Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @smoothsurfin teşekkür ederim benim sıralamam da 18XXX lerde ama benim neden bu kadar gecikti ona anlam veremedim o yüzden bir sorun mu var acaba diye telaş yaptım.

• Merhaba,
    KCC den evrak isteyen mail yeni geldi. Gelen mailde şöyle bir ifade var:

Submit the same documents to KCC that you will take to your visa interview. Any differences between the documents you submit electronically to KCC and the originals you present at your visa interview could cause delays in processing or refusal of your visa application.

Mail geldiği zamanlarda eşimle ben şehir değişikliği yaptık, ev adreslerimiz değişti. Çalıştığımız kurumlar aynı fakat sadece şehir değiştiği için adresleri de değişti. Bunun için KCCye mail atıp DS formunu tekrar açtırmalı mıyız?

Bir de DS sonuçları açıklandıktan sonra evlenmemize rağmen, KCCden gelen mailde evliliğin iyi niyetli olduğuna dair bir belge istenmemiş.
    Görüşme sırasında mi isteniyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burcualtay DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba,
    KCC den evrak isteyen mail yeni geldi. Gelen mailde şöyle bir ifade var:

Submit the same documents to KCC that you will take to your visa interview. Any differences between the documents you submit electronically to KCC and the originals you present at your visa interview could cause delays in processing or refusal of your visa application.

Mail geldiği zamanlarda eşimle ben şehir değişikliği yaptık, ev adreslerimiz değişti. Çalıştığımız kurumlar aynı fakat sadece şehir değiştiği için adresleri de değişti. Bunun için KCCye mail atıp DS formunu tekrar açtırmalı mıyız?

Bir de DS sonuçları açıklandıktan sonra evlenmemize rağmen, KCCden gelen mailde evliliğin iyi niyetli olduğuna dair bir belge istenmemiş.
    Görüşme sırasında mi isteniyor?

Hayir, boyle bir guncelleme yapmamalisiniz.

Iyi niyetli evlilik belgelerini eger konsolosluk isterse mulakata gotureceksiniz.

• @sasuke henüz KCC'den evrak mailini almadiysaniz Nisan ayina randevunuz planlanmayacak. DS260 gönderme tarihinizi göremediğim için bir yorum yapamıyorum.

• @crazycells şuanda eşimle stresler içerisindeyiz. KCC DV'ye dökümanlarımızı Aralık'ta göndermiştik (sistemden dökümanlar alınmıştır diye auto reply da geldi).
    Ancak mülakat tarihi gelmeyince şüphelenip geçen hafta KCC'yi aradık. Dökümanlar gelmemiş tekrar gönderin dediler, yine gönderdik.
    Bugün aradığımda dökümanlarınız gelmemiş diyorlar ve randevu alamıyorum. Ne yapmamız lazım?

Dökümanları gönderdiğimiz adres [email protected],
    30Mb'ı geçmiyor,
    JPEG-PDF formatında tüm dökümanlar,
    Mail subjecti sadece case number'ım.

• @smoothsurfin Ds 260 formunu 30/05/2018 de gönderdim geç göndermiş olsam belkş ondan gecikmiştir yorumu yapacaktım ama geç göndermedim.

• @grkmtpc çok enteresan crazycells bilgisi dahilinde hareket edin kesinlikle ama siz resimleri düzgün atmadinizmi veya nasıl attınız

• @sasuke KCC'ye bir email ile sorun isterseniz. Muhtemelen process devam etmektedir.

• arkadaşlar nisan mülakatlarının dağıtımı bitmiş midir, ben ve benim gibi numarası current olup nisan ayı için mülakat maili almayanlar mayıs ayına mı kaldı?

• Yasaklı

@israfil ay döndü gelmez artık Mayıs'a kalmış durumda

• Merhaba kkc dv için Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Belgesi Sorgulamada Nüfus Kayıt Örneği Tipi : Ailemi olarakmı yoksa kişi olarakmı cıkartmak uygun olur.
    Esim ve ben Aile cıkarttık sorun olurmu burayı tam anlamadık hata yapmak ıstemıyoruz.yada cocuklar icin e devletten nasıl cıkartırız bunu tam anlamadık

• @mhepekiz hayırlı olsun siz ve eşiniz için, şimdi gördüm imzanızı güncellemişsiniz, şimdiden sağlıklı mutlu güzel günleriniz ve yaşamlarınız olsun.

• @israfil önden doküman istendi siz gönderdiniz ve okdir maili aldınızmı. Bunlar olduysa şaşırdım. Çünkü randevular case numarasına göre dağıtılmamış oldu. Bizden önce olup randevu alamayan olduğu gibi yine bizden önce olup randevusu bizden sonra olanlar var.

• @sasuke bence direk gerekli evrakları temin edip kcc ye yollayın çünkü zaten numaranız current. bana da evrak istene maili gelmemişti ben kendim direk yolladım onlar da kabul etti yollayın bi sıkıntı olmaz

• @berkergn13 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sasuke bence direk gerekli evrakları temin edip kcc ye yollayın çünkü zaten numaranız current. bana da evrak istene maili gelmemişti ben kendim direk yolladım onlar da kabul etti yollayın bi sıkıntı olmaz

@sasuke evet bunu yapan arkadaşlar oldu ve evrakları onaylanıp randevu aldılar.

• @berkergn13 23 şubatta gönderdim 22 şubatta evrak isteme maili gelmişti martın 20sine kadar beklemem gerekiyor yaklaşık o zaman şu an anladığım kadarıyla teşekkürler.

• Benden istenen meil i gönderdik 2 gün sonra onay mail geldi sizlerinde gelmiş olması lazım ama mülakat tarihi alamadık herhalde mayısa kaldık

• @sasuke ve @yılmaz evraklar ulaştı mailinden yaklaşık 3 yada 4 hafta sonra geliyor o mail. Dolayısıyla o mail geldikten sonraki bültenle randevu alacaksınız. 23 şubatta gönderdiyseniz ve ulaştı maili aldıysanız martta onay maili gelir ve mayısa randevu alırsınız kuvvetle muhtemel.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@grkmtpc DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells şuanda eşimle stresler içerisindeyiz. KCC DV'ye dökümanlarımızı Aralık'ta göndermiştik (sistemden dökümanlar alınmıştır diye auto reply da geldi).
    Ancak mülakat tarihi gelmeyince şüphelenip geçen hafta KCC'yi aradık. Dökümanlar gelmemiş tekrar gönderin dediler, yine gönderdik.
    Bugün aradığımda dökümanlarınız gelmemiş diyorlar ve randevu alamıyorum. Ne yapmamız lazım?

Dökümanları gönderdiğimiz adres [email protected],
    30Mb'ı geçmiyor,
    JPEG-PDF formatında tüm dökümanlar,
    Mail subjecti sadece case number'ım.

oldukca ilginc bir durum, KCC'ye gonderdiginiz ve kendilerinden aldiginiz tum emailleri bana forward'lamaniz mumkun mu?

[email protected] adresine gonderebilirsiniz.

• @the-black-eagle sizin dediğiniz otomatik mail oda geldi ve diğer onay maili de geldi records indicate ile başlayan onay maili bana geldi zaten

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |