Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @rüzgar teşekkürler.

• @mendebur ahahahah aşırı benzer bir haldeyiz

• Hiç çıkmayacakmış gibi buradaki, sanki çıkmış gibi de Amerikadaki planları düşünerek geçiyor.

• GOT bir iki bölüm daha ilerlesin diye bekliyorum, en azından birkaç bölüm arka arkaya izler anca doyarım 🙂
    Zaten seçimdi mazbataydı başka şeyleri pek gözüm görmedi bu ara, kolay geçti o yüzden 🙂 🙂

@Mendebur un yaptığı ajanda işi süper aslında, benim de bir kaç tane küçük ajandam vardır, birçok konuda notlar almayı yazmayı seviyorum. Ama bu konuyla ilgili ajanda yapmadım bilerek. Gerçi bu green card ve abd de yaşam ile ilgili de notlar almamak, benim gibi herşeyi her yere not alan biri için çok zor oldu ama iyi oldu bence :))) Kendimi kaptırmamak adına aldığım bir önlemdi ve işe yaradı sanırım 🙂

Velhasıl hiçbirşey yapmadan bekliyor gibiyim ben, zaten çoluk çombalak oyalanıyorum bütün gün, zihin olarak oyalanmak kalıyor geriye, o kısım için de son 1 hafta zor olabilir, bilemedim, buralardan feyz alırım belki neden olmasın 🙂

• Dün İzmir Meslek Fabrikasına gittim. Yurtiçinde ve yurtdışında işime yarayabilecek bir meslek kursu için kayıt yaptırdım. Kurs açılınca ona gideceğim.
    İngilizce de dinlemeyi geliştirmek için çizgi film seyrediyorum.

• @toronaga güzel yöntem ingilizce için.meslek fabrikası hakkında bir konu açıp detaylı bilgi ver bence şimdiye kadar duymadım.izmirde değilim.Belki izmir civarında ki birisinin işine yarar.

• @aysegul (zaten seçimdi mazbataydı başka şeyleri pek gözüm görmedi bu ara, kolay geçti o yüzden ) az önce ibb den mesaj geldi baktım kandil mesajı tfjhgkjhflj derken altta ekrem imamoğlu istanbul büyükşehir belediye başkanı yazıyor.Şaşırdım ne kadar bilsemde değişim iyi olmuş.(bir ara istanbulda yaşadım ibb abonelikten filan buldu herhalde mesaj atıp atıp duruyodu sanki istemişim gibi.işime yaramıycak şeyler uyuz oluyodum ama bu iyi oldu.)

• @jinglebells olurrr

• @jinglebells Dv2020 sonuçları bekleme teknikleri içinde söyledi:

@aysegul (zaten seçimdi mazbataydı başka şeyleri pek gözüm görmedi bu ara, kolay geçti o yüzden ) az önce ibb den mesaj geldi baktım kandil mesajı tfjhgkjhflj derken altta ekrem imamoğlu istanbul büyükşehir belediye başkanı yazıyor.Şaşırdım ne kadar bilsemde değişim iyi olmuş.(bir ara istanbulda yaşadım ibb abonelikten filan buldu herhalde mesaj atıp atıp duruyodu sanki istemişim gibi.işime yaramıycak şeyler uyuz oluyodum ama bu iyi oldu.)

Normalde direk silerim öyle toplu mesajları nereden gelirse gelsin ama bu sefer ibb yi görünce merak ettim açtım, sonunu görünce istemsiz bir gülümseme yayıldı :)))

• Çıkarsa ne ala ama olur da çıkmazsa diye değerlendirebileceğim diğer seçenekleri (öncelikle yine abd olmak üzere başka bir ülke veya burda başka bir iş vs. gibi) irdelemekle meşgulüm. he bir de bütün gün PUBG oynuyorum kafa dağıtmak için birebir 😉

• Dv2019 odasında açıklandığı tarihte herkesin kazanamadım yazısını görünce bende pek ümit kalmadı açıkçası(ben 1 kişi bile görmedim forumdan yazandım yazan).7 Mayıs'ı gün sayarak geçirmek sonrasında daha büyük hayal kırıklıkları yaratabilir. Çok içerisine dalmamak lazım gibi bu düşüncenin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@teufel Dv2020 sonuçları bekleme teknikleri içinde söyledi:

Dv2019 odasında açıklandığı tarihte herkesin kazanamadım yazısını görünce bende pek ümit kalmadı açıkçası(ben 1 kişi bile görmedim forumdan yazandım yazan).7 Mayıs'ı gün sayarak geçirmek sonrasında daha büyük hayal kırıklıkları yaratabilir. Çok içerisine dalmamak lazım gibi bu düşüncenin.

Gecen yildan bildigim 2 kisi var @HockeyUmpire2 ve @irem ... Bunun disindaki arkadaslar sonradan foruma uye olan arkadaslar. Bu yil 2'den fazla olmasi lazim , yoksa KCC'ye laflar hazirladik... 🙂

• @crazycells Umarım olur 🙂

• ⭐⭐

@crazycells emeğin, desteğin her zaman cok büyük. İyiki varsın yüce gönüllü insan 👏🙏✨💐

• @rüzgar Dv2020 sonuçları bekleme teknikleri içinde söyledi:

@jinglebells Aslında başlıkta ufak bir düzeltme yapsak sizce nasıl olur bu sayfa kalıcı olacaksa bence genel olsun Dv2020 silinip sadece Sonuçları bekleme teknikleri gibi 🙂 tabi karar sizin

Bence de guzel olur 🙂 “ DV lottery sonuclarini bekleme teknikleri “ daha iyi. Sureklilik iceren bir sey sonucta 👍🏼

• Yasaklı

biz hanımlar anne olmayı nasıl bekledikse ben öyle bekliyorum bebek dogacak bakalım saglık olacak mı. 🙂

• Yasaklı

bu arada beklerken youtube da ingilizce seyrediyorum herşeyi. Bi de konuşabilsem süper olucak. 🙂

• ⭐⭐

Okuldan eve evden işe derken pek teknik bulmama gerek kalmadı. Bekleyen herkese saygılar sevgiler. En büyük isteklerimden biri kendimin kazanması dışında forumdan da çok fazla sayıda kişinin talihli çıkması. 🙂 ❤

• @sinem Dv2020 sonuçları bekleme teknikleri içinde söyledi:

biz hanımlar anne olmayı nasıl bekledikse ben öyle bekliyorum bebek dogacak bakalım saglık olacak mı. 🙂

Hahaha hiç öyle düşünmemiştim, şuan ikisini birden bekleyen biri olarak katmerlenmiş bekleyişler yaşıyorum o zaman ben 🙂

• Çekilişi unutun ve sonuçlara birkaç gün sonra bakın. Bu şekilde yapmıştım ben.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |