Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İyi hadi bakalım bi 24 saat daha geçti gitti . 😁

• Görünen greencard kılavuz istemez... Kaldı 📢##19##📈 bomba gibisiniz maşallah... 😘👌🤗🇹🇷🇺🇲🎶🎵🎶🎵🎶🎵🎶🎵

• Çok lazımmış gibi aklıma geldi gece gece, şansı artırmak için aynı sene başvuru yapan eşlerden, sonuçlara bakınca ikisinin de talihli olduğu gibi bir durum oldu mu hiç acaba? 🙂
    Hani birine çıkmış, yetmemiş, yüce Rabbim verdikçe vermiş diğerine de çıkmış gibi :)))))

• @krc4141 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sharm kimmis cahil

@krc4141 Mesajinizi anlayamadim. Ne demek istediniz?

• @aysegul DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Çok lazımmış gibi aklıma geldi gece gece, şansı artırmak için aynı sene başvuru yapan eşlerden, sonuçlara bakınca ikisinin de talihli olduğu gibi bir durum oldu mu hiç acaba? 🙂
    Hani birine çıkmış, yetmemiş, yüce Rabbim verdikçe vermiş diğerine de çıkmış gibi :)))))

Evet vardı biri forumda öyle hatırlıyorum hatta 2 sene üst üste çıkanda vardı.

• ⭐⭐

Son 19 gün

• @aysegul DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Çok lazımmış gibi aklıma geldi gece gece, şansı artırmak için aynı sene başvuru yapan eşlerden, sonuçlara bakınca ikisinin de talihli olduğu gibi bir durum oldu mu hiç acaba? 🙂

DV-2019 çekilişinde @guropeth isimli kullanıcının hem bacanağına hem de bacanağının eşine çıkmıştı diye anımsıyorum. buna rağmen hala gidip gitmeme konusunda kararsızdılar en başlarda. sonra ne yaptılar bilmiyorum ama gitmeleri hususunda daha nasıl bir mesaj bekliyorlardı acaba 🙂

• @loser DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@aysegul DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

DV-2019 çekilişinde @guropeth isimli kullanıcının hem bacanağına hem de bacanağının eşine çıkmıştı diye anımsıyorum. buna rağmen hala gidip gitmeme konusunda kararsızdılar en başlarda. sonra ne yaptılar bilmiyorum ama gitmeleri hususunda daha nasıl bir mesaj bekliyorlardı acaba 🙂

Hahha gerçekten ilahi mesaj gibiymiş 😁😁 inşallah haklarında hayırlısı olmuştur ve gitmişlerdir 🙂

• Şafak 19 - Çorum 🙂 Çorumlu arkadaşlar burada mı ?

• Forumda vardı. İki sevgiliye aynı anda çıkmıştı. Birimizden birisine çıkarsa evlenir gideriz diyorlardı. Şimdi ikiside asıl talihli oldular. Evlendilermi bilmiyorum 🤣👍

• Can Çolpan vardı. Daha önce çıkmış gidememişlerdi.Bir kaç sene Sonra yine greencard çıkıp bu sefer gitmişlerdi.

• ⭐⭐

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Forumda vardı. İki sevgiliye aynı anda çıkmıştı. Birimizden birisine çıkarsa evlenir gideriz diyorlardı. Şimdi ikiside asıl talihli oldular. Evlendilermi bilmiyorum 🤣👍

Şans işte 🙂 Adlarına sevindim kimler bilmiyorum ama.

• 7 Mayıs'tan sonra umarım "Kaybedenler Kulübü" kurmak zorunda kalmayız. Bu sene şans forumdakilere gülsün inşallah.

• ........

• Umarım herkes için iyisi ne ise o olur . Bende bu yıl ilk kez başvuracam . Biraz gecikmiş olsam da bu sayfayı buldugum için mutluyum .

• O değilde evli çiftlerin ikisinede çıkması sizcede çok garip değil mi ? gerçekten bir loto çekilişi olduğu bu sayede gayet açık oluyo ve sistemlerinde bu konuyla alakalı herhangi bir uyarıcı yok, tamamen doğaçlama...

• @aayhann % 1 çıkma ihtimali olduğu bir çekilişte bir çifte çıkması tesadüf mü ?

• @birumut 1 kişiye çıkma olasığı %1 ise 2 kişiye birden çıkma olasılığı 10bin'de 1
    yani olasılık dahilinde..

• herkese merhaba .Bol şanslar.

• ben ve iki kuzenimde başvurdu.Üçümüze birden çıkma ihtimali var.Milyonda birde olsa

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |