Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @academicus bazıları kazansada 2-3 gün sonra açıklıyor şahsen de kazansam hemen açıklamam çünkü bazı arkadaşlar hayallerim yıkıldı mahvoldum bittim ben gibi çok üzülüyolar biride çıkıp ben kazandım dedimi yaraları dahada derinleşiyor bu nedenle kazanacak arkadaşların hemen açıklaması doğru değil.

• @mrfirat çok ince bir düşünce, gerçekten haklısınız...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jimano almanyadan kesin dönüş yaptın mı yoksa hala orası ile bağlantın var mı çünkü sende benim gibisin ondan dolayı çıkarsa bir evrak var onu göndermemiz gerekiyor. Eğer almanya ile bağlantın varsa doğum evrağı var onu nasıl gönderebiliriz diye sormak için evrağın linkini aşağıya koyuyorum.

gelen mail de bu şekilde
    Sehr geehrte/r Frau/Herr Fatih,

Sie fordern bei uns die Ausstellung einer Geburtsurkunde/Eheurkunde/Sterbeurkunde an. Leider ist das Anforderungschreiben nicht mit Ihrer Unterschrift versehen. Um Ihre Anfrage bearbeiten zu können, bitten wir um eine nochmalige Übersendung einer von Ihnen unterschriebenen Anforderung. Die Urkunde wird dann zusammen mit dem Gebührenbescheid übersandt.

Auf unserer homepage: www.standesamt.friedrichshafen.de / Urkundenservice mehr: / Geburtsurkunde können Sie unser Antragsformular aufrufen, ausfüllen, ausdrucken, handschriftlich unterschreiben und wieder einscannen und an [email protected] senden.

Die Urkunde wird dann zusammen mit dem Gebührenbescheid übersandt. Bitte teilen Sie uns hierzu noch Ihre Anschrift mit, da wir die Urkunden nur per Post versenden.

Mit freundlichen Grüßen

Elke Veser

Stadt Friedrichshafen

-Standesamt-

Adenauerplatz 1

88045 Friedrichshafen

Tel: +49 7541 203-2172

Fax +49 7541 203-2179

[email protected]

www.friedrichshafen.de

www.standesamt.friedrichshafen.de

Persönlich erreichbar:

Di 8 – 12 und 14 – 15:30 Uhr

Do 8 – 12 und 14 – 18 Uhr

Fr 8 – 12 Uhr

Unsere Öffnungszeiten:

Mo – Fr 8 – 12 Uhr

Mo zusätzlich 14 – 16 Uhr

Do zusätzlich 14 – 18 Uhr

• @academicus hal böyle olunca, yani forum da sadece 10 kişi gibi düşük bir olasılık ise kazanma şansı, kazansam dahi burada açıklayamam ki diyecektim,
    @Mrfirat ın aşağıda ki yazısını okudum.
    @mrfirat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@academicus bazıları kazansada 2-3 gün sonra açıklıyor şahsen de kazansam hemen açıklamam çünkü bazı arkadaşlar hayallerim yıkıldı mahvoldum bittim ben gibi çok üzülüyolar biride çıkıp ben kazandım dedimi yaraları dahada derinleşiyor bu nedenle kazanacak arkadaşların hemen açıklaması doğru değil.

Aklın yolu bir, öyleyse buradan kimsenin kazanıp kazanmadığını öğrenemeyecez gibi. Lakin insan da merak eder diğer taraftan, ''acaba kaç kişi kazandı, kimler kazandı?'' diye. Şahsen ben kazanamasam da kazananları bilmekten rahatsız olmam, aksine bilmek isterim.
    En iyisi şöyle bir talebim olsun benim, kazanıp da kazanamayanları incitmemek adına kazandığını açıklayamayacak olanlar bana dm den meaj atsın 😊

• ⭐⭐⭐

@academicus DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rhonster Ya öyle demeyin ben de ekşi yazarıyım 🙂 @dreams_usa umarım söylediğiniz gibi can-ı gönülden isteyenler kazanır. Ayrıca üzülerek söylüyorum ki 10 kişi iyimser bir tahmin bence... 2012'den beri forum ortamlarındayım daha (kazanıp sonradan üye olanları saymazsam) forumda 10 talihliyi bir arada görmedim...
    Ama belki de bu yıl şeytanın bacağını kırarız ve istatistikleri darma duman ederiz 🙂

Bende senelerdir takip edenlerdenim. Benim 8 veya 9ncu başvurum. Kazanıpta forumlara üye olanları saymaz isek genellikle 0 yada en iyi ihtimal 1 kişiye çıkıyor. 2 kişiye çıkarsa mucize. Temennim bu yazdığımı yemem dileği ile 🙂

• Yok valla kimse darilmasin gücenmesin. Gerçekler acıdır. Bunu ertelemeye gerek yok. Yüzleşmek gerek.😊 o yüzden ben çıkınca bunu direk paylaşmak isterim. Umarım çoğumuza çıkarda güzel paylaşımlar yapariz👍

• Hem okadar gün saat sayipta. Sonrasında bu sevinci ertelemek pek doğru gelmiyor bana😊

• ⭐⭐⭐⭐

@academicus hocam binlercesinin içinde 1 tane "normal" in olması orayı iyi yapmıyor ne yazik ki 😃 bizim arkadaşlarla aramızda söylediğimiz laf orası Y I K I K ların bulunduğu bir oluşum 😃

• @olcayist DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Hem okadar gün saat sayipta. Sonrasında bu sevinci ertelemek pek doğru gelmiyor bana😊

Sizin özeliniz için demiyorum tabii ki çıkan sevinir ama insani açıdan da çıkmayan insanların üzüntüsünü de dikkate alarak alaycı veya kibirli nidalar sergilememek gerek

• @freeworld DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@academicus DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rhonster Ya öyle demeyin ben de ekşi yazarıyım 🙂 @dreams_usa umarım söylediğiniz gibi can-ı gönülden isteyenler kazanır. Ayrıca üzülerek söylüyorum ki 10 kişi iyimser bir tahmin bence... 2012'den beri forum ortamlarındayım daha (kazanıp sonradan üye olanları saymazsam) forumda 10 talihliyi bir arada görmedim...
    Ama belki de bu yıl şeytanın bacağını kırarız ve istatistikleri darma duman ederiz 🙂

Bende senelerdir takip edenlerdenim. Benim 8 veya 9ncu başvurum. Kazanıpta forumlara üye olanları saymaz isek genellikle 0 yada en iyi ihtimal 1 kişiye çıkıyor. 2 kişiye çıkarsa mucize. Temennim bu yazdığımı yemem dileği ile 🙂

Aynen kazananlar dışarıdan ise bilgi bulamadıklarından bizi buluyorlar sonradan kayıt oluyorlar ama bir çok insan özellikle bu sene youtube videoları altında başvuracaklarını yazmıştı. Bir çoğu yine danışmanlık firmalarından başvuruyor. Birileri birilerine yardım ederek veya onun adına başvuruyor. Yani bu sene katılım çok fazla olmuştur. Umarım yanılırım ama dediğim gibi 5 sevindirir 10 büyük sürpriz olur.

• @tanti aynen katiliyorum👍

• @tanti öyleyse forum üyelerinden minimum 50 kişiye çıkması dileğiyle 😉

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti öyleyse forum üyelerinden minimum 50 kişiye çıkması dileğiyle 😉

İnşallah 🙂

• @rhonster ziyade olsun 😅 direk bir kafese girip beklemek lazım aslında 📈 şansa bırakmamak için 🤭

• Merhaba bende sizin gibi beklemekteyim. Bu 3. başvuru sonucunu beklemem. 3 yıldan beri bu zamanları dejavu oluyorum 🙂 her neyse bir kaç sorum olacak aklıma takılan..
    1- Genç birisine hiç çıktığını görmedim sizin denk geldiğiniz varmı? 1996 doğumluyum artık çıkmamasını buna bağlıyorum?
    2- 3 Yıldır kazanan kimi tanıdıysam evli. 23 yaşında bekar olduğum için mi kazanamıyorum?

Sorularım bunlardı... (aslında bunların her biri olumsuz sonuç göre göre arkasına sığındığım durumlar 😛 )

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@annecik DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@jimano DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Hatırlatmakta fayda var ÇEKİLİŞLER ZATEN YAPILDI..7 Mayısta açıklanmasını bekliyoruz sadece,yani çıkana çıktı 🙂

Bir ara bende böyle düşünüyordum ama uzun bir filtrelemeden oluşuyor imiş bu süreç @crazycells konunun linkini paylaşırsa , şimdi bulamadım

Evet, surada:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/275/sayılarla-green-card-lotosu-diversity-visa-sürecine-bakış

• @mrfirat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@academicus bazıları kazansada 2-3 gün sonra açıklıyor şahsen de kazansam hemen açıklamam çünkü bazı arkadaşlar hayallerim yıkıldı mahvoldum bittim ben gibi çok üzülüyolar biride çıkıp ben kazandım dedimi yaraları dahada derinleşiyor bu nedenle kazanacak arkadaşların hemen açıklaması doğru değil.

Eee ozaman milli piyangoda hemen açıklamasın. Oyun oynayanlar aman üzülmesin desin. Düşüncenize saygım var tabiki ama. İnsanda gerçeklerle hemen yüzleşirse daha çabuk kabullenirler. Yoksa çıkmayan öylede böylede üzülecek. Ayrıca ben bana çıkmazda başkasına forumdan bir arkadaşa çıkarsa kendime çıkmış gibi sevinmek isterim. Üzüntümü mutluluğa çevirmek daha iyi gelir bana. Burada bir aileyiz. Herşeye birlikte katlanırsak daha verimli olur. Ayrıca birbirimize bakın şuanda destek ouyoruz aslında. Birşeyler paylaşıyoruz. Hayallerimizi birbirimize anlatıyoruz. Bunu yapabildiğiniz çevrenizde kaç kişi var? Amerika sevdasını anlayabilen size hakveren, sizinle aynı isteye sahip kaç kişi var etrafınızda? Çoğumuz eşleriyle bile bu umutları hayalleri paylaşamıyor forumda. Yalanmı? 🤗

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@anilcangokben DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba bende sizin gibi beklemekteyim. Bu 3. başvuru sonucunu beklemem. 3 yıldan beri bu zamanları dejavu oluyorum 🙂 her neyse bir kaç sorum olacak aklıma takılan..
    1- Genç birisine hiç çıktığını görmedim sizin denk geldiğiniz varmı? 1996 doğumluyum artık çıkmamasını buna bağlıyorum?
    2- 3 Yıldır kazanan kimi tanıdıysam evli. 23 yaşında bekar olduğum için mi kazanamıyorum?

Sorularım bunlardı... (aslında bunların her biri olumsuz sonuç göre göre arkasına sığındığım durumlar 😛 )

Forum bulusmalarindan hareketle rahatlikla soyleyebilirim bizim forumda bile bekar olup kazanan onlarca kisi var. Her yil 19-20 yaslarinda talihli olmus kisilere de rastliyoruz.

• @freeworld benzer durumdayız. Ben bir de son bir kaç yıldır eşim için de başvuruyorum hala kıramadım şeytanın bacağını. Bu sene nöbetin bitmesi dileği ile! 🙂

• Boşa duyar kasmaya gerek yok:) Bana çıkarsa( ki yüksek ihtimal çıkmayacak) ben burada sevincimi paşa paşa paylaşırım. Çünkü o kadar gün bekle o kadar stres çek gelsin %1 talih sana vursun. niye sevinmeyeyim ki? Başkasına çıkarsa o da paylaşsın onun yerinede sevinirim. Haa tabii çok abartmamak gerekir sevinci ama yok başkası üzülürmüş, sevinmem gibi boş bir duyar kasmaya gerek yok bence.:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |