Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hiç bakmak istemedim bugun umudum güzel ya çıkmayacak diye umut bile güzel diyordum baktım ve çıkmamış umudu daha heyecanlı güzeldi

• F5 tuşunu ezmiş durumdayım

• @chromium dostum kelimeler bu hayal için yetersiz kalıyor ama... Aması var, deneyerek şansımızı arttıracağız. Sakin kalmaya bak. Önümüzdeki kura inşallah kazanırsın...

• güç bela siteye girdim check status butonuna bastım ama tık yok 😃

• ⭐⭐

@brkgrms DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium Aslında sadece bu GC çekilişende sırt yaslamamak lazım başka yollar bulup deneyip GC'ide yan planlara atmak lazım. Vardır elbet bir kapı sıkma sende canını 👍🙂

Bilmiyorum hocam valla. AB vatandaşı değiliz ki istediğimiz gibi arkamıza bakmadan gidelim. Tek umudumuz bu green card işte, o da çıkmıyor bir türü. Kaldık bu lanet olası yerde kurtulamıyoruz. Tek istediğim medeni bir ülkede medeni insanlarla değeri tuvalet kağıdı olmayan biri para birimiyle yaşamak işte. Çok mu şey istiyorum?

• Bu ileti silindi!

• @richthofen DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

bakamayanlar olarak daha şanslıyız sanırım. bu kadar üzücü yazmayın arkadaşlar hayat devam ediyor.

Birazdan aynı üzücü şeyleri bizde yazacağız 🤦♂💆♂🤷♂

• ⭐⭐

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium dostum kelimeler bu hayal için yetersiz kalıyor ama... Aması var, deneyerek şansımızı arttıracağız. Sakin kalmaya bak. Önümüzdeki kura inşallah kazanırsın...

Güzel dilekleriniz için teşekkürler, aynı dileklerim sizinle. Üzülmemek elde değil %1 şans ama işte o kadar çok umut bağladım ki... Kafa yapısı olarak zaten yaşadığım yerden kopmuşum. Ne sevgi besliyorum ne aidiyet. Haberleri izlemeye bile tahammül edemiyorum. Adeta bir yerde hapis tutuluyor gibi hissediyorum. Çıkışa ulaşamıyorum bir türlü sanki..

• @chromium aynı duygular içerisindeyiz....

• @chromium Kanada deneyebilirsin olmadı İngiltere Ankara Antlaşması denersin o sıradada yine GC'a başvurursun. Nasıl olur?

• Bende henüz bakamadım , herhalde yarın bakarım .. daha evvel de demistim en garantili yol evlenmek bu yüzden buna çok bel baglamıyorum . Bana da büyük ihtimalle çıkmadı ama şans işte .. bakalım nasip

• Ben abd diyorum başkada bişey bilmiyorum 🇺🇸🗽🤣 banane banane

• @topraxxx Hayır ama o ülkelerden Amerika'ya geçiş daha kolay olur sonra o mantıkla dedim 😁 Kanada'dan elbet Amerika'ya yerleşilir.

• Telefondan Check status butonuna basınca tıkanıyor bilgisayardan siteye bile girmiyor

• ⭐⭐

@chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Gün saydık, saat saydık, dakika saydık; gene has not been selected 😞 O kadar mutsuzum ki şu an kelimeler yetmez anlatmaya.

Geçmiş olsun. Ben de sizin adınıza üzüldüm. 😞

• 6 saat sonra ilk defa bir adım ilerledim ama yine gitti bağlantı

• ⭐⭐

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium aynı duygular içerisindeyiz....

Hay valla sanki dünya başıma yıkıldı. Ne bileyim yüzde 1 şans için kendimi bu kadar gazlayıp olumlu sonuca kanalize etmem yanlıştı ama işte. Ne yapayım elimde değil ki. Ülkenin hali malum. Ayrıca burada o kadar iyi insan aylarca konuştuk duygularımızı paylaştık, hayallerimizi yazdık. Kimi kazandığı zaman alacağı arabayı dahi belirlemişti. Bu kadar iyi insandan bir kişiye bile mi vurmaz şans? Gerçekten kafam kazan gibi. Ne düşünebiliyorum ne yaşama isteğim var. Yarın bir de bu ruh haliyle işe gideceğim.

Bu mesajlara da artı verip alıntı yapmaya çalışıyorum ama forum sistemindeki yoğunluk ve hatalar yüzünden ne kadarı gidiyor gitmiyor anlamıyorum. Herkese teşekkür ediyorum moral vermeye çalışan. Sizin gibi iyi insanlar da olmasa green card olmuyor madem geberip gidip öyle kurtulayım derdim.

• @emir600rr oldu valla 2020EU00040XXX 😮

• A timeout occurred

You
    Browser Working

İstanbul
    Cloudflare Working

Secure.americandream.de
    Host
    Error

Conf numarami girip check now yapinca bu hata ile karsilasiyorum.

• @air_technic Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah mülakat sıranız gelir. Hayallerinize kavuşursunuz İnşallah.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

32

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |