Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tanti Ah keşke temel hak olsaymış ya 😃 hatta bir komşumuz orada birkaç kere " Yağlıdere mi büyük, Türkiye mi?" Sorusuna maruz kalmış. Ah şu Amerikalıların engellenemez cahilliği yok mu 😞

• ⭐⭐ Yasaklı

Kanadanın denizlililerle Abd nin Giresunlularla Almanyanın Tunceli Sivaslılarla özellikle problemi var

• @rhonster

@rhonster DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@NumbWalker

1:20 den sonra başlıyor 😃

Heh tmm bunu hatırladım. Benim dediğim baya eski ama bak son yolladığım da olur🍺🍺🙋🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@NumbWalker bende şimdi videoyu görünce hatırladım avrupa yakasından 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@tanti @hato-santa anlamıştım 😃 ama yine de ciddiye aldım ya 😃

• 24 saat sonra forum'a girdiğimde 6 sayfa mesaj yazıldığını gördüm. Heyecan yaptım birden keyifle okuyacam diye, yüzümde bir tebessüm ile okumaya başladım. Lakin daha ilk sayfayı bitirmeden ekşidi yüzüm açıkçası. Forum'un adı ve konu başlığı ile keskel alaka diyaloglara, polemiklere ne gerek?
    Eminim ki bu forum belli bir kaliteye ve kültüre sahip kitleden oluşmakta. Kırmayalım, incitmeyelim birbirimizi, zira sonuçlar açıklanınca zaten yeterince canımız sıkılacak bir çoğumuzun. (Çok mu menfi oldu acaba 🙄 )
    Neyse, her neyse, umarım sonuçlar hepimiz için hayırlı neticelenir. ''Gel gör ki mevlam neyler, neylerse güzel eyler''

• @calibraturbo sorun ne bilmiyorum ayarlara baktım bişey yok

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reader DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@calibraturbo sorun ne bilmiyorum ayarlara baktım bişey yok

profilinizdeki ayarlar kismina girin. Orada soyle bir secenek var:

"Only allow chat messages from users I follow"

Eger bu secenek isaretli ise, sadece takip ettiginiz kisiler size mesaj gonderebilir, bilginize.

• @hato-santa duyduğum kadarıyla Yağlıdere'nin başkent olduğunu düşenen Amerikalılar varmış, hatta youtuber turktrucker var Fatih Yıldırım, bi videosunda NJ ye gitmişti bir kaç kişi oturuyorlar memleket nere diye soruyor kendisi hariç herkes Yağlıdere'li ortamdaki.

• @calibraturbo bilmiyordum bu istatislikleri 🙂 hadi hayırlısı yeni bir günden yeni umutlarla merhaba 🙂 saat 10:00 11 nisan 27 gün kaldı bir an burnuma texsasın havası geldi 🙂 wat yaptığım zamanlar San Antonio sıcaklığa dayanılmaz ama (heryer klimalıydı içerde olduğunuz sürece hissetmiyorsunuz zaten) çok güzeldi 🙂 şimdi bir sorum var wat diyince aklıma geldi @crazycells bende İrandan geçen/kalan kişilere vize verilirken biraz sorun çıkarıldığını hatta verilmeyebilir diye duymuştum ama wat yaparken bu sorun olmadı vizemi aldım 2012 yılında. Türkmenistanda babam çalıştığı için İran üzeri arabayla Türkiyeye geliyorduk 2 günümüzü alıyordu giriş çıkış belli.Pasaport geçmişimde İrandan geçtiğime bulunduğuma dair damgalarım var sistemde. Şimdi sorun olurmu acaba? Olmaz diye düşünüyorum ama bilemedim.. çekiliş için değil sonra belgeler kısmında...

• ⭐⭐

Son 26 gün

• Sana Hasret Sana Vurgun Gönlümüz
    Neredesin Green Cardım
    Nerde Nerde Nerdesin Dost
    Bu Gemi Bu Karadeniz
    Green Cardım Hayal Gözlüm
    Nerde Nerde Nerdesin Dost

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemb sorun olmaz.

• Yasaklı

Günler geçmiyor sanki..

• Dolar da ciktikca cikiyor 10-11 yil once dolar 1 lira civarindaydi simdi ise 7 leri gorduk bu sene de green card cikmazsa artik dolarda 10lari gorucez gibi geliyor cok uzak degil. 11-12 yildir her sene green card cikacak umidiyle yasamak cok zor gercekten umarim bu sene hayallerimize kavusuruz. 😞 2007-2008 yillarda basvurmaya basladigimda 2-3 sene basvurmustum baktim cikacak gibi degil gidemiyoruz baska nasil gideriz dedik ve f1 5 yillik vize alip gitmistim ve abd yasarkende green card a basvurmustum belki abd yasiyoruz cikar dedik ama malesef 😞 1 yil kaldiktan sonra aile ozlemi ve askerlikten kisa donem yapalim aradan ciksin sonra yine gideriz dedik ve ise girince sonra evlenince kaldik simdi de gitmek icin ugrasiyoruz tekrar ogrenci yapayim dedim f1 ama bu sefer yemedi ve 3 kez red aldim. Simdi ise yakin zaman da yine green card aciklandiktan sonra cikmazsa turist yapip gidicem alabilirsek artik bakalim kismet.

• @vermaynen Aşağıda senin dediğini destekleyen veriler var. Ülkede TL'nin ne kadar değer kaybetttiği belli ve durmaya da niyeti yok gibi 😧

image

• ⭐⭐⭐⭐

@vermaynen @likable valla 11 eylülden en büyük darbeyi ben yediydim 😃 köşede birikmiş biraz dolarım vardı ama gerçekten biraz çocuktuk anneme atari alacam atari alacam diye tutturdum annem hissetmiş olsa gerek oğlum bekle 3 5 gün sonra alırsın filan dedi dinlemedim gün tam olarak 10 eylül gittim 40 doları 20 gibi birşeye bozdurdum atari aldım ertesi gün dolar 1.1 lira 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

İyi aksamlar iyiden iyiye sitrese girenler vardır debelenenler vardır ben gibi ..az aciyla 20 günü atlatmalarını isterim.2019 da babama cıktı fakat biliyosunuz ki gitmiyor. Beyaz saraya şuraya buraya petition yazsam hiç bir şansım yokmu onunyerine beni alsalar. Kendi bilgisayarımdan ardarda yaptım basvuruyu. Sacmalık gelecek dalga gececeksiniz ama ben bıktım artık aksam 7 de kalkmaktan bimden maydonoz alıp 15 saat yatmaktan hep ayni seyleri tekrarlamaktan. Belki babam gider diyeonun yolluk parasını okuma ayagına yemeyim diye kanadayı da yaktım biliyosunuz.Artik sikildim Bana yol gösterecek birisi yokmu? Yoksa Almancam var diye almanyayı mı zorlayım ona da kesin oturum vermezler. Kendi şefaatimi düşünmüyorum sadece akıl istiyorum. Hakedene çıksın gitmeyene katiyen cıkmasın birsenedir yamulmus bir bicimde yaşiyorum

• @calibraturbo Allah yardımcın olsun inşallah, yanında bizlerin de. Hakkında her şeyin hayırlısını dile.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |