Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,biz 11 Aralık'ta olan mülakatımıza belirli nedenlerden dolayı gidememiştik,şimdi tekrardan randevu talep edeceğim,forumda aradım ama net bir şey bulamadım belirli bir format var mı?Birde Ankara konsolosluktan tekrardan randevu talep edeceğim değil mi?

• @reader Arkadaşlar ben Youtube'da içerik üretiyorum, dolayısı ile bazı ekipmanlarım var fotoğraf makineleri, tripod, gimbal gibi, bir rivayete göre bunları götüremiyormuşuz. Doğrumudur bilen bilgi geçebilirse sevinirim. Saygılarımla.

• merhaba arkadaşlar ben de mülakat deneyimimi paylaşayım belki okuyan arkadaşlara yardımcı olur. sabah saat 8.30 da randevum vardı . eşim ve 2 çocukla kuyruğa girdik. çocuklardan dolayı bizi öne aldılar .içeri girdik bize numara verdiler. beklemeye başladık . sonra numaramız yandı . evrakları teslim etmeye gitik. Banka hesap dökümanını istedi.ibraz ettim . görevli bu hesap cüzdanının son altı aylık dökümü olması gerektiğini söyledi .ben de bilmiyordum felan dedim. lütfen kabul edin dedim. sorun çıkarmadı kabull etti.
    neyse tekrar beklemeye başladık. numaramız tekrar yandı vize ücretini talep ettiler ( 4 kişi için toplam 1320 dolar ) kredi kartımı uzattım . birkaç denemeden sonra bana bu kart geçersiz başka kart var mı dedi ben de kartın aktif olduğunu bi kaç gün önce sağlık muanesini (toplam 6 bin tl ye yakın tuttu )bu karttan çektiğimi söylememe rağmen bi sonuç alamadım. izin kağıdı yazdı 1 saatlik .Hemen bankaya gidip nakit çektim dolar yapıp tekrar konsolosluğa döndüm .ücreti yatırıp tekrar beklmeye başladık. (konsolosluktan çıkınca eve gidip telefonu elime alınca bankadan kartınız yurt dışı kullanıma kapalıdır mesajını görünce jeton düştü. aranızda kartla ödeme yapacak olan varsa kartını yurt dışı kullanıma açtırıp öyle gitsin . )sonra tekrar numaramız yandı . mülakat oturumu başlamıştı . bütün ailece gişeye gitik.önce elekrtonik ortamda parmak izlerimizi aldılar sonra sağ ellerimizi kaldırıp yemin ettik doğruyu söleyeceğimize dair 🙂 daha sona bana işimi ve gideceğim yeri sordu . sonra eşime işini sordu ve vizeniz onaylanmıştır hayırlı olsun dedi.:) beklediğimizden çok kısa sürdü.
    mülakata gireceklere iyi şanslar.

• @yılmaz tapuda satış bedeli yazıyorsa ayrıca bir belge istemezler. en azından benden istemediler.

• @pashalp gözünüz aydın

• Merhaba Arkadaslar.

Bazi sureclerde farklilik var ve yanlislik yapmak istemiyorum...

Bir arkadasimiz randevuya gidemedi. Suan tekrar randevu talep edecek. En guncel konu hangisidir bu durum ile alakali?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fireandwater DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhabalar,biz 11 Aralık'ta olan mülakatımıza belirli nedenlerden dolayı gidememiştik,şimdi tekrardan randevu talep edeceğim,forumda aradım ama net bir şey bulamadım belirli bir format var mı?Birde Ankara konsolosluktan tekrardan randevu talep edeceğim değil mi?

Suradan konsolosluga durumunuzu ozetle yazin, kendileri sizi yonlendirir:

Cevap geldikten sonra AIS'ten tekrar mulakat isteginde bulunacaksiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozgurastan DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@reader Arkadaşlar ben Youtube'da içerik üretiyorum, dolayısı ile bazı ekipmanlarım var fotoğraf makineleri, tripod, gimbal gibi, bir rivayete göre bunları götüremiyormuşuz. Doğrumudur bilen bilgi geçebilirse sevinirim. Saygılarımla.

Sorularinizi dogru baslik altinda sormalisiniz.

Boyle bir durum soz konusu degil, goturebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semavi hemen 2 yukardaki cevap sizin icin de gecerli 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@pashalp hayırlı olsun. Kredi kartı konusu gerçekten önemli bilgilendirme için teşekkürler

• @pashalp hayırlı olsun..

• @pashalp Hayırlı olsun.

• @dılekalkoc hayırlı olsun.

• @kivooo hayırlı olsun.

• @sigmoidalmammal hayırlı olsun.

• @crazycells çok teşekkür ederim,çok sağolun

• @pashalp , @dılekalkoc ,@kivooo ,@sigmoidalmammal Hayırlı olsun..

• Vizeleri onaylanan bütün arkadaşlara hayırlı olsun bundan sonraki süreçte başarılar dileriz darısı başımıza bültene az kaldı umarım mayıs açıklanır

• Arkadaşlar mayıs ayının mülakat tarihleri ne zaman belli oluyor acaba

• @yılmaz geçen aylardan bir çıkarım yapacak olursam 28 mart +/- 1 gün olarak düşünebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |