. sayin @likable da gecen yillarla kiyasi sormustu diye hatirliyorum, son 2 yillik forum trafigi ekteki gibi:

Dun forum 25.000 kisi tarafindan ziyaret edilmis ve sayfalar 225.000 kere goruntulenmis. Gecen yil benzer zamanlara kiyasla 2.5 kattan fazla bir trafik olusmus forumda, sahsen bu benim de beklemedigim bir seydi. Zaten alttaki gorsele bakarsaniz, gecen yil sonuclar aciklandiginda olusan forum trafigini biz bu yil son 1 aydir yasiyoruz.

Bundan sonraki yillarda Turkiye'de green card cekilisinin sosyal medyadaki asiri populerligini de dikkate almamiz gerekecek.

alt metni

• @2020dvwinner nasıl yani başkan

• Arkadaslar Amerika Istanbul konsolosluguna bir email attim. Dvlottery.state.gov adresinin hala neden acilmadigini ve bu konuda ne kadar beklememiz gerektigine dair. Bu konuyla Ankara Baskosoloslugunun ilgilendigini onlarin cevap verebilecegini yazdi. Oraya da gondeemedm mesaj.

• Siteye hiç bi şekide giriş yapamıyorum nasıl bakıcam bilmiyorum vpn yle denedim oda olmadı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |