Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar, tam olarak saat kaçta açıklanacak çekiliş?

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@vermaynen DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

33 oldu 34 e dogru gidiyorum malesef : )

Neredeyse doğduğunuz günden beridir başvuruyorsunuz 😁 artık sizinde hakkınızdır.

tesekkurler sizinde gonluze gore verir insallah : )

• ya haftasonu girmem diyordum foruma 🙂 öf aslında heyecanı yenmiştim eşim bak bak ne yaklaştı diyip gazladı aslında 1 gram umudum yok hani olck denk gelcek bnamı ya diyorum halada o kanıdayım bana kesin çıkmadı bencede eşime çıkmıştır umarım yaaa 😞 çok helecanlıyımmmm

• @gokayk 7 mayıs ta saat 19:00 da başvuru sonuçları açıklanacak kendi sitesinde.

• Bi kaç sitede 20.00 da açıklanacağı yazıyor ?

• @gizemb sakin olun lütfen. Bunun bir çekiliş olduğunu kendinize defalarca telkin edin. Sayısal loto da 10 milyonlarca tl yi kaçırdığınızda nasılki kendinizi yerden yere atmıyorsunuz bundada öyle olup, hadi be tüh çıkmamış deyip normal hayatınıza devam etmelisiniz. Bu kötü senaryo hepimiz için geçerli, size özel yazmadım. İnşallah talihlilerden olursunuz. Çıkmazsa önümüze bakacağız bir sonraki çekilişe hazırlanacağız. Oyüzden çok takmamak lazım. Dünya dönmeye devam ediyor.

• @muhammed01 bize neden inanmıyorsun? Kandırıyormuyuz acaba seni? 🤗

• @gözde yeterki greencard çıksın diyorsunuz 🙂 .. tamam kiralamak dışında belki de satın almak, direk kiralamak yerine satın alma konusu nasıl olurdu acaba ilk inişte ya da ikinci günde .. kredi skoru ona da gerekiyor mu ki ?

• @emir600rr o halde çekilişte talihlilerden olursak, mülakat tarihine kadar tüm başvuruları yardırıyoruz 🙂

• Bu ileti silindi!

• @muhammed01 Bey; dv lottery kontrol sayfasında öğlen açıklanacağı yazmış.7 saat fark olduğu için bizde 19:00'da kontrol edebiliyoruz.
    Ben https://dvlottery.state.gov/ sitesinin yalancısıyım 🙂

2020 Entrant Status Check
    2020 Entrant Status Check DV-2020 Entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on May 7, 2019. The DV-2020 registration period opened on October 3, 2018, and closed on November 6, 2018. DV-2020 entrants should keep their confirmation number until at least September 30, 2020.

• Hadi yine iyisiniz.... Güzel haberler var abd den...

ABD’de işsizlik 50 yılın dibinde

Obama yönetiminin aldığı ekonomik tedbirler ABD'de meyvesini veriyor. Nisan ayında ülkedeki işsizlik yüzde 3.6 seviyesiyle 50 yılın dibinde çıktı. ABD Merkez Bankası (Fed) başkanı ise ülkedeki 1.9'luk enflasyon verisini 'biraz zayıf' olarak tanımladı.
    BD’de tarım dışı istihdam Nisan ayında 263,000 ile beklentilerin üzerinde artarken, işsizlik ise yüzde 3.6 ile 50 yılın en düşük seviyesine geriledi.

ABD Çalışma Bakanlığı’nın yayınladığı ve piyasalarda yakından takip edilen aylık istihdam raporu, ılımlı enflasyonla tutarlı ve Nisan ayında sabit ücret artışlarını gösterdi.

Bu rapor Fed’in Çarşamba akşamı yaptığı para politikası açıklamasında faizleri sabit tutma kararı ve para politikasını yakın zamanda ayarlamak için çok da istekli olmadığına dair sinyalini büyük ölçüde destekledi.

• Forum'un haline bak, 5 ila 10 dakika aralıklarla birileri bir şeyler yazıyor. Bir hayli hareketsiz. Görürüm ben sizi 2 gün sonra 🙂 🙂 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Berkecan Facede sayıyordu ama buraya pek uğramamış anlaşılan. Sonuçların açıklanmasına 46 Saat kadar kaldı. Herkese hayırlı uğurlu olsun.

• @oz-engineer Tabikide yardırın gelsin amerika altın madeni inebilmek için türlü türlü numara gerekiyor 🙂

• Ah şu imzalarda ki ''Has Not Been Selected'' larınız yok mu. Hayır yani, bir şey değil, kendiniz için evrene olumsuz mesaj gönderdiğiniz yetmiyormuş gibi, bizim de gözümüze gözümüze giriyor. Etkileniyoruz da. 🙂 🙂

• @dreams_usa vallahi ya yazmayın artık görmekten sıkıldıımm yeterr 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oz-engineer

Senin gibi makine mühendisi bu kişi mülakatta yada ilk hava limanında adres değiştirebilirsin

• @dreams_usa ben 7/24 online'ım ustam beklemedeyiz 44-45 saat var bakalım

• @emir600rr loto sana cikarsa anonim olarak yok olmayacan dimi xd

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |