Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sinem-akçam belli mi olur

• herkese mutlu pazarlar.. 🙂 bir İzmirli olarak bu mayısta loto kesin bana çıkacak.. neden? çünkü üniversiteden mezun olduktan tam 5,5 yıl sonra memur olarak atanıyorum.. bu zamana kadar hep özelde çalıştığım için bırakıp gitmek daha kolaydı.. şartlar+asgari ücret+özel sektörün stresi.. ama memuriyet öyle değil.. garantisi var ve maddi açıdan (kısmen) daha iyi.. e Türkiye şartlarında yaşayan biri için bu iyi bir gelişme olduğundan, bu sene bana çıkmaması için hiçbir sebep yok.. Murphy abimize inanıyorum.. 🙂 🙂

bu arada yazdıklarımdan yanlış bir anlam da çıkmasın.. loto vurursa her türlü giderim orası ayrı.. 🙂 çünkü sadece maddi şeyler değil gitme isteğimin altında yatan sebep.. sadece hayatımda sağolsun zorluklar da güzellikler de hep cümbür cemaat geldiğinden, kendimce böyle bir çıkarım yaptım.. 🙂

• @hayallerabd DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

herkese mutlu pazarlar.. 🙂 bir İzmirli olarak bu mayısta loto kesin bana çıkacak.. neden? çünkü üniversiteden mezun olduktan tam 5,5 yıl sonra memur olarak atanıyorum.. bu zamana kadar hep özelde çalıştığım için bırakıp gitmek daha kolaydı.. şartlar+asgari ücret+özel sektörün stresi.. ama memuriyet öyle değil.. garantisi var ve maddi açıdan (kısmen) daha iyi.. e Türkiye şartlarında yaşayan biri için bu iyi bir gelişme olduğundan, bu sene bana çıkmaması için hiçbir sebep yok.. Murphy abimize inanıyorum.. 🙂 🙂

bu arada yazdıklarımdan yanlış bir anlam da çıkmasın.. loto vurursa her türlü giderim orası ayrı.. 🙂 çünkü sadece maddi şeyler değil gitme isteğimin altında yatan sebep.. sadece hayatımda sağolsun zorluklar da güzellikler de hep cümbür cemaat geldiğinden, kendimce böyle bir çıkarım yaptım.. 🙂

Alenen çekim yasası 🙂

• @tanti öyle yasaya da yazıklar mı olsun diyeyim ne diyeyim bilemedim.. 🙂 ben olaya iyi tarafından bakıyorum.. en azından artık çıkarsa da para biriktirmek daha kolay olacak benim için.. çünkü ev geçindirmiyorum, ağır sorumluluklarım yok.. bekleyip göreceğiz bakalım, ben mi yaman Murphy mi? 🙂

• İzmir'den selamlar ve bol şanslar herkeze. Arkadaşlar birşey gözümü korkuttu, ds260 formundaki 16 yaşından itibaren olan adresleri soruyor, ben 1 şehir ve birçok adres değiştirdim. Bu durumda en eski adresleri hatırlamam mümkün değil. E devlete girdim sadece 2 adres çıkıyor, o kadar eski adreslerin apt no sk no falan mümkün değl hatırlıyamam, eğer çok ayrıntılı soruyorlarsa bizim durum biraz sıkıntıya girebilir. Bu konuda bilgisi ilgisi olan var ise lütfen içime su serpsin. Benim gibi yaşı 50ye dayanmış çok adres değiştirmiş çok insan var, onlarada yardımcı olmuş olursunuz.En azından bu adresleri bir devlet kurumundan elde edebiliyormuyuz bilen varmı ?

• @nilfersev Olur kesinlikle egedensiniz ya :))

• @sinem-akçam Bizde Texas bölgesi kararındayız Sinem hanım bol şanslar.

• @ozgurastan merhaba hoşgeldiniz eski adreslerinizi nüfus müdürlüğüne gidip sorabilirsiniz diye biliyorum. Çünkü bizim adreslerde 10 yıl öncesine kadar gözüküyor sistemde. Bilgisayara aktarılma yılı olarak diye düşünüyorum. Eğer olurda bize çıkarsa nüfustan tam adresleri öğrenicez. Ama daha detaylı olarak bu konuyu mülakat deneyimleri 2019 platformunda da paylaşırsanız bu seneki arkadaşlar yardımcı olabilirler.

• @hayallerabd çok iyi sevindim adınıza en azından daha hızlı bir şekilde inşaa edersiniz geleceğinizi

• @ozgurastan belli mi olur belki olur. Ama biz florida eyaletinde karar kıldık. Sanki bizi yaşantımıza hayallerimize daha yakın kendileri 😇😆

• Biraz pahallı diye duyduk o yüzden başlangıcı Huston civarında yapacağız sanırım. Florida güzel bölge hayırlısı.

• İzmir +1... Planları Texas Houston gibi yapıyoruz ama belli olmaz 2 sene var daha... 🤭👌

• Yasaklı

@ozgurastan teşekkürler size de bol şanslar.:)

• @ozgurastan teşekkürler size de bol şanslar

• Herkese merhaba 👋🏻 Bizde bu sene ilk defa başvurduk herkes gibi bizde ümitliyiz 🙂 hatta tespitlerimize göre çekilişte kazananların %35-40 arası ilk başvurularında kazanmış buda bizi daha da ümitlendiriyor 😀 Bizde Pittsburgh PA ve Houston TX arasındayız. Herkese bol şans 👋🏻 Umarım kazananlar biz oluruz şayet İzmirliler olarak biz bu memlekete fazlayız 😀

• @hakangokhan kesinlikle İzmir hatta Eskişehir bu memlekete fazla. İzmir😍

• @likable bol şans 🍀

• İzmirli Değilim Fakat İzmir'i Seviyorum.
    Bu arada İzmirli arkadaşların Kazanma Şansı Bizden Yüksek Yazayım da Otistik Engelli Olduğumu Anlasınlar.

(( Otistik Engellilere Laf Söylemek Amaçlı Yazmadım Yanlış Anlamayın. ))

• @m-turk size de iyi şanslar

• Yasaklı

Sevgili İzmir'li arkadaşlar,

Bu 1 Mart 2019'da vizesini eline almış bir İzmirli olarak hepinize bol şans diliyorum. Umarım isteyen herkese çıkar.

Sorularınız olursa dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz elden gelen desteği vermeye çalışırım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

137

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |